Skip to content

Jak ustawić godzinę w moim zegarku Xiaomi Mi Lite — samouczek

9 de luty de 2022

Zegarki Xiaomi Mi Watch Lite pozostawiają dziś na rynku wiele zegarków Smart Watch. Taki zegarki mają różne funkcje które wykonują nawet funkcje telefonu komórkowego, z którym jest powiązany lub zsynchronizowany, aby mógł uzyskać dostęp do Internetu.

Te zegarki są bardzo zaawansowane, a czas sam się aktualizuje, ale jeśli chcesz, żeby miał kilka dodatkowych minut, możesz ustaw czas ręcznie. Krótko mówiąc, pokażemy, jakie działania może wykonać zegarek Xiaomi Mi Watch Lite, jak dostosować zegarek Xiaomi Mi Watch Lite i jak zmienić czas.

Z Xiaomi Mi Watch Lite możesz wykonać dużą liczbę czynności, w sumie jest co najmniej 6 akcji. Są to pomiar tętna, pomiar snu, kontrola oddechu, akcelerometr, żyroskop i GPS. Każda z tych funkcji jest bardzo pomocna we wszystkim.

ten pomiar tętna Służy do sprawdzania, czy Twój puls jest na dobrym poziomie, test snu pomaga dokładnie określić, czy masz siłę do wykonania określonych zadań. Monitorowanie oddechu pozwala dokładnie wiedzieć, czy coś Cię zszokowało lub czy Twój oddech jest normalny.

Jeśli chodzi o akcelerometr, pomaga to dokładnie określić prędkość, z jaką się poruszasz. żyroskop służy do pomiaru przyspieszenia który nie jest grawitacyjny, uzupełnia niektóre funkcje akcelerometru. Na koniec porozmawiamy o GPS, który pomaga się nie zgubić.

To tylko niektóre czynności, które można wykonać za pomocą Xiaomi Mi Watch Lite. Im bardziej zaawansowany zegarek, tym więcej funkcji będzie miał. Przy okazji, jeśli kiedykolwiek Twój zegarek Xiaomi Mi Lite przedstawia pewne usterki lub problemy z jego działaniem, można przejść do jego zresetowania.

Generalnie trudno jest Zegarek Xiaomi Mi Lite tak często zawodzą. Ale nawet jeśli je przedstawią, można je rozwiązać resetem, który nie zajmuje nawet 8 minut.

Jak zacząć dostosowywać zegarek Xiaomi Mi Watch Lite?

Jedną dobrą rzeczą w tych zegarkach jest to, że pozwalają na personalizację ich na różne sposoby. jesteś właścicielem pełny dostęp do Twojego Xiaomi Mi Watch Litebędziesz mógł dostosować rzeczy dotyczące jego systemu, a także rzeczy związane z wyglądem menu.

dziewczyna dostosowująca smartwatch

Jeden ze sposobów dostosuj swój zegarek Xiaomi Mi Watch Lite, to pobierając poprawki lub aplikacje za pośrednictwem Xiaomi Wear. Zobacz, jak w prosty sposób dostosować zegarek Xiaomi Mi Watch Lite:

 1. Uruchom telefon.
 2. Otwórz aplikację Xiaomi Wear.
 3. Przejdź do sekcji „Profil”.
 4. Następnie przejdź do opcji „Wristband Screens” i wybierz ją.
 5. Tam, gdzie jest napisane „Ekrany bransoletki”, wybierz sekcję „Online”.
 6. Następnie z listy ekranów, które tam zobaczysz, wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, aby go pobrać.
 7. Poczekaj na zakończenie pobierania.
 8. Po zakończeniu pobierania tego typu ekranu będzie on dostępny na Xiaomi Mi Watch Lite. Aby umieścić inną tarczę lub dokonać pewnych zmian, możesz pobrać inną tarczę zegara.

W ten sposób są personalizowane. Zegarki Xiaomi Mi Watch Lite. Należy zauważyć, że jeśli chcesz używać WhatsApp z Xiaomi Mi Watch Lite, możesz aktywować powiadomienia WhatsApp, aby dokładnie wiedzieć, kiedy dana osoba wyśle ​​​​Ci wiadomość do tej aplikacji.

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, Xiaomi stworzył zegarek o nazwie Xiaomi Mi Band, który jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które uwielbiają ćwiczyć. Krótko mówiąc, dzięki tym zegarkom możesz zlokalizować swój telefon komórkowy bez względu na to, gdzie się znajduje. Jeśli pewnego dnia zgubisz swój telefon, wiesz, jak go znaleźć.

dziewczyna ustawiająca swój smartwatch

Jaka jest procedura zmiany czasu w naszym zegarku Xiaomi Mi Watch Lite?

Ponieważ wiesz, jakie funkcje ma Xiaomi Mi Watch Lite i jak jest dostosowywany, nadszedł czas, abyś się dowiedział jak zmienić godzinę i datę:

 1. Połącz zegarek Xiaomi Mi Watch Lite z telefonem komórkowym.
 2. Wprowadź ustawienia.
 3. Idź na dół wszystkich sekcji, aż dojdziesz do tej z napisem „Data i godzina”.
 4. Wyłącz opcję automatycznej daty i godziny.
 5. Przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Ustaw datę”.
 6. Dostosuj zegar, telefon komórkowy, a także datę, jeśli uznasz to za konieczne.
 7. Aby zakończyć, po prostu zapisz zmiany i voila, to wszystko, co musisz zrobić.

Jeśli Twój zegarek Xiaomi Mi Watch Lite jest zsynchronizowany z telefonem komórkowym, czas i data zostaną natychmiast zaktualizowane. Jeśli masz problem z ustawieniem daty i godziny zegarka Xiaomi Mi Watch Lite wystarczy, że uzyskasz dostęp do strony pomocy technicznej Xiaomi.

dołącz do naszego kanału telegram