Skip to content

Jak ustawić datę i godzinę zdjęć zrobionych za pomocą telefonu komórkowego z systemem Android? – Uszczelki

23 de grudzień de 2021

Zdjęcia zawsze zapisują w swoim wykonaniu szczegóły, datę i godzinę wykonania, ale tego typu dane nie zostawaj w podglądzie Ze zdjęć. Aby zobaczyć datę, a zwłaszcza godzinę wykonania zdjęcia, należy przejrzeć każdy szczegół zdjęcia.

Niektóre telefony komórkowe mają w swoim aparacie opcję ustawienia z góry określonego czasu wykonania zdjęcia. Pokrótce pokażemy, jak umieścić na obrazie datę i godzinę wykonania zdjęcia, jakie aplikacje wykonują tego typu prace i w jaki sposób sortuj zdjęcia według daty i godziny.

Jak korzystać z domyślnego znacznika daty i godziny w aparacie?

Wcześniej powiedzieliśmy, że niektóre telefony komórkowe mają w swoich aparatach funkcję, która pozwala im umieścić godzinę, w której zostało zrobione, po jednej stronie zdjęcia. Jeśli twój telefon komórkowy zapewnia tę funkcję, nie musisz pobierać aplikacji od stron trzecich, aby umieścić na nim tego rodzaju rzeczy.

Jeśli chcesz korzystać z tej funkcji, musisz ją najpierw włączyć. W tym celu należy otworzyć aplikację „Aparat” i w aparacie nacisnąć ikonę nakrętki. Następnie znajdź opcja znaku wodnego ze znacznikiem czasu, jeśli go znajdziesz, aktywuj go i wszystko będzie gotowe.

Po aktywowaniu znaku wodnego aparatu w telefonie komórkowym robione zdjęcia powinny wskazywać jedną z boków obrazu czas, w którym to zostało zajęte. Jeśli nie, nie miałbyś innego wyboru, jak tylko pobrać aplikację innej firmy, aby umieścić tego typu rzeczy na żądanych obrazach.

Nawiasem mówiąc, mówiąc trochę więcej o obrazach, musisz wiedzieć, że wszystkie zdjęcia, które masz na telefonie komórkowym, można przyciąć w systemie Windows 10. Aktualizacja systemu operacyjnego Windows 10Zawiera edytor obrazów, który pozwala umieszczać filtry na zdjęciach i dostosowywać kilka rzeczy.

Jakie są najlepsze aplikacje, których możesz użyć do dodawania znaczników czasu i daty do swoich zdjęć?

Tak więc, jeśli Twój telefon komórkowy nie ma wbudowanej funkcji oznaczania czasu lub daty dla zdjęć robionych telefonem komórkowym, nie masz innego wyboru, jak tylko pobierz aplikację innej firmy. Niektóre aplikacje tego typu nie są zbyt dobre do powiedzenia, ponieważ znikąd obniżają jakość zdjęć lub zwiększają ich wagę.

Aplikacje, które wykonują obie te rzeczy, należy natychmiast wyrzucić do użytku. inne, które nie modyfikują żadnego innego aspektu zdjęcia. Następnie opowiemy trochę o dwóch najlepszych aplikacjach, aby ustawić godzinę i datę zrobionych zdjęć.

logo sklepu Google Play

Znak czasu

Znacznik czasu to aplikacja kompatybilny z urządzeniami Android i iOS, który pomaga umieścić datę i godzinę na zdjęciach robionych telefonem komórkowym. Ta aplikacja oferuje:

 • Znaczniki czasu i daty na obrazach
 • Eleganckie i różnorodne fasony na datę, a nawet godzinę na zdjęciach
 • Schemat kolorów dla znaczników czasu
 • Regulowany rozmiar dla każdej godziny i datownika

Najlepszą rzeczą w każdej z tych rzeczy, które ma aplikacja, jest to, że ułatwiają korzystanie z niej. Wszystkie konfiguracje, na jakie pozwala, okazują się proste i wcale nie są wyrafinowane. Tę aplikację mobilną można znaleźć w Sklepie Play, jeśli masz iPhone’a, musisz sprawdzić, czy jest dostępny w App Store.

Pieczęć fotograficzna

PhotoStamp to jedna z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji obrazy daty i godziny które bierzesz. Aplikacja jest całkowicie darmowa, jest dostępna w Sklepie Play jako „PhotoStamp Camera Free” i umożliwia:

 • Umieść datę i godzinę na zdjęciach
 • Zmień styl czcionki liter
 • Dodaj pieczątki do każdego zdjęcia
 • Umieść lokalizację zdjęć
 • Umieść napis na zdjęciach
 • Zmień rozdzielczość zdjęć

To są rzeczy, które najbardziej mogą wyróżnić się na tle aplikacji, ponieważ są to rzeczy, których używa się najczęściej. Jednak aplikacja może zrobić o wiele więcej rzeczy, które odkryjesz w miarę korzystania z aplikacji. Należy zauważyć, że jeśli chcesz zrobić kopię zapasową Niektóre zdjęcia możesz przesłać na Dysk Google z komputera lub telefonu komórkowego.

Co należy zrobić, aby posortować zdjęcia według daty i godziny w galerii telefonu komórkowego?

zdjęcia logo google

Aby zachować porządek w swojej galerii, zgodnie z datą i godziną wykonania zdjęcia, musisz zrób kilka prostych rzeczy:

 1. Uruchom swój telefon komórkowy
 2. Otwórz galerię mobilną
 3. Przejdź na górę, poszukaj czegoś, co mówi „Godzina” lub „Data”
 4. Naciśnij tę opcję, aby znaleźć funkcję, która pomoże Ci uporządkować zdjęcie zgodnie z dowolnymi szczegółami
 5. Wybierz filtr „Czas” i wszystko będzie gotowe

Zaleca się, aby do przeglądania i przeglądania zdjęć na urządzeniu pobrać aplikację o nazwie Zdjęcia Google. Jeśli już go masz, to w porządku, musisz tylko nauczyć się go używać. Ale jeśli go nie masz, cóż byłoby dobrze, gdybyś go pobrał.

dołącz do naszego kanału telegram