Skip to content

Jak usunąć lub anulować konto Amazon, Amazon Prime lub Amazon Prime Video z telefonu komórkowego lub komputera?

24 de czerwiec de 2021

Gdybyśmy szybko musieli wymienić niektóre z głównych platform do kupowania i sprzedawania produktów na arenie międzynarodowej, nie ma co do tego wątpliwości Amazonka jest jednym z większe przybycie ma publiczność.

Podkreślając to Amazon umożliwia szybką i łatwą rejestrację na swojej platformie, a także oferuje niezawodne kanały, które dają użytkownikom bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji za jej pośrednictwem.

Oznacza to, że jest nie tylko jedną z firm o najwyższej cenie na świecie, ale na rynkach, na których działa, pozwala użytkownikom kupować ogromną ilość produktów w bardzo dobrej cenie, nawet z dostawą do domu itp.

W rzeczywistości z biegiem czasu podstawowa usługa Amazon zniknęła dodawanie innych, takich jak Amazon Prime, system płatności, który pozwala nam odbierać przesyłki w domu w krótszym czasie niż zwykle.

Jednak z różnych powodów zarówno kupujący, jak i sprzedający mogą w pewnym momencie znaleźć się w potrzebie lub chcesz zrezygnować z subskrypcji Amazoni właśnie w tych przypadkach chcemy się zatrzymać.

Jeśli będziesz czytać dalej, znajdziesz różne kroki, które musimy wykonać, kiedy tylko chcemy usunąć konto Amazon prosto i szybko, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym, czy sprzedającym.

Jak zamknąć moje konto Amazon na stałe?

Cóż, przede wszystkim wyjaśnimy Ci, co musisz zrobić, gdy prosisz o anulowanie z perspektywy kupującego, co jest samouczkiem, który najczęściej prosi nas w Mirahow, aby to zrobić. Kroki, które należy wykonać, są następujące:

 • Wejdź do przeglądarki internetowej swojego komputera, a w pasku adresu przejdź do oficjalnej strony Amazon
 • Po wpisaniu tego samego idź cześć. Zidentyfikuj się. Konto i listy oraz w tej sekcji, aby się zidentyfikować
 • Na następnym ekranie będziesz musiał wpisz najpierw swój adres e-mail lub numer telefonu, a następnie hasło dostępu, pamiętając, że w systemie rozróżniana jest wielkość liter. Kiedy skończysz, przejdź do Login
 • Już w swoim profilu użytkownika musisz przejdź do sekcji Pomoc, znaleziona w zakładce Szukaj
 • Tam możesz przejść do Skonsultuj się z naszymi stronami pomocy, a następnie do Potrzebujesz więcej pomocy?, aby zakończyć w Skontaktuj się z nami
 • Wtedy musisz wprowadź Prime i inni
 • Po zaznaczeniu przejdź do Wybierz problem, a następnie do Zaktualizuj informacje o swoim koncie
 • Już w tej nowej sekcji musisz przejdź do Zamknij konto
 • Zauważysz, że w tym momencie istnieją różne warianty zamykania konta, wśród których możemy wymienić potwierdzenie zabiegu przez telefon, e-mail lub czat. W każdym przypadku obowiązkowe jest skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej w celu zakończenia procedury i zamknięcia konta.

Anuluj konto jako sprzedawca Amazon

Z drugiej strony wiemy, że są też sprzedawcy, którzy mogą zainteresować się opuszczeniem Amazona na dobre. W ich przypadkach musimy powiedzieć, że konta sprzedawców Amazon zależą od inna procedura w momencie anulowania, wykonując następujące kroki:

 • Wejdź do przeglądarki internetowej komputera, a następnie kliknij na pasek adresu
 • Gdy już tam będziesz, przewiń do prawego górnego rogu strony i idź, aby się zalogować
 • Musisz wypełnić formularz informacji, które pojawiają się na ekranie z różnymi danymi, z Twoją nazwą użytkownika i hasłem
 • W swoim profilu musisz poszukać Sekcja pomocy
 • W odpowiednim obszarze otworzy się rozwijane menu z kilkoma punktami i musisz szukaj Kontakt
 • Tam w lewej kolumnie przejdź do Twojego konta, a w nim do Zamknij swoje konto
 • W tym momencie musisz wypełnić kolejny formularz, potwierdzenie chęci zlikwidowania konta, oprócz wskazania numeru telefonu lub adresu e-mail, na który mogą się z Tobą skontaktować
 • Prześlij zapytanie i czekaj skontaktować się z Tobą, aby zakończyć procedurę

zamknij konto amazon

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji Amazon Prime?

Wreszcie wiemy, że niektórzy użytkownicy mogli przyjść do tego samouczka wyłącznie w poszukiwaniu informacji, które mają związek z krok po kroku, aby zrezygnuj z subskrypcji usługi Amazon Prime, czego również chcemy Cię nauczyć:

 • Otwórz przeglądarkę komputera
 • Jeśli nie jesteś zalogowany, musisz wejść na profil użytkownika, z którego chcesz zrezygnować. Do tego musisz wprowadź nazwę użytkownika i hasło, Pewnie
 • Gdy znajdujesz się w danym profilu, są dwie opcje. Jeśli nadal jesteś w okresie próbnym, wystarczy kliknąć Anuluj subskrypcję, a po jej wygaśnięciu nie otrzymasz absolutnie żadnej opłaty. Jeśli zakończyłeś już okres próbny, musisz przejść do Nie aktualizuj, a następnie Wyłącz automatyczną aktualizację

Dzięki tym prostym krokom poprosisz o zamknięcie swojego konta Amazon Prime i ponownie staniesz się zwykłym kupującym na platformie, chociaż musisz pamiętać, że anulowanie tej usługi zwykle zajmuje co najmniej dwa dni robocze, więc jeśli chcesz zaoszczędzić miesiąc z tego, lepiej zrobić to w odpowiednim czasie.