Skip to content

Jak udostępniać kierunek podróży w DIDI w czasie rzeczywistym (przykład)

28 de luty de 2021

Wynajęcie usługi transportowej z nieznajomym może być bardzo niewygodnym doświadczeniem, nawet jeśli jest to usługa Uber. Dlatego dla Twojego spokoju pokażemy Ci, jak to zrobić udostępniać kierunek wycieczek w DIDI w czasie rzeczywistym. Możesz również mieć pewność co do uczciwości i niezawodności tej firmy, ponieważ to ona odpowiada za proszenie klientów o weryfikację za pośrednictwem aplikacji.

I właśnie dlatego bezpieczeństwo stało się kwestią priorytetową dla największej firmy zajmującej się mobilizacją pasażerów na całym świecie. W tym celu umożliwił to poprzez jego zastosowanie udostępniać swój plan trasy z kontaktami, które uważasz za konieczne.

Jak otrzymują na swoim smartfonie Twoja lokalizacja w czasie rzeczywistym, w każdej chwili mogą dowiedzieć się o Twojej sytuacji. Możesz więc być spokojniejszy, gdy dokonają transferu, a jeśli wystąpi nienormalna sytuacja, wiesz, że będą w stanie natychmiast Ci pomóc.

Jak udostępniać kierunek wycieczek w DIDI w czasie rzeczywistym

Aby udostępniać w czasie rzeczywistym kierunek wycieczek w DIDI, należy pobrać aplikację DIDI na swój telefon komórkowy. Musisz wejść do aplikacji, aby móc dodać do pięciu zaufanych kontaktów, które musisz już zarejestrować na swojej liście kontaktów.

Wchodząc do aplikacji należy wejść do menu głównego, co uzyskuje się poprzez dotknięcie okrągłego przycisku zawierającego trzy poziome paski. Ten przycisk znajduje się w prawym rogu ekranu, u góry, a następnie przejdź do opcji „Centrum bezpieczeństwa”.

W tej sekcji możesz wybrać dowolne kontakty, niezależnie od tego, czy są to rodzina czy przyjaciele, którzy „zaopiekują się Tobą” podczas Twojej podróży. Musisz przyznać aplikacji dostęp do książki telefonicznej, wybierając do pięciu z nich, aby udostępniać lokalizację w czasie rzeczywistym.

W ten sposób za każdym razem, gdy skorzystasz z usługi DIDI, będziesz mógł udostępniać swoją lokalizację w czasie rzeczywistym wybranym przez Ciebie kontaktom. Kiedy wyślesz im link za pośrednictwem aplikacji, będą mogli poznać informacje o pojazd, którym podróżujesz i trasę przez które powinienem przejść.

Więc znają przybliżony czas przybycia do miejsca docelowego i bądź czujny, jeśli kierowca zdecyduje się zmienić trasę bez powodu.

W ten sposób możemy podsumować kroki, aby móc w czasie rzeczywistym dzielić się kierunkiem wyjazdów w DIDI:

  1. Dostęp do menu głównego można uzyskać z aplikacji DIDI.
  2. Wybierz opcję «centrum bezpieczeństwa»
  3. Przyznaj uprawnienia dostępu do książki kontaktów.
  4. Wybierz maksymalnie 5 kontaktów, którym chcesz udostępniać lokalizację w dowolnym momencie.
  5. Wyślij łącze do wybranych kontaktów.

W ten sposób łatwo i prosto możesz dzielić się kierunkami podróży w DIDI w czasie rzeczywistym, dla własnego spokoju i bezpieczeństwa. A jeśli plany uległy zmianie, możesz zmienić miejsce docelowe z telefonu komórkowego w bardzo łatwy i prosty sposób.

Jak bezpieczny jest DIDI?

Oprócz opcji udostępniania kierunku podróży w czasie rzeczywistym, są inne funkcje bezpieczeństwa których możesz użyć.

Jednym z nich jest centrum bezpieczeństwa «Wsparcie i uwaga 24/7» gdzie wyspecjalizowany zespół jest gotowy do pomocy w nagłych wypadkach. Mają linię kontaktową, za pośrednictwem której można się w każdej chwili porozumieć w przypadku jakiejkolwiek ewentualności.

Ty też masz wezwanie „Przycisk bezpieczeństwa” który jest częścią zestawu narzędzi bezpieczeństwa. Jest to ikona znajdująca się na dole po prawej stronie, która wysyła alert bezpieczeństwa do zaufanych kontaktów.

W ten sposób będziesz mógł poinformować ich nie tylko o planie podróży, ale także o każdej sytuacji awaryjnej, której możesz doświadczyć. Lub nawet jeśli zdecydowałeś się dodać dwa miejsca docelowe w DIDI, aby wykonywać wiele czynności.

taksówka didi's

Inne środki bezpieczeństwa obejmują sprawdzenie przeszłości każdego kierowcy który zostaje przyjęty na platformę. Przed przybyciem przypisanego samochodu otrzymałeś już jego charakterystykę, dzięki czemu możesz podejść do niego z absolutną pewnością.

Każdy kierowca musi przejść rozpoznawanie twarzy podczas łączenia się z siecią, co zapewnia, że ​​kierowca jest tym samym kierowcą, który został zatrudniony. Jeśli pojazd zatrzyma się bez wyraźnego powodu, skontaktujemy się z Tobą w celu sprawdzenia, czy wszystko w porządku lub potrzebujesz pomocy.

Twój numer kontaktowy został zaszyfrowany, więc w przyszłości nigdy nie będziesz mógł skontaktować się bezpośrednio z kierowcą. Te i inne środki uczynić DIDI bezpieczniejszym.