Skip to content
LG

Jak się dowiedzieć lub rozpoznać, czy telefon komórkowy LG, G5 lub G6 jest oryginalny, czy chińska replika lub klon

9 de sierpień de 2021

LG jest jednym z główne firmy w świecie Androida, i co do tego praktycznie nie ma wątpliwości, dlatego uważamy, że jest to dobry czas, aby nauczyć naszych czytelników odróżniania swoich oryginalnych smartfonów.

Prawda jest taka, że ​​jak każda inna duża firma, jeśli chodzi o LG, możemy znaleźć się na rynku z ogromną ilością podróbki lub repliki swoich zespołów.

Jak dobrze wiemy są to jedne z najlepszych urządzeń, ale jak wszystko inne mogą mieć pewne wspólne problemy, które choć czasem wydaje się trudne do rozwiązania, to zazwyczaj są zbyt łatwe.

Rzeczywiście, wielu czytelników pytało nas ostatnio, jak sprawdzić, czy telefon komórkowy LG jest oryginalny i dlatego chcemy nauczyć Cię kilku sztuczek, które naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Jeśli masz podejrzenie, że Twój smartfon LG jest fałszywy, wtedy wygodnie jest kontynuować czytanie kolejnych wierszy, szukając rozwiązania w tym zakresie.

Jak krok po kroku rozpoznać oryginalnego LG od fałszywego.

Jak widać, istnieje naprawdę wiele terminali koreańskiej firmy, które można replikować, dlatego ważne jest, abyś wiedział, jak odróżnić oryginalne urządzenie od podrobionego. Musisz wiedzieć, że zwykle chińskie repliki tych telefonów komórkowych dodaj szkło hartowane do urządzeń, podczas gdy oryginalne smartfony LG nie są dostarczane z tym akcesorium.

Inne punkty, w których możemy wykryć, czy telefon komórkowy jest oryginalny, czy fałszywy marki LG, wiążą się z instalacją aplikacji specjalnie opracowanej przez koreańskich producentów. Jest to pakiet LG PC Suite i jak sama nazwa wskazuje, został stworzony specjalnie po to, aby móc zarządzać absolutnie cała treść znaleźć w tych terminalach.

Wtedy chociaż jasne jest, że telefony komórkowe klonowane lub replikowane LG mogą mieć bardzo podobny wygląd, trzeba wiedzieć, że istnieją aplikacje, które pozwolą łatwo rozpoznać oryginalne urządzenie.

Możemy polecić w 100% bezpieczną aplikację, abyś mógł pobrać CPU-Z, ponieważ jest to jedna z nich, będziesz miał możliwość wyrzucenia wszystkich informacji o telefon komórkowy w pytaniu, abyście nie mieli wątpliwości.

To normalne we wszystkim, że gdy urządzenie mobilne odnosi sukcesy, zaczynają pojawiać się słynne chińskie klony, repliki oryginału, które próbują naśladować projekt telefonu który w tamtym czasie odnosi sukces.

W tym przypadku LG G6 jest ponownie ofiarą tej klasy klonów, tanich kopii, które w wielu przypadkach są dość łatwe do rozpoznania, ponieważ jakość nie jest najlepsza.

O czym muszę pamiętać, aby rozpoznać klona LG G6?

  • We wszystkim trzeba patrzeć przede wszystkim na jakość materiałów i pudełka.
  • Oprócz tego, że chińskie klony generalnie przynoszą więcej kabli USB.
  • Kamera jest niezbędna, aby zorientować się, czy jest to replika, czy nie, ponieważ klony mają bardzo słabą jakość.
  • Specyfikacje są fałszywe, te, które masz w instrukcji.
  • Bateria generalnie nie wytrzymuje wcale, ma bardzo małą autonomię.
  • Jeśli spróbujesz użyć ukrytych kodów Androida, telefon w żaden sposób nie zareaguje.
  • Nawet jeśli wejdziesz? Tryb odzyskiwania zobaczysz, że jest całkowicie po chińsku.

Jak krok po kroku rozpoznać klona LG G6?

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, która jest ogólnie bardzo skuteczna, jest użyj IMEI.info czyli strona internetowa w pigułce służąca do weryfikacji wszystkich danych telefonu komórkowego, wszystko dzięki kodowi IMEI.

Aby poznać IMEI swojego telefonu komórkowego, możesz to zrobić w Ustawieniach> O urządzeniu lub po prostu wybierając * # 06 *. Tak prosty jest ten krok.

Następnie dodajesz te liczby, które w sumie mają 15 cyfr na stronie i jeśli pojawia się jako nieznany producent to znaczy, że jest to chińska replika, jeśli pojawia się LG to znaczy, że jest to chińska replika. Oryginalny LG G6.

Niestety częściej niż można sobie wyobrazić, można znaleźć szeroką gamę replik urządzeń, a nawet ludzi, którzy próbują je sprzedawać tak, jakby były oryginałami, udając oryginalnego LG G6.

I prosząc o naprawdę wysoką sumę pieniędzy, aby zdobądź łatwe pieniądze i wiele zysków, dlatego musimy być bardzo ostrożni przy zakupie urządzenia, jeśli robimy to z osobami trzecimi lub nie prowadzimy poważnej firmy lub firmy.

Ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy spróbują włożyć sklonowany telefon komórkowy jakby była oryginalna, musimy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ możemy zainwestować nasze pieniądze w coś, co nie będzie dla nas działać.

LG G5 to bez wątpienia wysokiej jakości urządzenie mobilne, w końcu LG jest jednym z najlepszych na świecie i co roku oferuje nam serię urządzeń wysokiej jakości telefony komórkowe.

Chociaż jasne jest, że jak zwykle w przypadku wszystkich marek w ogóle, gdy telefon komórkowy jest dobrej jakości, odnoszący sukcesy i popularny na całym świecie, na pewno wyjdą słynne chińskie kopie, które są niemal identyczny Chyba że przepuszczamy go przez szkło powiększające i zaczynamy badać każdy jego szczegół, to znaczy, jeśli trzeba wiedzieć, czego szukać.

aplikacje otwierają się w tle

Jakie są różnice między klonem LG G5 a oryginalnym?

Kiedy kupujemy telefon komórkowy, zwykle szukamy jakości, ponieważ chcemy mieć w rękach urządzenie całkowicie spersonalizowane do naszego gustu i kształtu.

Dla którego zawsze szukamy najlepszych dla naszego urządzenia, takie jak najlepsze tapety, najlepsze motywy, najlepsze dźwięki, aplikacje, które nam służą lub gry, które nas dostarczają itp.

Z tego powodu musisz wiedzieć, że cechy dobrego urządzenia To oryginalna komórka, ponieważ niejednokrotnie kopie, mimo że są tanie, w ostatecznym rozrachunku źle się sprawdzają i mogą sprawić wiele problemów.

Jakość aparatu repliki jest właściwie przeciętna w porównaniu do tej z LG G5. Specyfikacje dotyczące problemu z oprogramowaniem nie są podobne do oryginalnych, możesz zajrzeć do Ustawień lub pobrać aplikację CPU-Z na dany telefon.

Przede wszystkim kupując oryginalne urządzenie mobilne LG G5 pamiętajmy, że trzeba spojrzeć na pudełko, kable, które przynosi, bo generalnie chińskie klony przynoszą dwa kable USB, a nie jeden.

Jeśli spojrzysz na część baterii, zwykle ma trochę rodzaj błędu, nawet jeśli jest to minimalne, pisownia lub litera, która jest niewłaściwie umieszczona lub nawet nie na miejscu.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby móc zweryfikować, czy telefon jest klonem, jest po prostu wpisanie Tryb odzyskiwania z tym samym zamknięciem, przytrzymując klawisze zasilania i głośności przez kilka sekund, jeśli odzyskiwanie jest chińskie, to jest to replika.

wybierz przycisk głośności

Skąd mam wiedzieć, czy mój telefon komórkowy LG G5 jest repliką?

Oprócz tego inną metodą, która jest zbyt skuteczna, jest niewątpliwie użycie IMEI, w tym celu zamierzamy IMEI.info i wprowadzamy IMEI danego telefonu, domniemanego LG G5 i właśnie tam pokaże nam, kto jest producentem telefonu.

IMEI znajdujemy w Ustawienia> O urządzeniu lub wybieranie * # 06 # w nim. Informacje, których musimy szukać w telefonie, to informacja o producencie w pigułce. Jeśli jest napisane LG, to dlatego, że jest oryginalne w przypadku np. Nieznane, oznacza to, że jest to chińska replika lub klon i daleko mu do oryginalnego LG.

Najlepszy sposób na wykrycie, czy mamy sklonowany LG G5

Musimy mieć na uwadze, że kupując sklonowanego LG G5 lub urządzenie zrootowane widzimy w pudełku zazwyczaj telefony będące replikami są dostarczane z dwoma kablami USB.

Jakość aparatu jest generalnie okropna, nie ma innego słowa, aby to opisać. Często kończy się to robieniem zdjęć, które są zbyt dalekie od bycia. podobne do tych, które robi LG G5.

Należy zwracać baczną uwagę na litery, zwłaszcza w tej części bębnów, która w wielu przypadkach ma błędnie ułożone litery lub błędy ortograficzne.

Wejść do Tryb odzyskiwania Przy wyłączonym telefonie naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund klawisze niskiej głośności + klawisz zasilania, a następnie puść, jeśli wszystko jest po chińsku, to dlatego, że tak naprawdę patrzymy na replikę LG G5.

Wiesz już, jak odróżnić oryginalne LG od repliki?