Skip to content

Jak uruchomić lub otworzyć plik DLL jako aplikację systemu Windows

30 de styczeń de 2021

Komputery stały się instrumentami nauki i pracy niezbędne dla dzisiejszego społeczeństwa. Wszystkie jego cechy i funkcje mają na celu automatyzację działań, pozwalając na znacznie skuteczniejszy margines reakcji w określonych sytuacjach, w tym uruchomienie pliku DLL w systemie Windows.

Jednak komputery jako takie są tylko częścią (choć niezbędną) wszystkiego, co otacza świat cyfrowy. Istnieje wiele akcesoriów, od urządzeń i akcesoriów po różne programy, które znajdują się na Twoim komputerze.

Instalowanie oprogramowania

W oparciu o działania, zadania lub projekty, które planujesz wykonać za pomocą komputera, niezwykle ważne będzie posiadanie pliku oprogramowanie lub program ułatwiający wykonywanie zadań.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowywania prezentacji, listów, broszur, reklam, broszur, edycji zdjęć lub treści audiowizualnych.

Podczas wyszukiwania informacji online natkniesz się na ogromną różnorodność programów z różnymi funkcjami, funkcjami i narzędziami, niektóre pełniejsze niż inne i to będzie dla ciebie istotne.

Skutki instalacji oprogramowania

Jak działają tego typu programy? Ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób to oprogramowanie staje się częścią Twój system komputerowy przed, w trakcie i po zakończeniu procesu instalacji.

Podczas instalowania programu może pozostawić różne typy plików i tworzyć dowolną liczbę folderów na dysku twardym komputera. Ten proces może zająć krótko lub długo, w zależności od liczby posiadanych przedmiotów.

Pliki DLL

Jednym z podstawowych elementów programów zainstalowanych na komputerze jest plik Biblioteka linków dynamicznych, znany również jako DLL lub biblioteka dołączana dynamicznie.

O czym to jest? Prosty składnik odpowiedzialny za nadawanie funkcji programom zainstalowanym na komputerze i często są one wyświetlane na komputerach z System operacyjny Windows.

Czy są efektem czy bezpośrednią konsekwencją instalacji programu? Niekoniecznie. Nawet bez spotkania zawarte w plikach instalacyjnych oprogramowanie, system operacyjny Windows sam przypisuje tego typu pliki do programu, dzięki czemu ma on pewne funkcje.

Jak otworzyć plik DLL?

Niezależnie od programu, który zainstalowałeś lub z którego korzystasz, wykonanie tego typu plików nie jest konieczne, aby program zawierał funkcje, które zapewnia ten element.

W rzeczywistości tego typu pliki działają w tle i pozostają niezauważone, bez wpływu na działanie komputera. Więc nie musisz się zbytnio martwić o spowolnienie komputera.

Jaka jest jego zawartość?

Jednak ciekawość ludzi często nie zna granic fizycznych, a tym bardziej cyfrowych. Aby zrozumieć, jak działają tego typu pliki, należy znaleźć sposób na wizualizację ich zawartości … istnieje?

Odpowiedź, na którą czekałeś, jest tutaj: tak, jej treść jest widoczna. Również zrobienie tego jest naprawdę proste, chociaż istnieje możliwość, że nie możesz tego zrozumieć.

  • Przejdź do lokalizacji pliku DLL.
  • Wybierz go i kliknij prawym przyciskiem myszy.
  • Przejdź do opcji „Otwórz za pomocą …” i wybierz blog z notatkami.

Następnie plik DLL może zostać uruchomiony w aplikacji Windows i będziesz mógł rozważać obszerną serię poleceń. Które są odpowiedzialny za ustrukturyzowanie dynamiki i istoty archiwum. To właśnie umożliwia przypisywanie lub nadawanie funkcji.

Uruchom jako aplikację

Do wykonywania tego typu plików jako aplikacji wymagana jest instalacja innego oprogramowania. W większości przypadków zaleca się użycie Resource Tuner, niesamowity program umożliwia przeglądanie, przeglądanie i edycję tego typu plików, dzięki ważnym i interesującym narzędziom. Po zainstalowaniu otwórz program i przeciągnij do niego plik.

uruchomić jako aplikację

Zanurz się w głąb pliku DLL

Treść i informacje zawarte w pliku tego typu mogą być niezwykle interesujące dla wszystkich poszukujących zrozumieć jego strukturę oraz sposób, w jaki te elementy mogą nadawać funkcjonalności programom. A ty? Czego spodziewasz się po uruchomieniu pliku DLL w systemie Windows?