Skip to content

Jak utworzyć konto Apple z nowym identyfikatorem? – Bardzo łatwe

26 de luty de 2021

Dla tych z Was, którzy używają urządzeń Apple, znacie już termin ID. Ale dla tych, którzy nie używają tej marki, nie powinni mieć najmniejszego pojęcia, że ​​tak jest i jest to tylko identyfikator Apple. W następnym artykule pokażemy Jak założyć konto Apple z nowym identyfikatorem? bardzo łatwe.

Przez to ID kontaużytkownik ma dostęp do różnych funkcji, które są dostępne tylko dla użytkowników tej marki. Po zarejestrowaniu się w ich usługach możesz cieszyć się wszystkimi aplikacjami oferowanymi w App Store. Oprócz usługi iCloud, w skrócie, istnieje wiele opcji, które pozwalają na korzystanie z ekskluzywnej usługi Apple, jeśli masz ten kod identyfikacyjny.

Kolejnym świetnym narzędziem, z którego możesz korzystać, jeśli masz konto Apple ID, jest usługa Apple Pay. Co daje ogromną ilość korzyści i ważne jest, abyś wiedział, jak się go używa, do czego służy i jak działa. Ale teraz wyjaśnimy Jak założyć konto Apple z nowym identyfikatorem? Bardzo łatwe.

Jak utworzyć konto Apple z nowym identyfikatorem

Pamiętaj, że posiadanie konta ID w Apple jest identyczne z posiadaniem konta Google dla tych, którzy mają urządzenia z Androidem. Za pomocą konta ID możesz mieć dostęp do App Store, iTunes, iCloud lub dowolnego innego narzędzia. Przyda się również, abyś mógł zsynchronizować się między tymi narzędziami, po prostu logując się.

Następnie pokażemy Ci, jak możesz utwórz nowe konto Apple ID, na urządzeniach takich jak iPhone, iPad i iPad touch. Nie będziesz mieć żadnych komplikacji i przekonasz się, że istnieje kilka możliwości zrobienia tego w prosty sposób. Pierwszą rzeczą, jaką zrobimy, jest wzięcie sprzętu do rąk i kliknięcie w ikonę koła zębatego.

Aby wejść do sekcji Ustawienia, w rzeczywistości przejdziemy do prawego górnego rogu i klikniesz opcję Zaloguj. Następnie pojawi się nowe okno, w którym wybierzesz opcję Nie masz Apple ID lub zapomniałeś o tym? A teraz klikniesz opcję Utwórz nowy identyfikator Apple ID.

Teraz będziesz musiał podać swoje dane osobowe, aby można je było połączyć z nowym profilem, takie jak imię i nazwisko. Następnie musisz kliknąć Dalej, teraz musisz wprowadzić swój adres e-mail, który będzie również powiązany z Twoim identyfikatorem. Musisz wejść wszelkie dane osobowe że jesteś proszony i bardzo ważne, abyś musiał podać hasło.

Następnym krokiem będzie wybranie trzech pytań zabezpieczających, wraz z odpowiadającymi im odpowiedziami, staraj się ich nie zapomnieć, ponieważ zostaną one użyte w przypadku wykrycia dziwnej sytuacji. I na koniec musisz Zaakceptuj regulamin użytkowania i prywatności. W ten prosty sposób zakończyłeś tworzenie nowego konta Apple ID na urządzeniach iPhone, iPad i iPod touch.

Jak utworzyć konto Apple z nowym identyfikatorem na komputerze Mac

Więc możesz utwórz konto Apple z nowym identyfikatorem na komputerze Mac zamierzamy użyć strony internetowej. W tym celu udamy się do przeglądarki i wprowadzimy następujący adres https://appleid.apple.com. To jest oficjalna strona Apple i możesz się tutaj zalogować i zobaczyć, jakie funkcje oferuje.

Powinieneś poszukać opcji Utwórz swój Apple ID, która znajduje się w prawej górnej części strony. Pojawi się formularz, w którym musisz podać swoje dane osobowe, imię nazwisko, data urodzenia itp., a także adres e-mail i hasło. Musisz także wprowadzić pytania zabezpieczające wraz z ich odpowiedziami.

utwórz konto Apple ID

Teraz wystarczy przejść na wskazany przez Ciebie e-mail, a tam znajdziesz 6-cyfrowy kod, który musisz wpisać w formularzu rejestracyjnym. Twój nowy identyfikator Apple ID będzie gotowy i możesz teraz korzystać ze wszystkich korzyści i usług oferowanych przez Apple. Tak kończy się ten artykuł, który ci pokazałem jak utworzyć konto Apple z nowym identyfikatorem.

dołącz do naszego kanału telegram