Skip to content

Jak słuchać YouTube z wyłączonym ekranem w Brave Browser?

28 de luty de 2021

Wielu użytkowników ma tendencję do słuchania muzyka przez YouTube, i to właśnie ta platforma ma nieskończone godziny odtwarzania dowolnego gatunku muzycznego dla wszystkich stylów.

Na przyjęciach, spotkaniach rodzinnych lub z przyjaciółmi dość często można zobaczyć, że muzyka pochodzi z YouTube. Oprócz tego, że jesteś darmowy, w przeciwieństwie do innych platform, takich jak Spotify, masz tę zaletę, że możesz dostosować jakość wideo, co jest świetne w przypadku słabych połączeń, dzięki czemu muzyka nie zatrzymuje się z powodu tego czynnika.

Jednak pomimo wielu zalet platformy ma duży problem, o którym twierdzi wielu użytkowników. I to, że YouTube nie może być odtwarzany na urządzeniach mobilnych z rozszerzeniem wyłączyć ekran.

Oznacza to, że musisz mieć otwartą aplikację aby mógł działać, uniemożliwiając w ten sposób używanie telefonu do wykonywania jakichkolwiek innych funkcji.

Mimo to pojawiło się rozwiązanie, które wydaje się być rozwiązaniem tego problemu. Jest o Odważna przeglądarka, przeglądarka na Androida, która oprócz tego, że jest szybka i bezpieczna, pozwala na słuchanie YouTube’a przy wyłączonym ekranie.

Co to jest Brave Browser?

Brave Browser to przeglądarka dla Androida oparty na przeglądarce Chromium, która jest bardzo podobna do Chrome.

Ta przeglądarka charakteryzuje się dość dużą szybkością, a także możliwością blokowania irytujących reklam, które pojawiają się nieoczekiwanie, a także możliwością optymalizacji baterii Twojego urządzenia.

Jednak najbardziej niezwykłą rzeczą w tej przeglądarce jest to, że można grać w YouTube tło, abyś mógł słuchać muzyki, jeśli zajdzie potrzeba otwarcia aplikacji.

Jest to bardzo przydatne do wykonywania innych czynności z Twoim mobilny a także znacznie wydłuża żywotność baterii twojego urządzenia. Możesz pobrać Brave Browser z Playstore lub pobrać apk w dowolnej przeglądarce.

Jak grać w YouTube w tle za pomocą Brave Browser?

Zanim będzie w stanie grać w Youtube z wyłączonym ekranem będziesz musiał zrobić małą konfigurację w przeglądarce. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie przeglądarki Brave Browser
  • Po otwarciu przeglądarki musisz nacisnąć opcję trzech pionowych kropek znajdujących się w prawym dolnym rogu ekranu.
  • Następną rzeczą będzie naciśnięcie opcji oprawa. Otworzy się tam szereg opcji i będziesz musiał wybrać opcję konfiguracji witryny.
  • Na koniec musisz wybrać opcję multimedia i tam naciśnij Odtwarzanie wideo w tle

Po ustaleniu tych ustawień będziesz mógł odtwarzać utwory w formacie YouTube w tle i przy wyłączonym ekranie. Aby to zrobić, wystarczy przejść do serwisu YouTube w przeglądarce Brave Browser i wybrać dowolną piosenkę.

Gdy piosenka zacznie się odtwarzać, będziesz musiał nacisnąć przycisk Home na telefonie komórkowym, aby opuścić YouTube bez zamykania go. Później musisz iść do powiadomienia z telefonu komórkowego a będziesz mógł obserwować kilka opcji Youtube, wśród których będziesz mógł znaleźć: Odtwórz, następny utwór, poprzedni utwór.

Aby rozpocząć, po prostu naciśnij przycisk odtwarzania na YouTube grać w tle. Możesz nawet bez problemu wyłączyć ekran swojego urządzenia, a YouTube będzie nadal normalnie grać.

Odtwarzaj YouTube w tle bez Brave Browser

Istnieje inna alternatywa, w której nie potrzebujesz przeglądarki Brave Browser. W rzeczywistości jedyne, czego będziesz potrzebować, to dostęp do Chrome i skonfigurowanie małej i prostej konfiguracji.

W tym celu musisz dostęp do Chrome z telefonu komórkowego i naciśnij opcję 3 punktów pionowych znajdujących się w prawym górnym rogu. Następną rzeczą będzie wybranie opcji «Poproś o witrynę na komputery stacjonarne».

logo youtube

Po tym możemy przejść do YouTube i aktywować powiadomienia. W tym momencie będziemy musieli wybrać piosenkę, którą chcemy odtworzyć, a gdy zacznie grać, możesz nacisnąć przycisk home na telefonie komórkowym. Wreszcie będziesz musiał zobaczyć powiadomienia i zobaczysz, że możesz odtwarzać YouTube w tle.

Inne nieco bardziej zaawansowane urządzenia mają rozszerzenie opcja wielozadaniowości, gdzie możesz podzielić ekran telefonu komórkowego na dwie części, aby móc odtwarzać YouTube w tle podczas wykonywania innych czynności.

dołącz do naszego kanału telegram