Skip to content
Mac

Jak usunąć mojego administratora lub gościa na komputerze Mac bez hasła

7 de styczeń de 2023

The Prochowiec, firmy Apple, jest obecnie jedną z najczęściej używanych marek i dystrybutorów laptopów i komputerów. Wszystkie mają możliwość umieszczania różnych i różnych użytkowników w systemie operacyjnym. Chociaż nie wszyscy to zrobią, będą mieli taką możliwość, jeśli zechcą. Dzięki temu będziemy mieli możliwość oddzielenia plików dla każdego użytkownika na wypadek, gdyby ten sam sprzęt był używany przez różne osoby. Rzeczywiście musimy, jak zarządzać hasłami.

Jeśli w każdym razie jesteśmy wyłącznymi właścicielami sprzętu i nikt poza nami nie będzie miał do niego dostępu, będziemy mogli swobodnie zdecydować, czy utworzyć co najmniej jednego dodatkowego użytkownika. Alternatywą jest wygenerowanie użytkownika dla gości, w przypadku konieczności umożliwienia innej osobie korzystania z naszego sprzętu. Nie będziesz mieć dostępu do naszych folderów, więc nic prywatnego nie może wyjść na jaw.

Istnieje wiele funkcji, które ma MAC, w tym włączanie lub wyłączanie tej opcji. W Mira Cómo Hacerlo będziesz mieć kilka opcji, aby dowiedzieć się więcej i dowiedzieć się więcej o swoim komputerze Mac.

Nie tylko ze względu na liczbę dodanych funkcji, które posiada, ale także dlatego, że ich jakość jest niezwykle wysoka, marka ta jest polecana na całym świecie ze względu na dobre działanie.

Ale co się dzieje, kiedy chcemy usuń naszego użytkownika Maca?

Użytkownikami komputerów Mac można zarządzać za pośrednictwem terminala Mac lub systemu i jego platformy.

Ta wspomniana już platforma, tak naprawdę nie ma większych komplikacji, aby z powodzeniem wejść.

Prawdziwy problem, który się pojawia, pojawia się dokładnie w momencie, w którym chcesz usuń użytkownika z Prochowiec.

Dzieje się tak, ponieważ często zdarza się, że potrzebujesz trochę dokumentów lub ewentualnie uprawnień administratora, aby to zrobić.

Wiesz to?

Cóż, jeśli nie wiedziałeś, uspokój się, w tym artykule nauczymy Cię jak usunąć użytkownika z komputera Macw kilku prostych krokach, które nie będą dla Ciebie żadnymi niedogodnościami.

Dowiedz się, jak usunąć użytkownika komputera Mac bez hasła

Pierwszym krokiem do natychmiastowego usunięcia użytkownika na komputerze Mac jest:

 • Znajdź swojego laptopa.
 • zmierza do „Preferencje systemu” musisz tam kliknąć.
 • Następnie naciśnij tam, gdzie jest napisane „Użytkownicy i grupy”
 • Po wejściu „Użytkownicy i grupy” spójrz uważnie na okno, które się dla ciebie otwiera.
 • Niczego nie dotykaj ani nie modyfikuj.
 • Każdy ruch lub kliknięcie w niewłaściwym miejscu może kosztować więcej czasu pracy, jeśli chodzi o usunięcie użytkownika komputera Mac.
 • Rozejrzyj się po lewym dolnym rogu okna i powinieneś zauważyć, że jest tam ikona kłódki.
 • Naciśnij go, abyś mógł odblokować uprawnienia administratora które muszą pomóc Ci w przeprowadzeniu procesu usunięcia użytkownika.
 • To po tej lewej stronie ekranu pojawi się panel, w którym zostaną znalezieni wszyscy użytkownicy dostępni na tym komputerze Mac. konkretny.

Na dole tego samego panelu znajdują się trzy przyciski, jeden z symbolem +jeden z symbolem i inny z nakrętką, który odnosi się do ustawień, pomożesz sobie tymi przyciskami wśród użytkowników, którzy są w panel wybierze ten, który chcesz usunąć i kliknij przycisk, który mówi „-”.

Opcje wymazywania użytkownika Maca

Natychmiast pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy naprawdę chcesz usunąć tego użytkownika, czy jesteś pewien, że chcesz go całkowicie usunąć, Prochowiec Zaoferuje ci 3 opcje usuwania:

 • Zapisz w folderze startowym z obrazem dysku.
 • Nie zmieniaj folderu domowego.
 • Usuń folder domowy.

laptopa MAC

Gdy zdecydujesz, w jaki sposób lub w jaki sposób wolisz usunąć użytkownika, wszystko jest gotowe, już usunąłeś użytkownika komputera Mac lub użytkownika innej osoby, której nie chciałeś mieć dostępu do swojego laptopa.

To było proste, prawda?

dołącz do naszego kanału telegram