Skip to content

Jak umieścić swoje ulubione kontakty WhatsApp? – Częste kontakty

7 de Listopad de 2021

WhatsApp to wspaniała aplikacja, a także doskonałe narzędzie do komunikacji, które pomaga nam komunikować się z każdym, kogo chcemy, od szefów pracy, rodziny i przyjaciół. Ale jasne jest, że jako ludzie i użytkownicy mamy pewne preferencje co do tego, z kim się komunikować pierwszy. Właśnie o tym chcemy dzisiaj porozmawiać, o tym, jak umieścić swoje ulubione kontakty na WhatsApp.

Aby spojrzeć i wiedzieć, gdzie się pojawiają i ile mamy kontaktów na WhatsApp, musimy wejść do aplikacji, algorytmu WhatsApp rozpoznaje, których kontaktów używasz najczęściejZ tego powodu po wybraniu „Czat” pojawią się wszystkie Twoje kontakty, a po wybraniu „Nowy czat” pojawi się lista kontaktów, z których korzystasz najczęściej.

Aby móc najpierw umieścić swoje ulubione kontakty, wejdź do WhatsApp, jeśli ustawisz czat, zostanie on umieszczony na górze jako jeden z Twoich ulubionych, dzięki czemu nawet jeśli inni do nas napiszą, ten czat pozostanie pierwszy. Aby móc ustawić czat, musisz trzymać wciśniętą rozmowę, którą chcesz naprawić, dopóki ikona pinezki nie pojawi się na górnym pasku, wybierz ją, a zobaczysz, jak ten czat pozostanie ustawiony jako pierwszy.

Tworzenie skrótów

Możesz także tworzyć skróty, wystarczy otworzyć czat, do którego chcesz utworzyć skrót, nacisnąć trzy kropki w prawym górnym rogu. Kliknij opcję „Więcej” Wybierz opcję „utwórz skrót” i kliknij OK, kontakt i skrót pojawią się na ekranie głównym.

Dostosuj powiadomienia o kontaktach

Ponadto, jeśli chcesz, możesz dostosować powiadomienia swojego ulubionego kontaktu, w ten sposób, gdy zabrzmi powiadomienie, będziesz wiedział, że to ta osoba, aby to zrobić, wybierz kontakt i przy otwartym czacie kliknij jego nazwę, a następnie pod wysłane pliki Zobaczysz „dostosuj powiadomienia”, aktywuj pole „Spersonalizowane powiadomienia” i będziesz mógł wybrać dźwięk, który chcesz dla tego kontaktu.

Jak ustawić ulubione rozmowy na WhatsApp?

Aby nawiązać rozmowę, kroki są bardzo proste, ale mogą się różnić w zależności od posiadanego urządzenia mobilnego, chociaż te różnice są minimalne, ważne jest, aby je zanotować, aby nie pomylić się podczas robienia tego, tak, musisz zaktualizować aplikację WhatsApp.

whatsap logo

Z urządzeniem iOS

Jeśli masz telefon Apple Możesz wykonać następujące kroki, które zobaczysz poniżej, zwróć uwagę. Najpierw otwórz WhatsApp i wejdź w opcję czatu: na czacie musisz wyszukać rozmowę, którą chcesz ustawić. Po wybraniu czatu, który chcesz przypiąć, przesuń go w prawo i kliknij ikonę pinezki, która się pojawi, aby móc go przypiąć.

Z Twojego Androida

W Androidzie jest to również dość proste, ponieważ jest w zasadzie takie samo, ale w innym systemie operacyjnym. Jednak opcje mają tę samą nazwę. Otwórz WhatsApp i wybierz zakładkę „czaty” W oknie głównym wybierz czat, który chcesz zaznaczyć powyżej (możesz zaznaczyć jeden lub więcej) i potwierdź akcję przypinania u góry na ikonie pinezki.

Przekonasz się, że wybór ulubionych kontaktów przyniesie Ci kilka korzyści, które ułatwią Ci życie nie tylko podczas korzystania z WhatsApp wygodniej będzie korzystać z aplikacji, ale możesz też szybciej odpowiadać, udostępniać i wysyłać wiadomości na czacie.

Szybki dostęp

Mając szybki dostęp do ulubionych kontaktów, nie będziesz nawet musiał wchodzić do aplikacji WhatsApp, aby je wyszukać, ponieważ będziesz mieć je bezpośrednio na ekranie głównym, gotowe do czatowania na odległość za jednym dotknięciem.

Łatwość wyszukiwania

Ponadto wszystkie te opcje znacznie ułatwiają wyszukiwanie, ponieważ gdy Twoimi ulubionymi kontaktami są Twoi rodzice, Twój partner lub przyjaciel, czasami gubią się w niezliczonych innych czatach, Dlatego korzystanie z tych opcji jest więcej niż zalecane, ponieważ podczas ustawiania po wejściu do WhatsApp najpierw zobaczysz swój ulubiony kontakt, a podczas tworzenia skrótu wystarczy wybrać go na ekranie głównym.