Skip to content

Jak tworzyć lub tworzyć memy z komputera online bez programów

31 de styczeń de 2021

Dziś jest na to wiele sposobów oddziaływać z innymi ludźmi. Są ludzie, którzy częściej korzystają z sieci społecznościowych, aby móc wchodzić ze sobą w interakcje, co jest dobrym pomysłem ze względu na wszystkie sposoby interakcji w portale społecznościowe i ogromną różnorodność w sieciach społecznościowych.

Tymczasem inni ludzie mają tendencję do korzystania z usług komunikatorów internetowych, takich jak WhatsApp lub na platformach takich jak Discord, na których możesz z łatwością udostępniać wszelkiego rodzaju treści multimedialne.

Kiedy mówimy o tego typu treściach multimedialnych, zdecydowana większość to memy. Chociaż może być wiele rodzajów plików zawartość z treścią i wieloma przemyśleniami, podobnie jak filmy na Youtube, większość udostępnianych dziś treści jest memy.

Dzieje się tak, ponieważ memy są łatwe do udostępnienia, są przezabawne, a także dotyczą wielu różnych tematów. Mem może być skierowany do określonej populacji, fanów filmu lub dowolnej konkretnej osoby.

Są również dość łatwe do wykonania i gwarantują wiele interakcje z różnymi ludźmi. Jeśli jednak wpadłeś na konkretny żart lub mem, możesz się zastanawiać, jak możesz go stworzyć nie tylko za pomocą telefonu komórkowego, ale także komputera.

Istnieje mnóstwo sposobów tworzenia memów, ale prawdopodobnie najbardziej skomplikowanym jest pobranie programu takiego jak Photoshop lub jakikolwiek inny program do edycji. zdjęcia.

Ale często nie jest to realny sposób na stworzenie mema. Zamiast tego istnieją różne rodzaje stron i przybory online, którego możesz użyć do szybkiego stworzenia mema bez zbyt wielu komplikacji. A co najważniejsze, bez konieczności pobierania czegokolwiek. Zobacz poniżej, co musisz o tym wiedzieć.

Jak szybko i bez komplikacji stworzyć mema?

Aby stworzyć mem ze stroną internetową, zawsze jest kilka opcji, z których możesz skorzystać. Jeszcze tylko małe wyszukiwanie Google aby móc znaleźć wszystkie rodzaje podobnych stron. Ale prawdopodobnie tym, od którego wszystko się zaczęło i dla wielu jest najlepszą opcją, jest Memegenerator.

To jest jeden strona dzięki któremu możesz stworzyć mema w zaledwie kilka minut. Wystarczy wejść do jego menu Utwórz i wybrać jedno z wielu szablony. Następnie dodaj tekst, a będziesz miał swoje memy.

Jednak tego typu memy mają tę wadę, że pochodzą z znak wodny. To sprawi, że będzie wyglądać trochę dziwnie i wszyscy będą wiedzieć, jak mało wysiłku w to włożyłeś. Jeśli jednak chcesz szybko stworzyć mem, ta strona będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Chociaż być może możesz trochę cierpieć z powodu ich starych i ograniczonych szablonów.

zniknąć Spider Man

Jak stworzyć rozbudowany lub w pełni zredagowany mem?

Teraz, kiedy mówimy o tworzeniu bardziej kompletnego mema, z większym dostosowaniem i dbałością o szczegóły, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest użycie oprogramowania do edycji obrazu.

Chociaż, jak powiedzieliśmy wcześniej, może to być trudne, ponieważ większość z nich musi być do pobrania i może dużo ważyć; chyba że używasz Canva.

Ta strona jest doskonałym przykładem pliku oprogramowanie edycja obrazu całkowicie online. Musisz założyć konto i zalogować się, aby zacząć korzystać ze wszystkich jego narzędzi.

Gdy znajdziesz się w serwisie Canva, możesz używać wszelkiego rodzaju narzędzi do tworzenia memów. Możesz użyć zdjęcia swojego biblioteka zaprojektowane do tego celu lub po prostu prześlij swoje. Następnie możesz rozpocząć edycję za pomocą filtry, teksty i wiele więcej.

Dzięki jego efektom otrzymasz bardzo dobrze zrobionego mema i bez konieczności pobierania czegokolwiek.