Skip to content

Jak sprawdzić, czy iPhone XS, plus lub max jest oryginalny, fałszywy czy klon?

3 de maj de 2022

kiedy myślimy na najlepszych smartfonach które możemy nabyć w tych czasach, jasne jest, że iPhony Apple są zawsze jednymi z faworytów większości użytkowników. Jednak na niektórych rynkach trudno jest zdobyć te terminale w zwykłych miejscach.

To jest to, co czasami powoduje, że wiele osób próbuje oszukać innych poprzez wykonanie wszelkiego rodzaju replikwięc jeśli nie chcesz cierpieć z tego powodu, powinieneś wiedzieć, jak odróżnić wszystkie te terminale.

Ostatnio dotarło do nas wiele komentarzy z różnych części świata, związanych z pytaniami, takimi jak: jak sprawdzić, czy mój iPhone X jest oryginalny lub jak nauczyć się odróżniać oryginalny iPhone 7 od repliki, więc jeśli cię to martwi , lepiej czytaj dalej o tym.

Czy mój iPhone jest oryginalny czy fałszywy?

Jak powiedzieliśmy, iPhone’y to tylko niektóre z najpopularniejsze telefony komórkowe w różnych częściach planety, co powoduje, że istnieje wiele replik oryginalnego urządzenia i niektórzy użytkownicy nie mogą ich odróżnić.

Oryginalność telefonu komórkowego można bardzo łatwo zweryfikować tylko wtedy, gdy mamy wszystkie informacje na jego temat, a w przypadku iPhone’ów mamy kilka dodanych szczegółów. W tym przypadku ma to związek z włączeniem System operacyjny iOSwięc jeśli widzisz, że to Android, to nie iPhone.

To ogromna zaleta, biorąc pod uwagę, że kiedy mówimy o replikach urządzeń mobilnych z Androidem, to w ich przypadku przestępcom znacznie łatwiej jest przeprowadzić tego typu manewry.

Podobnie w przypadku iPhone’ów mamy możliwość wykrywania czy są fałszywe, czy nie z prostymi pojęciami, takimi jak logika. Jeśli iPhone jest poniżej ceny rynkowej, to nie bez powodu. Oprócz tego możemy je również sprawdzić, korzystając z kodu IMEI Twojego iPhone’a.

Jak rozpoznać fałszywego iPhone’a?

Cóż, porozmawiajmy trochę o różnych punktach, o których powinieneś pamiętać w tego typu sytuacji. Tak jak w jakiś sposób przewidywaliśmy, pierwszą rzeczą do rozważenia jest system operacyjny, pamiętając, że w celu jego weryfikacji udajemy się do sklepu z aplikacjami urządzenia.

Zasadniczo w takich przypadkach nie ma wiele do zaobserwowania, głównie dlatego, że musimy zobaczyć, że tak nie jest system operacyjny Androida zamiast tego, że urządzenie pozwala nam na dostęp do iOS, więc nie ma nic więcej do obserwowania.

W drugim przypadku, gdy chcesz sDowiedz się, czy iPhone to naprawdę iPhonetrzeba pamiętać, że każdy telefon Apple charakteryzuje się tym, że jest wykonany z wytrzymałych i autentycznych materiałów, najwyższej jakości, które dają bardzo mocne doznania, gdy bierze się go do ręki.

Rzeczywiście, to odróżnia je od większości imitacji, biorąc pod uwagę, że prawie wszystkie są zaprojektowane z bardzo podobnych materiałów z estetycznego punktu widzenia, ale zupełnie innych w dotyku.fałszywy i oryginalny iphone

Krok po kroku

Następną rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest interfejs urządzenia, coś bezpośrednio związanego z systemem operacyjnym, który integrują. W tym sensie mówimy o tym, że zwykle te wstrząsy wtórne są bezpośrednio związane z: zainstalowany program uruchamiający próbujący naśladować iOS, ale to oczywiście nie do końca się udaje. Aby przeprowadzić weryfikację w tym zakresie, należy przejść do Ustawień, Aplikacji, Menedżera aplikacji i w tym czasie sprawdzić, czy nie jest to launcher ani launcher.

I wreszcie, kontynuując IMEI to szczegół, którego nie należy nie brać pod uwagę Kiedy mówimy o weryfikowaniu, czy urządzenie mobilne jest oryginalne, ma to związek bezpośrednio z jego IMEI, kodem, który działa w taki sam sposób, jak DNI działa wśród ludzi. W tym sensie należy powiedzieć, że zawsze zaleca się znajomość IMEI urządzenia i przeprowadzanie odpowiednich zapytań na różnych stronach internetowych, takich jak https://imei.info, które zostały specjalnie opracowane w tym zakresie .