Skip to content

Jak utworzyć konto My Sugar Daddy?

21 de lipiec de 2021

Na pewno słyszałeś o Cukrowy tato lub Cukier mamusia W zależności od płci to dorosły mężczyzna lub kobieta szuka młodego towarzysza, aby nawiązać emocjonalne lub seksualne więzi w zamian za prezenty, podróż lub pieniądze, wszystko, co zostało w umowie z Sugar Baby.

Aby zmienić się w wyjątkowe życie a Cukrowy tato To najlepsza opcja, wyobraź sobie, że mężczyzna w wieku od 40 do 60 lat z dobrym opodatkowaniem ekonomicznym poszukuje towarzystwa seksualnego lub stabilnego związku z młodą pełnoletnią kobietą, z którą może przeżyć swoją młodość w zamian za odszkodowanie.

W jakich aplikacjach mogę znaleźć Sugar Daddy?

Ponieważ istnieje aplikacja na wszystko, bez wątpienia nie można jej przegapić, aby znaleźć swoją Cukrowy tato idealny, to mała lista najpopularniejszych.

Sudy Jest podobny do Tindera z funkcją przesuwania zdjęcia w prawo lub w lewo, ale z pewnymi kryteriami, które sprawiają, że jest bardzo oryginalny i popularny, aby uzyskać ponad 4 miliony użytkowników z użytkownikami Sugar Daddy szukającymi dwudziestu paru młodych kobiet.

Dlatego każdy, kto ukończył 18 lat, może pobrać i korzystać z aplikacji, tak jak z każdej innej strony randkowej, przeglądając profile.

Szukam to aplikacja dla bogatych i odnoszących sukcesy ludzi, którzy szukają atrakcyjnych Sugar Babys lub bratnich dusz wśród ponad 30 milionów użytkowników.

Czy możesz mieć Sugar Daddy zdalnie?

Wszystko zależy od warunki obie strony akceptują, oczywiście możliwe jest, że możesz mieć rodzaj relacji na odległość poprzez umowę.

Nie jest to coś częstego, ponieważ większość szuka kontaktu fizycznego, ale mogą być mężczyźni lub kobiety o różnej dojrzałości lub sposobie myślenia, dlatego potrzebują tylko jednego, abywsparcie emocjonalne i nie ma znaczenia, że ​​to przez ekran.

Jak zarejestrować się na platformie My Sugar Daddy

Aby się zarejestrować Mój Cukrowy Tatusiu, Tam musisz określić, czy określasz się jako Sugar Daddy czy Sugar Baby i zarejestrować się za pomocą e-maila lub poprzez połączenie konta na Facebooku.

Następnie wprowadź hasło, potwierdź hasło i wejdź na platformę logując się po potwierdzeniu wiadomości e-mail wysłanej na Twój adres e-mail. Uzupełnij swój profil, przesyłając zdjęcie, a to proste, że możesz już szukać Cukier Tato.

Warto wspomnieć, że rejestracja na platformie jest bezpłatna, ale aby się komunikować, musisz zacząć płacić, aby zagwarantować bezpieczeństwo

Jakie są najczęstsze błędy podczas logowania do My Sugar Daddy?

Zwykle zdarza się, że próba uzyskania dostępu do aplikacji nie opuszcza Cię i może to być spowodowane tym, że My Sugar Daddy robisz jakieś konfiguracje do Twojej witryny.

cukier tato

Globalne debugowanie na platformie

Duża liczba użytkowników, którzy na pewien czas zapomnieli swoje konto lub naruszyli zasady społeczności, może zostać usunięta i z tego powodu na platformie przeprowadza się globalne debugowanie w celu zwolnić miejsce i może zakłócać logowanie.

Wykryto fałszywe informacje

Jeśli twoje informacje nie są wiarygodne i są wykryte jako fałszywe Za pośrednictwem systemu strony nie będziesz mógł w żaden sposób uzyskać dostępu do platformy, dopóki ich nie zweryfikujesz.

Podsumowując, Mój cukrowy tatusiu Posiada rygorystyczny system bezpieczeństwa, który weryfikuje, czy tworzone w nim profile są prawdziwe. Jest więc prawdopodobne, że jeśli nie udało Ci się zalogować, platforma wykonuje to debugowanie.

Z drugiej strony, jeśli po pewnym czasie nie możesz otworzyć konta, prawdopodobnie platforma uznali twoje konto za fałszywe za jakiś błąd. W takim przypadku powinieneś skontaktować się z zespołem wsparcia My Sugar Daddy.