Saltar al contenido

Jak usunąć obserwujących na Twitterze, którzy Cię nie śledzą lub są fałszywi z telefonu komórkowego lub komputera

8 de marzo de 2023

The portale społecznościowe Są dziś czymś niemal nieodzownym, wpływ, jaki dziś generują, jest wręcz niesamowity.

Sieci społecznościowe są zarządzane w taki sposób, że im więcej masz obserwujących, tym większą masz popularność, tym więcej reakcji ludzie mają na Twoje posty, między innymi, Twitter jest jednym z epicentrówTy w sieciach społecznościowych, ze względu na ilość informacji, które zazwyczaj oferuje swoim użytkownikom.

Czasami jednak interakcje w tej sieci są szkodliwe dla niektórych osób do tego stopnia, że ​​chcą usunąć niektóre z nich Obserwujący na Twitterze, ponieważ nie ma znaczenia, czy umieścisz Twoja prywatna nazwa użytkownika na Twitterze, destrukcyjni i destrukcyjni obserwujący nadal będą tam być, być może nękając twoje opinie lub irytując niektórymi interakcjami.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku i nadal nie masz pomysłu ani możliwości pozbycia się niechcianych obserwujących, nie martw się, tutaj nauczymy Cię, jak eliminować obserwujących Na Twitterzeaby w ten sposób nie cierpieć już z powodu tego problemu, który stał się bardzo powszechny.

usunąć obserwujących na Twitterze

Twitter nie pozwoli ci usunąć jednak obserwującemu jako takiemu, ponieważ wie, jak irytujący potrafią być niektórzy obserwujący i dba o dobre samopoczucie i wygodę swoich użytkowników. Daje ci możliwość zablokowania go, ograniczając w ten sposób kontakt tej osoby z tobą i twoimi Świergotpodczas blokowania obserwatora będą miały miejsce następujące rzeczy:

 • Ty profil na Twitterze zniknie z kontaktów osoby, którą zablokowałeś, ona też nie będzie mogła zobaczyć twoich tweetów.
 • Jeśli śledziłeś ten profil wcześniej, Świergot natychmiast przestań ją obserwować.
 • Jeśli ten obserwujący znajdował się na którejś z twoich list, zostanie z niej natychmiast usunięty.
 • Ta osoba nie będzie mogła już za tobą podążać, ani zobaczyć swojego zdjęcia profilowego.

Jak zablokować obserwujących na Twitterze

Chociaż Twitter może nie informować ludzi, kiedy są blokowani, jeśli ten użytkownik często przewija Twój profil, zobaczy na ekranie baner informujący, że go zablokowałeś i dlatego nie będzie mógł zobaczyć twoich informacji.

Aby przeprowadzić tę procedurę, musisz wejść na swoje konto Świergot i wpisz swoje «Obserwujący» Aby zobaczyć listę osób, które Cię obserwują, poszukaj obserwatora, którego chcesz usunąć, kiedy go znajdziesz, naciśnij ikonę ustawień lub nakrętkę, tam otworzy się różne opcje, między innymi pojawi się opcja „Zablokuj”.

Być może pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy naprawdę chcesz zablokować tę osobę, na co odpowiesz twierdząco, pamiętaj, że po tym lub po chwili chcesz odblokować tego użytkownika lub profil Świergot wszystko, co musisz zrobić, to podążać ta sama procedura.

Przechodzisz do ustawień w swoim użytkowniku i klikasz „odblokuj W ten sposób umożliwisz wszelki kontakt, którego wcześniej się pozbawiłeś z tą osobą, będziesz mógł zobaczyć jej tweety jako swoje i nie tylko. I to wszystko! Proste, prawda? Jeśli nie byłeś pewien i chcesz odzyskać swoich obserwujących, też możesz to zrobić.

usuń fałszywych obserwujących pc

Jak odzyskać obserwujących na Twitterze po dezaktywacji konta?

Utrata zwolenników i współpracowników dodano na Twitterze Jest to problem, który zgłosiło wielu użytkowników po ponownym nawiązaniu połączenia z tą siecią społecznościową.Procedura rozwiązania tego problemu jest prosta, wystarczy wykonać następujące czynności:

 • Włącz komputer z połączeniem internetowym
 • Otwórz domyślną przeglądarkę.
 • Wejdź i zaloguj się na konto Użytkownik tej sieci społecznościowej.
 • Następnie przejdź do sekcji Co mówi profil?
 • W tym musisz sprawdzić, czy liczba obserwujących wynosi 0.
 • W takim przypadku należy wysłać wiadomość e-mailem na adres obsługa techniczna sieci społecznościowej.
 • W przypadku, gdy konieczne jest szczegółowe określenie problemu, którego dotyczy problem, który powstał w momencie ponownej aktywacji użytkownika.
 • Po odpowiednim czasie dane te zostaną przywrócone na koncie Twitter przez administratorów.

Powyższe pozwala dowiedzieć się, jaką metodę możesz zastosować, aby odzyskać obserwujących usuniętych z konta na Twitterze przez pomyłkę, gdy zostało ono tymczasowo zawieszone lub dezaktywowane. Opowiedz nam o swoich doświadczeniach w komentarzach. personelu w tej procedurze.

dołącz do naszego kanału telegram