Skip to content

Jak skonfigurować i używać Alexa na smartwatchu Fitbit Versa 2 w kilku krokach

14 de kwiecień de 2021

Czy można sparować i używać Alexy na smartwatchu Fitbit Versa 2? Jak skonfigurować i używać Alexa na Fitbit Versa 2 Smartwatch? Co jest potrzebne, aby połączyć, skonfigurować i używać Amazon Alexa na smartwatchu Fitbit Versa 2?

Fitbit Versa 2 wprowadził nowe i kilka aktualizacji, w tym oszczędzanie baterii smartwatcha, aby nie rozładowywał się szybko, otrzymywanie powiadomień z telefonu komórkowego na Fitbit i połączyć i używać Amazon Alexa.

Jedną z korzyści płynących z łączenia i używania Amazon Alexa na Twoim Fitbit Versa 2 Smartwatch jest to, że możesz otrzymać pomoc przy różnych zadaniach, takich jak urządzenia sterujące, wysyłaj wiadomości lub planuj działania w bardzo wygodny sposób.

Jeśli nie wiesz, jak skonfigurować i używać Amazon Alexa na swoim Fitbit Versa 2 Smartwatch, dzisiaj powiemy Ci, jak to zrobić w kilku krokach.

Kroki, aby sparować i skonfigurować Alexę na smartwatchu Fitbit Versa 2

Parowanie, konfigurowanie i używanie Alexy na smartwatchu Fitbit Versa 2 jest dość łatwe i można to zrobić w zaledwie kilku krokach. W tym celu pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie pliku Aplikacja Alexa na Twoim urządzeniu mobilnym i podyktuj polecenie „Alexa łączy mój Fitbit Versa 2 Smartwatch”.

Jedną z zalet aplikacji Alexa jest to, że jest dostępna dla wszystkich wersji systemu Android lub iOS. W aplikacji Amazon Alexa musisz dotknąć 3-liniowej ikony znajdującej się w lewym rogu u góry ekranu, dzięki czemu uzyskasz dostęp do menu aplikacji.

Musisz wybrać opcję „Umiejętności”, a następnie nacisnąć „Moje umiejętności” abyś mógł poprawnie skonfigurować swój Fitbit Versa 2 Smartwatch.

W „Moich umiejętnościach” należy wybrać „Fitbit” i nacisnąć opcję „Ustawienia”, która znajduje się obok. Następnie musisz wybrać „Połącz konto”, w tym celu musisz podać adres e-mail i hasło swojego Fitbit Versa 2 Smartwatch.

Aby zakończyć, wystarczy zaznaczyć wszystkie informacje lub pola dostępu i pozostawić niezaznaczone te, do których nie chcesz, aby Twój zegarek Fitbit Versa 2 miał do nich dostęp.

Kroki, aby skonfigurować i używać Alexa na smartwatchu Fitbit Versa 2

Po sparowaniu Amazon Alexa ze smartwatchem Fitbit Versa 2 możesz w kilku krokach skonfigurować urządzenie Alexa na smartwatchu Fitbit Versa 2.

Pierwszym krokiem do skonfigurowania i używania Alexy na Twoim Fitbit Versa 2 Smartwatch jest dotknij trackera Versa 2 a następnie ikonę aplikacji Amazon Alexa.

W ten sposób będziesz mógł zalogować się za pomocą Amazon, otworzy się nowe okno, w którym musisz nacisnąć „Start”, a następnie wyrazić zgodę Fitbit Versa 2 na dostęp do usługi Amazon Alexa.

Aby tylko zakończyć konfigurację musisz nacisnąć swoją lokalizację aby udostępnić go Amazon Alexa dla lepszej wydajności. Jeśli nie możesz skonfigurować i używać Alexy na swoim Fitbit Versa 2 Smartwatch, podstawowym, ale przydatnym rozwiązaniem jest wyłączenie i ponowne włączenie Fitbit.

Polecenia Alexa dla Fitbit Versa 2 Smartwatch

Po połączeniu, skonfigurowaniu i korzystaniu z Amazon Alexa na Twoim Fitbit Versa 2 Smartwatch, będziesz mieć dostęp do różnych funkcji, w tym do jednej z najbardziej użytecznych i korzystnych. Polecenia Amazon Alexa.

alexa fitbit versa 2 w kilku krokach

Dyktując polecenie dla Amazon Alexa na swoim Fitbit Versa 2 Smartwatch, musisz zacząć od „Alexa, zapytaj mojego Fitbit” lub po prostu „Zapytaj Fitbit”. Oto niektóre z najbardziej przydatnych i popularnych poleceń:

  • Alexa, zapytaj Fitbit ile kroków na 1 kilometr zrobiłem. Jedną z funkcji Smartwatcha jest obliczanie kroków, które jego użytkownicy wykonują od czasu do czasu lub na określonych odległościach.
  • Alexa, zapytaj Fitbit jak dzisiaj spałem. Alexa przedstawi ci pełny raport z nocy, wspominając o danych, takich jak tętno, oddychanie i inne.
  • Alexa, odtwórz moją listę odtwarzania. Alexa odtwarza głównie muzykę z Amazon, jednak jeśli masz domyślny odtwarzacz, taki jak Spotify, Alexa będzie odtwarzać Twoje listy odtwarzania.

dołącz do naszego kanału telegram