Skip to content

Jak utworzyć konto e-mail w Gmailu – bardzo proste

28 de luty de 2021

Bardzo ważne jest, aby mieć dzisiaj wiadomość e-mail. Z tego powodu zobaczymy tak jak utwórz konto e-mail w Gmailu bardzo łatwe w tym artykule. Dość szczegółowy mały samouczek, dzięki czemu nie masz żadnych problemów podczas tworzenia poczty e-mail Google.

Posiadanie e-maila jest bardzo ważne i nie możemy zaprzeczyć, że jedną z najlepszych firm, które mają e-mail, jest Google. Od wielu lat świadczy usługi m.in. Poczta Gmail, która utrzymuje najwyższą jakość w stosunku do konkurencji, nawet lepiej niż wiele płatnych usług.

Dzięki e-mailowi ​​Google możesz zrobić wiele rzeczy. Ponieważ konto Gmail jest używane do wszystkich usług oferowanych przez giganta internetowego; możesz nawet bezpłatnie założyć konto firmowe. Możesz użyć tego e-maila, aby skonfigurować urządzenie z Androidem i cieszyć się wszystkimi zaletami, mieć konto na Dysku Google, YouTube, Dokumentach Google itp.

Krótko mówiąc, posiadanie e-maila w Gmailu jest bardzo ważne, a przede wszystkim bardzo przydatne ze względu na wszystkie zalety różnych usług oferowanych przez wyszukiwarkę internetową. Zobaczmy więc szczegółowo, jak należy zrobić konto Gmail w ciągu kilku minut.

Na szczęście nie jest to wcale skomplikowane i zapewniam, że za chwilę co najwyżej dziesięć minut zostanie utworzone konto i gotowe do użycia. Odkładamy konfiguracje ”Dodatkowe funkcjeTakich jak zdjęcie profilowe itp. Ponieważ będzie to zależeć od Ciebie i nie jest konieczne, aby zacząć korzystać z Gmaila.

Jak założyć konto Gmail

Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, jest wejście na stronę Gmaila. Musisz poszukać tekstu, który mówi „Utwórz konto”I kliknij.

Otworzy się nowe okno, w którym zobaczysz formularz, który będziesz musiał wypełnić wszystkimi swoimi prawdziwymi danymi. Zalecamy użycie prawdziwych danych na wypadek, gdybyś później musiał odzyskać hasło lub miał jakiś problem.

Musisz wpisać swoje pełne imię i nazwisko. Następnie w „Nazwa Użytkownika„Musisz wybrać, jak będzie nazywany Twój e-mail. Zalecana jest nazwa, która jest unikalna, ale łatwa do zapamiętania.

Pamiętaj, że w Gmailu są miliony zarejestrowanych użytkowników, więc możliwe, że wybrana nazwa jest już zarejestrowana przez kogoś innego. Aby móc z niego korzystać, konieczne jest, aby był oryginalny.

logo gmail wewnątrz koperty

Jak utworzyć konto e-mail Gmail

Następnie będziesz musiał wprowadzić hasło. Najlepiej, jeśli to hasło jest kombinacją cyfr, liter (wielkie i małe litery) i symbole, jeśli to możliwe. To jest dla ciebie większe bezpieczeństwo Twojego konta.

Następnie musisz określić datę urodzenia i płeć. Jeśli masz alternatywny adres e-mail, możesz go wprowadzić. Jeśli nie, będziesz musiał Wpisz numer telefonu. Jest to ważne, ponieważ w przypadku jakichkolwiek problemów z bezpieczeństwem Gmail wyśle ​​Ci SMS-a w celu zweryfikowania informacji.

Po zweryfikowaniu swojego kraju musisz zaakceptować warunki korzystania z usług i politykę prywatności Google.

Teraz masz już aktywowane konto Gmail i możesz zacząć z niego korzystać. Możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe i krok po kroku skonfigurować konto. Możliwość korzystania z niego nie jest niezbędna, więc możesz ją zostawić na później.

W ten sposób jest to dość łatwe utwórz konto Gmail lub e-mail Google. Co nie tylko posłuży Ci do wymiany e-maili z innymi osobami. Ale także do rejestracji na różnych stronach internetowych. Nawet na urządzeniach z Androidem.

dołącz do naszego kanału telegram