Skip to content

Jak umieszczać filtry i efekty w relacjach na Instagramie?

26 de czerwiec de 2021

Prezentacja to coś, na czym nam wszystkim zależy, dlatego poświęcamy tak wiele czasu edycja i naprawa obrazu które zamierzamy umieścić w sieciach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jest to tradycja, czy historia, jej przygotowanie wymaga od nas bacznej uwagi na szczegóły i możliwości. Z tego powodu ważne jest, aby nauczyć się umieszczać filtry i efekty na Instagramie.

Wszystko to odbywa się przy wyborze obrazu do umieszczenia, czy to z galerii, czy przechwytywania bezpośrednio z aparatu na Instagramie, mogą wystąpić pewne niedogodności, takie jak problemy z aparatem tej aplikacji lub inne problemy, takie jak to, że filtr tak lubi dużo i chcesz zaoszczędzić, aby z niego korzystać, kiedy tylko chcesz. na szczęście na to wszystko mamy rozwiązanie.

Ale chcemy jeszcze bardziej rozwinąć możliwości i otworzyć całą gamę opcji, nie tylko ograniczających się do filtrów Instagrama, które reagują z muzyką, czy dołączyć do trendu tworzenia własnych naklejek na historie. Zajmijmy się jak dodawać i umieszczać filtry i efekty na Instagramie, dzięki czemu zawsze jesteś w modzie.

Instagram ma ogromną liczbę filtrów i efektów dla historii. Aby je umieścić i wykorzystać, wystarczy spojrzeć na dół tworzonej historii, gdzie wyświetlane są najpopularniejsze z nich.

Jak pobrać i aktywować filtry Instagram Instagram

Filtry i efekty, których używasz lub aktywujesz, możesz zachowaj do późniejszego wykorzystania. Musisz przewinąć na boki, aby zobaczyć filtr, który najbardziej Ci się podoba, i wypróbować je jeden po drugim, aby zobaczyć, który najbardziej Ci odpowiada. W ten sam sposób, aby umieścić filtry i efekty na Instagramie, możesz szukać ich w lupie, gdzie aplikacja pokazuje inne mniej używane filtry, ale z większą różnorodnością.

Najważniejsze, aby wiedzieć, że konieczna jest aktualizacja do najnowszej wersji, zawsze aplikacja Instagram, ponieważ gwarantuje to dostęp do najnowszych ofert pod względem zakresu edycji w opowiadaniach, czyli efektów, filtrów i powiązanych elementów, które są dołączone.

Procedura jest prosta, w pierwszej kolejności musimy przejść do aplikacji, tam musimy przejdź do sekcji dodawania historii, co uzyskuje się naciskając ikonę historii u góry lub wykonując poziomy ruch na ekranie w prawo.

Tam obraz jest dodawany lub tworzony za pomocą aparatu na Instagramie lub dołączany z galerii. Filtry i efekty specjalne są aktywowane podczas korzystania z kamery wewnętrznej. Tam możesz wybierać spośród dużej liczby elementów, rozmieszczonych wśród wyświetlanych ikon, ikonografii uśmiechniętej twarzy, gdzie gromadzą się najdziwniejsze filtry.

Ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie najpopularniejsze filtry i efekty są pod ręką, należy wybrać tylko ten, który ma najwyższe preferencje. W tym sensie, kiedy idziesz zrobić zdjęcie, powinieneś spojrzeć na dół, pojawia się nazwa filtr. Jeśli przytrzymasz tę nazwę, otworzy się menu, w którym pojawi się opcja zapisania filtra.

efekty historii na Instagramiegram

Dodaj filtry i efekty do historii na Instagramie

Po wykonaniu tej czynności zapisany filtr pojawia się po lewej stronie przycisku, aby zrobić zdjęcie w historii i aby wybrać i umieścić zapisane filtry i efekty wystarczy przeciągnąć ekran w lewo i zrobić zdjęcie.

Posiadanie najnowszej wersji nie oznacza, że ​​będziesz mógł obserwować całe spektrum możliwości, aby historie były bardziej efektowne, ale prawdą jest, że pokazuje najpopularniejsze opcje.

Jeśli chodzi o efekty, należy zauważyć, że są domyślnie, i aby dodać nowy, wystarczy zaktualizować aplikację. Pomimo filtrów mają tak szeroką aparaturę, że niektóre mogą być mylone z efektami, gdy są stosowane, produkt ich wysokiej jakości. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy wykonać następujące czynności.

Przejdź do sekcji opowieści, używając wewnętrznej kamery. Powinieneś przewinąć w prawo i poszukaj ikony szkła powiększającego, jego pozycja będzie się różnić w zależności od używanej wersji. Można go również znaleźć klikając w ikonografię niektórych efektów, co powoduje otwarcie podmenu i wyświetlenie tam ikony lupy.

Ta ikona lupy to brama do rzadkich filtrów na Instagramie, możesz tam nawigować i wybrać ten, który wolisz, a jeśli chcesz dodać go do bardziej bezpośredniego użycia, po prostu naciśnij go, aż pojawi się podmenu i wybierz „zapisz w aparacie”.

Jak korzystać z przeglądarki filtrów w Instagram Stories Instagram

Aby znaleźć więcej filtrów niż te, które pojawiają się w opcjach, które Instagram pokazuje podczas robienia zdjęcia musisz iść do odkrywcy. Aby tam przejść, musisz złapać filtr i przytrzymać nazwę filtra.

W tym momencie otwiera się menu, w którym musisz wybrać opcja eksploruj filtry. To przeniesie Cię do innej sekcji, w której pojawia się wiele filtrów i gdzie możesz wybrać i umieścić najczęściej używane i popularne filtry i efekty na Instagramie.

Jak znaleźć efekt na Instagramie według nazwy

W wyszukiwarce lub eksploratorze Instagrama możesz również przeszukiwać filtry według nazwy. W tym sensie u góry przeglądarki pojawia się symbol lupy i pudełko do pisania. Tam umieszczasz nazwę żądanego filtra i pojawiają się opcje, które używają tej nazwy.

Jak umieścić efekt na Instagram Stories

W konkretnym przypadku efektów dla historii na Instagramie są one rrówno podzielone na dolei są aktywowane do użytku podczas korzystania z wewnętrznej kamery aplikacji.

Możesz bardzo szybko umieścić filtry i efekty na Instagramie. W tym celu wystarczy poszukać zabawnego efektu, który chcesz dodać do swojego obrazu i nacisnąć przycisk zrób zdjęcie. Po zrobieniu zdjęcia możesz kontynuować umieszczanie emotikonów lub naklejek, aby wyglądało bardziej humorystycznie i interesująco.

nakładać efekty filtrów na historie na Instagramie

Efekty są dostępne i aktualizowane w zależności od używanej wersji aplikacji, dlatego konieczna jest jej aktualizacja. Ale nie pokazuje bezpośrednio wszystkich filtrów i / lub efektów do którego można uzyskać dostęp. Dlatego przestudiujemy, jak dodać więcej tych elementów.

Jak sprawdzić, czy mój telefon komórkowy jest zgodny z nowymi filtrami i efektami relacji na Instagramie?

Aby wiedzieć, czy Twój telefon jest zgodny z efektami i móc ustawić filtry, musisz spojrzeć na używaną wersję Androida. Jeśli masz telefon z Android mniej niż 5.0 Nie będzie kompatybilny, dlatego filtry nie pojawią się w historiach.

Jeśli wersja Androida jest wyższa niż wymieniona, możesz być pewien, że Twój telefon jest kompatybilny z dowolnym filtrem. Na urządzeniach IOS te narzędzia nie są kompatybilne z wersje słabsze niż iOS 10.

Jakie są najlepsze filtry na Instagramie i najczęściej wyszukiwane?

Na Instagramie jest wiele filtrów, tak wiele, że jest ich niezliczona ilość. Są jednak takie, które wyróżniają się najbardziej, ponieważ są najczęściej używane przez influencerzy lub celebryci. Najlepsze są te, które pojawiają się na początku, ponieważ są obecnie popularne.

Instagram podkreśla te, z których ludzie korzystają najczęściej, a także te filtry, z których korzystają konta z więcej reakcji lub poglądów. Dlatego warto przyjrzeć się popularnym filtrom, aby umieścić je w swoich opowiadaniach.

nakładać efekty filtrów na historie na Instagramie

Znajdź i przetestuj popularne lub zewnętrzne filtry na Instagramie

Aby wyszukać najpopularniejsze filtry, musisz uzyskać dostęp do wyszukiwarki lub eksploratora. W tym jest kilka opcji, w których można wyświetlić Filtry używane przez osoby, które obserwujesz, lub te używane przez celebrytów.

Po sprawdzeniu, który z nich wydaje Ci się najlepszy, wystarczy go kliknąć, aby móc z niego korzystać. Filtry są podzielone na sekcje, jedna dla zabawnych filtrów, druga dla romantycznych, a nawet jedna dla ciemnych filtrów.

Stwórz własny filtr dla swoich relacji na Instagramie

Jeśli nie chcesz umieszczać filtrów i efektów Instagram na swoich zdjęciach, ponieważ ich nie lubisz, możesz stworzyć własne. W tym celu musisz użyć narzędzia, które ma nazwę Studio Spark AR Działa na każdym urządzeniu i można go pobrać bezpłatnie.

To łączy się z Twoim kontem na Facebooku i za jego pośrednictwem możesz utwórz filtry które są wskazane dla Ciebie. Możesz także dodać wiele efektów do swoich zdjęć, takich jak okulary, śmieszne twarze, języki, kapelusze i wiele innych. Podobnie, jeśli nie podoba Ci się, jak wyglądał Twój filtr na końcu procesu, możesz go edytować i modyfikować, co chcesz.

Usuń zduplikowane filtry lub efekty w galerii

Aby usunąć filtry, musisz wykonać proces podobny do tego, gdy chcesz je zapisać. W tym celu musisz nacisnąć nazwę filtra i otworzyć sekcję menu. Na dole zobaczysz, że pojawia się opcja usunięcia filtra, kliknij go, a zostanie usunięty z Twojej listy.