Skip to content

Jak słuchać muzyki Amazon Prime bezpłatnie z aplikacji mobilnej lub komputera (przykład)

28 de luty de 2021

Amazon to odnoszący największe sukcesy sklep internetowy na świecie, ma duża różnorodność produktów i usług online. Obecnie Amazon Prime podkreśla usługę, która obejmuje kilka aplikacji; jeden z nich to platforma muzyczna. Czy wiesz, że możesz bezpłatnie słuchać Amazon Prime Music z aplikacji mobilnej lub komputera?

Czym jest usługa Amazon Prime?

Amazon Prime to subskrypcja zawiera różne usługi. Twoja płatność może być roczna za 36 EUR lub miesięczna za 4,99 EUR. Będziesz musiał zarejestrować się na jego oficjalnej stronie i opłacić członkostwo, aby móc zalogować się na swoje konto Amazon w języku hiszpańskim i korzystać z 8 usług.

Szybka dostawa: To była pierwsza usługa oferowana przez Amazon Prime na początku; Podmioty stowarzyszone mają wyższy priorytet w zakresie szybkości dostaw produktów, a także braku dodatkowych kosztów (bezpłatnych), niezależnie od tego, ile zostały zakupione.

Amazon Prime Video: Jest to platforma do oglądania seriali i filmów online z Amazon; niektóre z nich są dostępne wyłącznie dla Amazona, znane jako „Originals”. Dostęp do nich można uzyskać na wszelkiego rodzaju urządzeniach; z przeglądarki lub za pomocą aplikacji na urządzenia iPhone, Android lub Fire.

Amazon Prime Music: Platforma muzyczna z ponad 2 milionami utworów; plus duża liczba list odtwarzania bez reklam. Umożliwia także strumieniowe przesyłanie muzyki i pobieranie jej do słuchania offline.

Usługa Twitch Prime: Platforma streamingowa Amazon dla graczy, która łączy się z Twitch (YouTube z grami wideo) i gdzie można uzyskać treści o grach (gry na żywo, porady i opinie); oprócz zdobywania ulepszeń i wiele więcej.

Zdjęcia Amazon: Usługa do przechowywania nieograniczonej liczby zdjęć (podobnie jak w Zdjęciach Google); Wszystkie albumy, które utworzysz, zostaną zapisane na Amazon Drive i będą dostępne z dowolnego urządzenia.

Usługa Prime Reading: Platforma z tysiącami e-booków na tematy, które preferujesz; dostępne z tabletów Amazon Kindle do czytania, ale także z aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android.

Priorytet w ofertach Flash: Wyjątkowa korzyść z kont Amazon Prime. Gdzie będziesz mieć pierwszeństwo w dostępie do Ofert Flash 30 minut wcześniej; przed resztą klientów, przy zakupach w sklepie.

Wyszukaj usługę Prime Service: Kolejna zaleta konta Amazon Prime, ponieważ oznacza ono znaczną liczbę produktów (ponad 2 miliony) logo Prime; co oznacza, że ​​są to produkty z szybką dostawą (24 godziny) i całkowicie bezpłatne.

Jakie są zalety Amazon Prime Music i w jakich krajach jest dostępna?

Amazon Prime Music to internetowa platforma muzyczna firmy Amazon. Nie zawiera reklam, możesz słuchać swoich ulubionych piosenek bez połączenia z Internetem; umożliwia także słuchanie 40 godzin muzyki miesięcznie, katalog milionów piosenek.

Jeśli masz głośnik Echo, możesz usłyszeć żądaną piosenkę za pomocą poleceń głosowych dla Alexy. Ty także możesz słuchaj swoich piosenek na dowolnym urządzeniu masz między innymi: telefony komórkowe iPhone lub Android, tablety, iPada, Fire.

Amazon Prime Music Nie jest dostępne we wszystkich krajach. Obecnie działa w: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii, Indiach, Japonii, Australii, Meksyku i Brazylii.

Jak bezpłatnie słuchać Amazon Prime Music z aplikacji mobilnej lub komputera?

Możesz bezpłatnie korzystać z Amazon Prime Music z aplikacji mobilnej lub komputera, jeśli dołączysz teraz do tej usługi. W tej chwili Amazon oferuje 30-dniowy okres próbny bez żadnych kosztów.

promocja muzyki amazon prime

Alternatywą nie jest darmowa, ale tańsza Subskrypcja studencka Amazon Prime; gdzie studenci, którzy są zapisani na akredytowane uniwersytety, będą mogli zapłacić połowę kosztów przez 6 miesięcy oraz różne rabaty Amazon Prime Music i inne usługi.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym poście były przydatne, tak więc ciesz się swoją muzyką teraz ulubiony. Ciekawa wiadomość, którą warto podzielić się z całą rodziną i znajomymi.