Skip to content

Jak się zalogować, zarejestrować lub założyć bezpłatne konto Calaméo – krok po kroku

28 de luty de 2021

Chcesz korzystać z programu Calaméo, ale nie wiesz, jak się zarejestrować lub założyć konto, nie martw się, to bardzo proste, ten samouczek nauczy Cię krok po kroku, jak zaloguj się, zarejestruj lub załóż konto Calaméo za darmo, to jest tak proste, że będziesz zaskoczony.

Co to jest calaméo?

Calaméo to program, który pozwala tworzyć interaktywne publikacje online takie jak broszury, czasopisma, katalogi sprzedaży lub historie. Ta strona umożliwia również zapisywanie i udostępnianie tych publikacji, a nawet śledzenie treści innych użytkowników.

To narzędzie jest w stanie konwertować różne typy plików takie jak Word, PDF, PowerPoint, Open Office, HTML File, między innymi, w interaktywnych dokumentach dla lepszego czytania w sieci; możesz także umieszczać publiczne lub prywatne adnotacje w dowolnym miejscu dokumentu. Aby korzystać z tego wspaniałego narzędzia, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie internetowej Calaméo.

Kroki, aby utworzyć bezpłatne konto Calaméo:

 1. Aby uzyskać dostęp do strony internetowej Calaméo, należy otworzyć swoją ulubioną przeglądarkę iw pasku adresu wpisać następujący adres URL https://www.calameo.com.
 2. Na oficjalnej stronie Calaméo musisz przejść do nagłówka znajdującego się na górze i poszukać opcji „Zarejestruj się za darmo ”. Po zlokalizowaniu tej opcji kliknij tam, aby rozpocząć rejestrację.
 3. Na nowej stronie zobaczysz formularz rejestracyjny, w którym musisz podać nazwę swojego konta (unikalną nazwę, która będzie Cię identyfikować w Calaméo), adres e-mail i hasło. Jeśli nie masz poczty e-mail, możesz ją szybko utworzyć w Gmailu lub Yahoo!
 4. Po poprawnym wypełnieniu formularza zaznacz reCAPTCHA (czasami pojawia się okno, w którym musisz wykonać proste ćwiczenie) i zaakceptuj warunki użytkowania i politykę prywatności Calaméo. Aby kontynuować rejestrację, kliknij zielony przycisk „Utwórz moje darmowe konto”.

 5. Teraz musisz aktywować swoje konto Calaméo, uzyskując dostęp do adresu e-mail podanego w formularzu rejestracyjnym.
 6. Otwórz wiadomość e-mail wysłaną przez Calaméo i kliknij niebieski przycisk „Aktywuj moje konto” aby zakończyć rejestrację. Jeśli nie widzisz wiadomości e-mail, poszukaj w folderze śmieci lub spamu.
 7. Zostaniesz natychmiast przekierowany na nową stronę Calaméo, na której musisz wybrać, czy konto będzie ’Osobisty’, ’Student’ lub 'Profesjonalny’wybierz opcję, która odpowiada Twoim okolicznościom.
 8. Na następnej stronie musisz dostosować powiadomienia Calaméo zgodnie ze swoimi preferencjami; po zakończeniu kliknij Talon!
 9. Calaméo powita Cię, wskazując, że Twoje konto zostało pomyślnie utworzone, aby kontynuować, kliknij zielony przycisk «Przejdź do mojego pulpitu nawigacyjnego».
 10. Sprytny! Teraz możesz zacząć przesyłać posty i przeglądać posty innych użytkowników.

Kroki rejestracji w Calaméo za pomocą sieci społecznościowych:

 • Wykonaj kroki 1 i 2 z poprzedniej sekcji.
 • Na nowej stronie zobaczysz formularz rejestracyjny oraz trzy ikony mediów społecznościowych, którymi są Facebook (łatwo jest założyć konto na Facebooku), Google Y LinkedIn; kliknij wybraną ikonę.
 • Jeśli wybierzesz Facebook lub Google, pojawi się wyskakujące okienko, w którym musisz wprowadzić adres e-mail i hasło, które połączyłeś z tą siecią społecznościową i zalogować się. W przypadku LinkedIn w przeglądarce otworzy się nowa zakładka i należy podać hasło, adres e-mail i zalogować się.
 • Po wykonaniu powyższego musisz wykonać kilka prostych kroków, aby zakończyć rejestrację, kroki są różne w każdej sieci społecznościowej.
 • Po zakończeniu rejestracji będziesz mieć swój Konto Calaméo połączone z siecią społecznościową że wybrałeś.

człowiek czyta książkę z tabletu

Jak zalogować się do Calaméo?

 1. Wejdz do oficjalna strona internetowa przez Calaméo https://www.calameo.com.
 2. Po wejściu na oficjalną stronę Calaméo przejdź do prawego górnego rogu i kliknij opcję ’Połączenie’. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz je odzyskać w opcji „Zapomniałem hasła”.
 3. Wpisz swój adres e-mail i hasło; następnie kliknij „Uzyskaj dostęp do mojego konta”.
 4. Jeśli wprowadzone dane są prawidłowe, szybko uzyskasz dostęp do swojego konta.

Jeśli połączyłeś swoje konto z siecią społecznościową, taką jak Facebook, Google lub LinkedIn (jak utworzyć konto na LinkedIn?), Kliknij ikonę sieci społecznościowej i wprowadź wymagane dane, aby uzyskać dostęp do konta Calaméo.

dołącz do naszego kanału telegram