Skip to content

Jak szybciej zdobyć pieniądze w dzień siana i gdzie je najpierw wydać (przykład)

29 de styczeń de 2021

Hay Day to gra wideo, w której musisz prowadzić swoją farmę. Chociaż istnieją inne gry lub lepsze alternatywy dla Hay Day; jest nadal bardzo popularny wśród młodych ludzi. Nasze gospodarstwo zaczyna się w złym stanie iz ograniczona ilość zwierząt i zbóż; ale twoja strategia sprawi, że się odbije. Dlatego już dziś dowiesz się, jak szybciej zdobyć pieniądze i gdzie je najpierw wydać.

Co należy zrobić, zaczynając grać w Hay Day?

Rozpoczniesz grę z określoną ilością nasion, pokarmu i zwierząt. Więc najwygodniej jest unikaj niepotrzebnych wydatków i podejmij określone kroki:

 • Musisz zawsze uprawiaj własne ogrodyTylko wtedy będziesz mieć świeże zbiory różnych owoców i warzyw, które możesz później sprzedać.
 • Po przygotowaniu pierwszych zbiorów, co następuje skontaktuj się z sąsiadami w celu sprzedaży Twoje produkty.
 • Zawsze dbaj o swoje zwierzęta i nie zapomnij ich nakarmić. Najważniejsze z nich to kury, krowy, świnie, owce i kozy; z nich wszystkich możesz wytwarzać produkty przeznaczone do sprzedaży.
 • Spróbuj chodź na ryby od czasu do czasu; czasami poza rybami osiąga się bardzo interesujące rzeczy.
 • Unikaj wydatków na ubrania ze sklepów; mogą stwórz swój własny strój.
 • Próbować wyjdź, aby znaleźć ukryte skarby codziennie.

Dzięki temu będziesz miał dobry początek w Hay Day; zdobędziesz niebieskie gwiazdki i wydasz kilka monet złota, ponieważ zaspokoisz swoje potrzeby. To, co zaoszczędzisz w monetach, zainwestujesz w budynki produkcyjne i materiały, aby kontynuować ulepszanie swojej farmy.

Po co są niebieskie gwiazdy w Hay Day?

W dniu siana istnieje pewna liczba poziomów. Każdy poziom wygrywa określoną liczbę niebieskich gwiazdek; W miarę postępów odblokowywane są przedmioty, osiągnięcia, nagrody i działki, a następnie ulepszenia twojej farmy. W tym momencie będziesz musiał zdobyć materiały i pozwolenia na rozbudowę, aby ulepszyć swoją farmę w Hay Day.

Aby odblokować poziom 1, potrzebujesz 27 gwiazdek, na poziomie 2 musisz zebrać 7, poziom 3 wymaga 14 gwiazdek i tak dalej, aż do poziomu 300, który wymaga ponad 2 milionów gwiazdek. Na każdym poziomie wymagana liczba gwiazdek, jest wyświetlany jako pasek doświadczenia.

Niebieskie gwiazdy i złote monety są równie ważne; musisz znaleźć równowagę pomiędzy dwoma. Gwiazdy dadzą ci dostęp do nowych ulepszeń, ale nie będą działać, jeśli nie masz monet do kupienia; Tak jak nie będziesz w stanie wiele zrobić w grze bez gwiazdek, nawet jeśli masz dużo złota.

Jak szybciej zdobyć pieniądze w Hay Day i gdzie je najpierw wydać?

Za złoto możesz kupić wszystko wszystko, czego potrzebujesz do swojej farmy, w tym zdobywanie czynów, stawek, toporów i innych przedmiotów. Oczywiście wszystko zgodnie z posiadanym poziomem. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak je zdobyć i na co je wydać.

siano robić interesy z przyjaciółmi

 • Zakup i sprzedaż narzędzi budowlanych. Od poziomu 7 możesz skorzystać z gazety, w której znajdziesz przydatne rzeczy, piły czy dynamit. Kupuj je partiami, a następnie sprzedawaj pojedynczo.
 • Zdobywaj plony, których brakuje w sklepie z wagonami, w gazecie, a potem je odsprzedaje.
 • Skorzystaj ze sklepu Hay Day; możesz sprzedać wszystko, gdy masz wolne miejsce, w minimalnym okresie co 20 minut.
 • Zdobądź diamenty, po otrzymaniu fioletowego biletu (obok codziennej szuflady). Powinieneś obejrzeć film, a na koniec otrzymasz 2 z nich. Chociaż istnieje wiele przydatnych wskazówek i wskazówek, jak zdobyć darmowe diamenty w Hay Day.
 • Tablice wydarzeń są bardzo potrzebne; Znajdziesz je w skrzyniach ze skarbami podczas zbierania lub kupowania za diamenty.
 • Zawsze próbuj robić przedmioty codziennego użytku jak śmietana, ser lub masło.
 • Spróbuj zrobić i sprzedawać osobno ciasta, cukier i syrop. Ustaw im najlepszą możliwą cenę (10 lub 20% mniej niż cena maksymalna).
 • Unikaj sprzedawania łatwych rzeczy a ludzie już to mają, na przykład bekon lub jajka.

Dzięki tym wskazówkom Twoja farma będzie gwarantować sukces. Ale rywalizacja w pojedynkę jest nudna; więc zalecamy udostępnienie tego posta znajomym. Od teraz mogą zdobywaj pieniądze szybciej w Hay Day i będą wiedzieć, na co je najpierw wydać.