Skip to content

Jak usunąć Super Like z Tindera, jeśli zrobiłem to przez przypadek? – Odwracać

19 de styczeń de 2022

Obecnie aplikacje randkowe, takie jak Facebook dla par lub Bumble, zbierają spora liczba potencjalnych użytkowników, którzy codziennie decydują się na ich pobieranie. Jednak aplikacja randkowa par excellence to wciąż Tinder, a jej obsługa jest tak intuicyjna i wydajna, aby poznawać nowych ludzi, że trudno ją prześcignąć. Zwłaszcza mając tyle lat życia w najbardziej cenionych obecnie sieciach społecznościowych.

Oczywiście twórcy Tindera zawsze chcą wdrożyć nowe narzędzia które zapewniają użytkownikom niezrównane wrażenia użytkownika, niezależnie od tego, czy chodzi o wskazywanie, kiedy ktoś kogoś lubi, czy śledzenie najnowszych polubień. Właśnie dlatego teraz pojawia się system Super Likes, bardzo niezwykły sposób na poinformowanie potencjalnego partnera, że ​​naprawdę go lubisz, poprzez przesunięcie w górę.

Co powinieneś wiedzieć przed cofnięciem Super Like na Tinderze?

Wyobraź sobie, że przypadkowo kogoś polubiłeś i nie chcesz, żeby pomyślał, że od razu wpadł ci w oko, zwłaszcza jeśli tak nie jest. Dlatego musisz wiedzieć, jak najlepiej to cofnąć, jeśli chcesz uniknąć natychmiastowego dopasowania. W ten sposób nie będziesz musiał przechodzić przez te pytania, gdy Twoje konto zostanie zablokowane lub zbanowane z powodu nieporozumień, które mogą się pojawić.

Musisz założyć płatne konto

Teraz, jeśli chcesz cofnąć to Super Like, które powoduje tyle bólów głowy, powinieneś to wiedzieć musisz założyć płatne konto. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Tinder Plus, czy Tinder Gold, wybierasz alternatywę, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu. Oczywiście będziesz mógł cofnąć ostatnie ujęcie wykonane w aplikacji, a wszystko to dzięki innowacyjnej funkcji o nazwie Rewind, której nie znajdziesz za darmo.

Ile razy możesz przewijać w Tinderze?

Po podjęciu decyzji o zapłacie za Tinder Plus lub Tinder Gold, będziesz miał szereg niesamowitych korzyści które pomogą Ci w pełni wykorzystać tę internetową sieć randkową. Dlatego nie musisz się martwić, ile razy możesz przewinąć w Tinderze, ponieważ nie ma z góry określonej liczby, aby to zrobić. Tak więc, o ile subskrybujesz jedną z tych form płatności, będziesz mieć możliwość przewijania, korzystając z niej tyle razy, ile potrzebujesz.

Jak pozbyć się superlajków w tej aplikacji?

Najlepszą opcją cofnięcia Superlajków w Tinderze są metody płatności opisane powyżej. A jeśli chcesz z nich skorzystać, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to spojrzeć żółty przycisk, który pojawi się w dolnym rogu ekranu aplikacji, co pozwoli Ci cofnąć ostatnio wykonane trafienia. Tak więc, gdy popełnisz mały błąd podczas poślizgu, możesz go jak najszybciej odwrócić, aby druga osoba nie zauważyła, co się stało.

prawidłowy sposób na cofnięcie superlajków w aplikacji Tinder

Z tych wszystkich powodów, nie musisz wyłączać telefonu ani zamykać sesji bo jedyne, co musisz zrobić, to dotknąć żółtego przycisku na ekranie, aby wszystko wróciło do normy. Następnie możesz nadal rozwijać się regularnie w obrębie platformy, przesuwając się w lewo lub w prawo, aby wskazać profile, które najbardziej Cię przyciągają. Korzystaj z opcji Super Like tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne i jesteś w pełni pewny swojej decyzji.

Co zrobić, aby bezpłatnie usunąć Super Like z Tindera?

W przypadku, gdy nie jesteś zainteresowany odwoływaniem się do niektórych metod płatności, które wskazaliśmy powyżej, nie martw się, ponieważ istnieje bezpłatna alternatywa które możesz wybrać. Jest to praktyczny i ekonomiczny sposób, który pomoże ci cofnąć ciosy, które zadajesz tyle razy, ile na to zasługujesz. Zwróć więc uwagę na poniższe wskazówki, które podajemy poniżej.

jak usunąć super polubienie za darmo w aplikacji randkowej Tinder

Edytuj ujawnienie swojego profilu

Jest to darmowa strategia, która pomoże Ci uporać się z tą częstą niedogodnością wielu użytkowników Tindera. Jest o, umieść ujawnienie na swoim profilu aby pomóc innym użytkownikom w społeczności zorientować się, że Twoje superpolubienie zostało utworzone przypadkowo. To powiedziawszy, zalecamy napisanie interesującej wiadomości, w której ten aspekt zostanie podkreślony, aby inni byli tego świadomi.

Mimo to najlepiej używać metoda płatności, która oferuje szybsze rozwiązanie w obliczu tego powszechnego problemu. Zwłaszcza jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem Tindera i nie chcesz stale edytować danych biologicznych swojego profilu.

dołącz do naszego kanału telegram