Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto widzi moje historie na Snapchacie i ile razy je widzieli

22 de sierpień de 2021

Dzisiaj sieci społecznościowe są częścią naszego świata i wszyscy uwielbiamy przesyłać filmy lub zdjęcia tego, co robimy. Staliśmy się uzależnieniem, aby każdego dnia zdobywać więcej obserwujących i z tego powodu spędzamy większość czasu myśląc, że zamierzamy opublikować lub zrobić zdjęcia, aby je przesłać, a tym samym zyskać na popularności.

„Skąd mam wiedzieć, kto widzi moją historię na Snapchacie?” Jest to jedno z głównych zapytań, jakie otrzymaliśmy od naszych użytkowników w ostatnim czasie i nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jest to intensywnie używana aplikacja.

Prawda w takich przypadkach jest taka, że ​​znajdujemy wniosek o inne interesujące, który wciąż skrywa wiele tajemnic i to normalne, że wciąż jest wiele często zadawanych pytań od użytkowników.

Snapchat stał się jednym z ulubione sieci społecznościowe wielu, co do tego nie ma wątpliwości, a nauka obsługi tej aplikacji jest bardzo prosta do zrobienia. Mówiąc o Snapchacie i korzystając z ich historii, chcemy Cię dzisiaj nauczyć, że wiesz, jak sprawdzić, kto z Twoich obserwujących je widział.

Snapchat działa podobnie do aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych umożliwiającej dodawanie kontaktów i wysyłanie im wiadomości w formie zdjęć lub filmów.

Główna różnica polega na tym, że nadawca wybiera czas, w którym odbiorca będzie mógł zobaczyć tę wiadomość (od 1 do 10 sekund), zanim zniknie.

Należy zauważyć, że jeśli użytkownik robi zrzut ekranu czyjegoś Snapa, ta druga osoba: zgłoszone w ten sposób. Dzięki jednej z najnowszych aktualizacji nowe filtry mogą być używane w ruchu, podczas gdy użytkownik robi selfie po prostu dotykając ekranu.

Prawda jest taka, że ​​poinformujemy Cię o szeregu szczegółów, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w takich przypadkach jak najlepiej wykorzystać ten modny serwis społecznościowy.

Jak mogę łatwo dowiedzieć się, kto widzi moją historię na Snapchacie?

Wejdź do aplikacji Snapchat

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jeśli chcesz wiedzieć, kto widzi Twoje historie Snapchata, to otwórz daną aplikację. Zobaczysz, że pojawia się przycisk do robienia zdjęć, a pod nim.

Na dole ekranu zobaczysz kilka drążki gimnastyczne lub liczbę nowych wiadomości, m.in. Rzeczywiście, dość istotne informacje w tych przypadkach.

Teraz uzyskaj dostęp do opcji „Historia”

Gdy to zrobisz, zobaczysz to w menu główne Z aplikacji Snapchat mamy możliwość dostępu do opcji, która mówi konkretnie My Story i która jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w aplikacji.

W rzeczywistości po prawej stronie tej opcji zobaczysz, że masz trzy pionowe punktyi musisz je wybrać, aby wejść do wszystkich menu, które są częścią aplikacji.

Wybierz historię, którą chcesz zobaczyć

W nowym otwartym menu aplikacja pokaże Ci wszystkie aktualnie utworzone historie, chociaż musisz wybierz konkretnie ten, który chcesz wiedzieć, przez kogo był widziany, pomijając wszystkie poprzednie.

Tam możesz zobaczyć, ile wizyt miała każda z historii i kim są twoi goście?, aby szybko pozbyć się tej wątpliwości, która oczywiście nas wszystkich atakuje.

filtruje koty pies duże oczy

Ile wizyt i od kogo

W tym momencie wybrana historia pojawia się na pełnym ekranie z wieloma informacjami, które interesuje użytkowników. W efekcie zobaczysz, że ikona oka pokazuje liczbę osób, które widziały Twoją historię.

Ta liczba wskazuje, ile odwiedzin miała historia, a obok liczby znajduje się rosnąca strzała, który po dotknięciu pokazuje nazwiska kontaktów, które widziały naszą historię.

Warto wspomnieć, że tak jak mamy wielu obserwujących, którzy uwielbiają oglądać nasze historie, możemy również wpaść na nieprzyjemni ludzie Najlepszym sposobem na pozbycie się ich jest nauka blokowania ich na Snapchacie.

Jak zapewne zauważyłeś, przeglądanie wizyt, które odbyły się w twoich historiach, to: naprawdę proste, a ponieważ jest to krok po kroku, o który pytało nas wielu użytkowników, jesteśmy pewni, że większości z nich się spodoba.

Dlatego, gdy ktoś zapyta Cię, jak przeglądać historie na Snapchacie, po prostu musisz nauczy cię tego samouczka. Wszelkie pytania, jak zawsze, zadajesz nam.

Czy byłeś w stanie wiedzieć, kto lub kto widzi Twoje historie na Snapchacie?