Skip to content

Jak usunąć konto Hi5 i anulować subskrypcję VIP w łatwy sposób?

7 de sierpień de 2021

Hi5 był bardzo znaną i rozpoznawalną siecią społecznościową na całym świecie, który miał ponad 60 milionów zarejestrowanych użytkowników na swojej platformie. Z pewnością wiele osób pamięta to z wielką sympatią lub nostalgią, ponieważ są zdjęcia, filmy czy wiadomości sprzed lat.

Jednak są inni ludzie, którzy chcą usuń swoją nazwę użytkownika z tej sieci społecznościowej przez różnorodnepowody, a najczęstszym jest to, że gdy odzyskają stare zdjęcia, usuwają Twoje dane osobowe, które są ujawniane w sieci społecznościowej, z której nie korzystają.

Powinieneś wiedzieć, że usunięcie konta Hi5 jest bardzo łatwe, potrzebujesz tylko swoich danych dostęp, aby to osiągnąć. Mianowicie, potrzebujesz swojego adresu e-mail i hasła. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz je zresetować za pomocą swojego e-maila.

Wtedy będziesz wiedział jak usunąć swoje konto Hi5, a także sposób anulowania subskrypcji VIP i procedurę odzyskiwania zlikwidowanego konta.

Indeks()

Jak anulować subskrypcję Hi5 VIP?

Musisz to wziąć pod uwagę możesz zrezygnować z subskrypcji, kiedy tylko chcesz. Aby rozpocząć musisz się zalogować i wprowadzić ustawienia, w których Zobaczysz opcję anulowania subskrypcji. W ten sam sposób możesz ponownie opłacić subskrypcję, jeśli chcesz.

Procedura usuwania konta

Aby usunąć konto w Hi5, musisz wykonać proces podobny do tego w serwisach randkowych, takich jak Match lub inne. Hi5 daje ci dwa metody, dzięki którym możesz to osiągnąć. Jedną z metod jest ich strona internetowa, na której zwykle można zalogować się na swoje konto. Inną alternatywą jest skorzystanie z przeglądarki na urządzeniu mobilnym lub pobranie aplikacji.

Ze strony internetowej

Aby usunąć swoje konto Hi5, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, w prawdziwym stylu Grindr, jest wejście na stronę internetową i dostęp do swojego konta. Po zalogowaniu musisz kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Konto ”Kiedy wyświetlane jest menu, musisz kliknąć„ Ustawienia ”.

Następnie znajdziesz opcję, która mówi „Usuń konto„, A następnie na link, który pojawi się później, musisz kliknąć” Anuluj swoje konto Hi5 „.

Strona powie ci, że uzasadnij powód, dla którego likwidujesz konto, więc pojawi się szereg powodów, dla których warto je wybrać. Następnie, naciśnij opcję „Tak, chcę zlikwidować swoje konto”.

Podsumowując z procedurą, wprowadź hasło dostępu i naciśnij „Usuń konto” i gotowy. Z w ten sposób Twoje konto zostanie zlikwidowane w satysfakcjonujący sposób.

Z telefonu komórkowego

Hi5 oferuje inny sposób anulowania konta, a jest nim telefon komórkowy. W celu usuń swoje konto z urządzenia mobilnego, możesz to zrobić, wchodząc na stronę z przeglądarki lub pobierając aplikację do Android lub iPhone’a.

Gdy znajdziesz się w sieci społecznościowej, musisz:Niciar sesja wejście do tdostęp do danych. Po zalogowaniu, musisz naciskaćr opcja skonfigurować konto i widać to w końcu spotykać sięas opcja „Anuluj konto” w której musisz wpisać link „zlikwiduj swoje konto Hi5. Wreszcie po prostu musisz wybierz powód i wprowadź hasło, aby zakończyć.

Co się stanie, jeśli usunę swoje konto bez anulowania subskrypcji VIP?

Witryna Hi5

Przed usunięciem konta bardzo konieczne jest anulowanie abonamentu VIP. Dzieje się tak, ponieważ ponieważ jest płatne, Jeśli go nie anulujesz, gotówka zostanie potrącona przez resztę miesięcy, co jest stratą, której można uniknąć, wykonując odpowiednie czynności.

Czy po jego usunięciu mogę odzyskać moje konto Hi5?

Jeśli chcesz odzyskać konto, które zlikwidowałeś, możesz to zrobić. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zaloguj się na konto, jakbyś nigdy tego nie anulował. Następnie poproszą Cię o reaktywację konta, wykonując kilka bardzo prostych kroków.

Musisz wziąć zauważ, że istnieje możliwość, że nie możesz zdobyć wszystkich Informacja z twojego konta takie jak komentarze, wiadomości, zdjęcia, między innymi.

dołącz do naszego kanału telegram