Skip to content

Jak ustawić wzór blokady w Nokia Lumia 520

11 de październik de 2021

Jeśli chodzi o analizę najbardziej reprezentatywnych telefonów z rodziny Nokia Lumia, to chyba można powiedzieć, że najlepiej sprzedającym się terminalem z tego zakresu była Nokia Lumia 520. Mowa oczywiście o urządzeniu, które zostało wybrane na targach przez tysiące milionów użytkowników na całym świecie, z których wielu prawdopodobnie nadal będzie czerpać z tego korzyści. Dlatego porozmawiamy o jednym z ciekawszych wzorów związanych z Nokią Lumia 520.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć o Nokii Lumia 520, jest to, że jak z pewnością wie wielu naszych czytelników, to urządzenie mobilne ma system operacyjny Windows Phone, co oznacza, że ​​ma inne cechy niż iOS i Android firmy Apple. Oznacza to, że aby wykonać pewne ruchy lub skorzystać z niektórych funkcji telefonu Nokia Lumia 520, będziemy musieli rozważyć pobranie pewnych uzupełniających aplikacji lub substytutów oryginalnych narzędzi iOS lub Android.

Ostatnio ogromna liczba użytkowników konsultowała się z nami konkretnie na temat telefonu Nokia Lumia 520 i możliwości pełnego wykorzystania zainstalowanie wzoru blokady, aby był bezpieczny, coś, co nie powinno sprawić Ci większych problemów, jeśli wiesz, jak to zrobić. Jednak, jak powiedzieliśmy wcześniej, różnica między Nokia Lumia 520 a innymi terminalami z różnymi systemami operacyjnymi polega na tym, że w twoim przypadku będziemy musieli zainstalować konkretną aplikację, aby z niej skorzystać.

Wzór blokady dla Nokia Lumia 520

Cóż, jeśli chcesz mieć wzór blokady, aby Twoja Nokia Lumia 520 była znacznie bezpieczniejsza niż wcześniej, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, są dobre opcje w aplikacjach mobilnych z systemem operacyjnym Windows Phone, które mamy pod ręką, a prawda jest kilka interesujących. W tym konkretnym przypadku najbardziej podoba nam się nic innego jak Lock App +, narzędzie do ustawiania wzoru blokady na urządzeniu w ogóle lub w szczególności na treści. takie jak dane, zdjęcia, filmy, wiadomości, aplikacje, notatki, audio itp.

Oczywiście, Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić przed wykonaniem tego krok po kroku, jest zainstalowanie aplikacji, którą możesz pobrać pod tym linkiem, będący oficjalnym sklepem z aplikacjami dla systemu Windows. Dzięki Lock App + możesz ukryć pliki bez konieczności blokowania urządzenia. Jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to jedna z najlepszych alternatyw dla ochrony niektórych zawartości telefonu Nokia Lumia 520 w możliwie najszybszy i najłatwiejszy sposób, więc nie zapomnij wziąć tego pod uwagę.

Po pobraniu i zainstalowaniu tej zalecanej przez nas aplikacji, musisz wiedzieć, że w telefonie Nokia Lumia 520 możesz chronić urządzenie ogólnie lub określoną zawartość w sposób, który lubisz, ponieważ jest to znacznie więcej niż odblokowywanie aplikacji do zarządzania wzorami. . Na wszelki wypadek powinieneś wziąć pod uwagę, że jeśli chcesz, możesz również dodać czterocyfrowy numeryczny kod bezpieczeństwa, a jeśli ktoś spróbuje wprowadzić zawartość telefonu komórkowego, Nokia Lumia 520 zrobi zdjęcie intruza, abyś wiedział, kto chciał naruszyć twoją prywatność.

Jeśli chodzi o działanie któregokolwiek z tych systemów, musisz wiedzieć, że po umieszczeniu kodu lub wzoru odblokowującego w celu zabezpieczenia telefonu Nokia Lumia 520 będziesz mieć do pięciu prób wprowadzenia go poprawnie, zanim urządzenie zostanie zablokowane. Jeśli limit zostanie osiągnięty i bądź ostrożny, inteligentne urządzenie natychmiast się wyłączy i utracisz całą zawartość, chyba że wcześniej zapisałeś ją za pomocą kopii zapasowej. Przywrócenie ustawień fabrycznych będzie rzeczywiście konieczne, więc szczególnie rozważ to.

Czy udało Ci się krok po kroku dodać wzór odblokowania lub kod zabezpieczający do telefonu Nokia Lumia 520?