Skip to content

Jak tworzyć i zapisywać migawki folderów systemu Windows do plików za pomocą Snap2html

29 de styczeń de 2021

Każdy powinien zachować ostrożność podczas konserwacji komputera. Utrata informacji przechowywanych na komputerze jest zbyt częstym problemem wśród użytkowników.

Na szczęście coraz więcej osób zajmuje się projektowaniem ciekawych narzędzi, które ułatwiają życie. Dzisiaj będziesz wiedział jak tworzyć i zapisywać migawki folderów Windows do plików za pomocą Snap2HTML.

Jest to niezwykłe narzędzie, które w określony sposób pozwoli Ci poznać szczegóły niektórych folderów w określonym czasie.

Co to jest migawka?

Migawka to tak zwana migawka woluminu. Ten zasób pomaga w tworzeniu kopii niektórych plików w określonym czasie.

Jego użycie występuje bardzo często podczas dokonywania ważnych zmian w niektórych plikach. Możesz modyfikować, dodawać lub usuwać elementy w określonym folderze.

A jeśli te działania negatywnie wpłyną na wydajność programu, możesz wprowadzić niezbędne poprawki. Wszystko to na podstawie tego, jak migawka pokazuje strukturę folderów przed wprowadzonymi zmianami.

Czy to skuteczny środek bezpieczeństwa?

Należy pamiętać, że migawka nie jest idealnym sposobem ochrony informacji. Zawsze warto mieć kopię zapasową i kopię zapasową.

Ale w określonych momentach jest to doskonały zasób, ze względu na szybkość, z jaką jest wykonywany. Dlatego, chociaż nie jest to w 100% środek zapasowy, jest doskonałym uzupełnieniem.

Korzystanie ze Snap2HTML

Jednak do bardziej szczegółowego wykonywania i zapisywania migawek folderów systemu Windows Snap2HTML jest niezwykłym narzędziem. To jest przenośna aplikacja, specjalizująca się w wykonywaniu migawek folderów i podfolderów systemu Windows. Dodatkowo posiada ciekawe funkcje do raportowania folderów.

Jego waga jest niesamowita, tylko 400 KB. Zgodny z najnowszymi wersjami systemu Windows (7, 8 i 10). Dlatego nie ma potrzeby aktualizowania systemu Windows, aby korzystać z tego narzędzia.

Jak to działa?

Wykonywanie i zapisywanie migawek folderów systemu Windows za pomocą Snap2HTML jest dość proste. Ale najpierw możesz chcieć wiedzieć, jak utworzyć nowy folder na pulpicie mojego komputera z systemem Windows. Możesz więc zapisać wszystkie informacje zebrane za pomocą tego programu.

Snap2HTML nie wymaga instalacji. Wystarczy pobrać plik zawierający to narzędzie i rozpakować go. Gdy masz już tę funkcję, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

program windows snap2html

  1. Uruchom aplikację
  2. Pudełko otworzy się automatycznie z rozszerzeniem Karta „Migawka”.
  3. Wybierz folder, w którym chcesz wykonać migawkę.
  4. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać migawkę.
  5. Jeśli chcesz, możesz zaznaczyć odpowiednie pola, aby uwzględnić elementy ukryte i systemowe.
  6. Kliknij „Utwórz migawkę”.

Wynik

Pozostaje tylko odczekać kilka sekund, aby zastanowić się nad rezultatem wcześniej przeprowadzonej czynności. Snap2HTML tworzy plik które można otworzyć w dowolnej przeglądarce.

Jest to obraz zawierający odpowiednie informacje z folderu, w którym wykonano migawkę. Masz drzewo wszystkich zawartych folderów, a także informacje o ostatnich wprowadzonych modyfikacjach.

Ważna informacja

Plik wynikający z analizy przeprowadzonej przez Snap2HTML może się różnić. Początkowo jest to obraz. Jednak na karcie „Projekt niestandardowy” możesz zmienić format szablonu.

W ten sposób dane powiązane z folderem obiektu migawki mogą być nawet wyświetlane jako plik tekstowy. Bez względu na sposób prezentacji nie ma wątpliwości, że jest bardzo przydatny. Informacje o udostępnianiu plików i folderów w sieci lokalnej w systemie Windows.

Czas spróbować!

Jak zauważysz, wykonaj i zapisz migawki folderów systemu Windows To bardzo proste. Skorzystaj z tego i dowiedz się, jak utworzyć i zabezpieczyć folder, aby nie można go było usunąć w systemie Windows.

Tego typu działania mogą pomóc w przypadku trudności z wykonywaniem kopii zapasowych. Na co czekasz, aby wypróbować Snap2HTML?