Skip to content

Jak usunąć konto Scribd i anulować mój plan abonamentowy – bardzo proste

9 de marzec de 2021

Scribd to platforma do przesyłania i czytania dokumentów, z których większość jest opłacana w ramach specjalnej subskrypcji. Jest możliwy dostęp do audiobooki, książki i inne materiały ważne dla rozrywki lub wyszukiwania bardzo ważnych informacji naukowych.

Jest to jedna z najbardziej znanych platform wirtualnych do tego typu działań i jest bardzo bezpieczna dla wszystkich użytkowników. Jednak są ludzie, którzy decydują anuluj subskrypcję lub usuń swoje konto w konkretnej sytuacji lub niedogodności.

Więc tym razem porozmawiamy o tym, jak bardzo łatwo usunąć konto lub wypisać się z Scribd.

Usuń konto Scribd lub anuluj wykonaną subskrypcję

Pierwszy krok do usuń konto Scribd polega na wpisaniu go przez stronę główną. Następnie musisz wybrać opcję, w której pojawia się zdjęcie profilowe i wybrać Ustawienia konta.

Następnie musisz wybrać opcję Usuń swoje konto, gdzie system wspomina o konsekwencjach uzyskanych w ten sposób. Jeśli nadal chcesz z niego korzystać, wystarczy, że potwierdzisz to wybierając Tak, usuń moje konto, a my to zrobimy.

Należy pamiętać, że po usunięciu konta Scribd wszystkie przechowywane tam dokumenty są całkowicie usunięte. Możemy jednak założyć nowe konto, jeśli chcemy, ponieważ nasze dane zostały całkowicie usunięte z platformy.

Na platformie Scribd możesz przeczytać plik Umowa abonencka, gdzie wyjaśniono zasady użytkownika. W przypadku likwidacji kont obsługa serwisu zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z dowolnego powodu.

Procedura anulowania subskrypcji jest nieco podobna, ponieważ jest również dostępna za pośrednictwem Ustawień konta. W takim przypadku musimy wybrać Informacje dotyczące płatności i subskrypcji, gdzie wyświetlane są informacje o już aktywnym.

Musimy wybrać opcję Dezaktywuj lub zakończ subskrypcję, i musimy potwierdzić proces tylko wtedy, gdy jest to wymagane. Wyświetlone zostaną również informacje o pozostałym czasie anulowanej subskrypcji.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w Umowa abonencka Wyjaśniono regulamin, który wiąże się z akceptacją regulaminu. Podobnie jak w przypadku kont, menedżerowie platformy Scribd mogą zrezygnować z subskrypcji, jeśli uznają, że jest to konieczne.

Możesz również zrezygnować z subskrypcji, pisząc wiadomość e-mail na adres [email protected] lub wysyłając prośbę do witryny pomocy technicznej.

Inne ważne cechy i bardzo przydatne funkcje w Scribd

Chociaż system żąda subskrypcji lub dokumentu w celu uzyskania innego, niekoniecznie musi tak być. Możliwe jest pobieranie bezpłatnych książek ze Scribd bez przesyłania jakichkolwiek plików, które posiadamy w ramach wymiany na platformie.

Główny powód, dla którego Scribd pobiera opłaty za subskrypcje chronić prawa autorskie wymienionych dokumentów. Ma to również znacznie zmniejszyć szanse na plagiat, który może wystąpić w świecie literatury i pisarstwa.

Dlatego jednym z pierwszych żądań systemu jest rejestracja za pomocą karty kredytowej całkowicie ważne. W nim dokonane zostaną opłaty abonamentowe, dlatego wyjaśniamy, jak z niego zrezygnować w dowolnym momencie.

mężczyzna czyta ebook

Ważne jest, abyśmy zawsze czytali Regulamin tego typu platform, aby poznać zasady i prawa. W ten sposób unikamy wszelkich niedogodności lub problemów, gdy korzystamy z ich usług w celu rozrywki, badania, edukacji lub pracy nad czymkolwiek.

Scribd może być najlepszą tego typu platformą dla komputerów, ale dla urządzeń mobilnych tak jest już wyspecjalizowane aplikacje. Przykładem są najlepsze darmowe aplikacje do książek ePub, które są również kompatybilne z systemem Android, Windows, a nawet Ubuntu.

Czytanie e-booków we wszystkich ich formatach pomaga dokonać pozytywnych zmian w wielu ważnych aspektach naszego codziennego życia. Mogą lepiej chronić nasze środowiskodbając o drzewa i marnując mniej papieru, a także oszczędzając dużo życiowej przestrzeni osobistej.

W Zobacz, jak to się robi Możesz znaleźć inne artykuły związane z aspektami wirtualnymi i cyfrowymi, które mogą rozwiać Twoje wątpliwości. Wszystko wyjaśniamy tak, abyś mógł to bardzo łatwo zrozumieć, nie poświęcając dużo czasu na cały proces, który chcesz przeprowadzić.