Skip to content

Jak się dowiedzieć, kto odwiedza mój profil na Facebooku, nie będąc moim przyjacielem – wyświetl anonimowe osoby

17 de Maj de 2021

Facebook jest z wielu powodów i przez długi czas jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie. Nie tylko za to, że jest kontrowersyjną platformą, ale także za ukrywanie ciekawych funkcji.

Jest wiele rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałeś o Facebooku, a dziś odkryjesz imponującą. Chcesz wiedzieć kto odwiedza Twój profil na Facebooku, nie będąc Twoim znajomym?

Jeśli tak, nie odrywaj się od tego artykułu. Z pewnością przeczytałeś o wielu stronach i aplikacjach, aby się dowiedzieć. Ale w rzeczywistości odpowiedź znajdziesz w tej samej sieci społecznościowej. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wiedzieć, o co chodzi.

Czy jesteś bardzo popularny na Facebooku?

Sieci społecznościowe zwykle charakteryzują się dwiema rzeczami. Po pierwsze, możesz udostępniać znajomym i rodzinie różne rodzaje treści. Po drugie, bardzo przydatne jest również poznanie nowych ludzi w Twojej okolicy.

W zależności od tego, jak wykorzystasz swój profil, na pewno będziesz przekonasz się, że jest wielu ludzi, których nie znasz. Jednak obserwują Cię lub chcą Cię dodać. Albo nie przegapić tego, co udostępniasz, albo dlatego, że chcą się z tobą spotkać.

Najprawdopodobniej są to osoby, które chcą dodać Cię do swojego Facebooka użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili Twój profil. Skąd wiesz? Cóż, nie wiedząc o tym, z pewnością Facebook zostawił ci wskazówkę.

Odpowiedź tuż pod twoim nosem

Ciekawość może ostatecznie sprawić, że poczujesz się ciężko. Kiedy próbujesz rozgryźć tego rodzaju szczegóły, istnieje mnóstwo stron i aplikacji. Jednak nie wszystkie z nich są niezawodne. Więc postaraj się przeprowadzić badania, aby nie paść ofiarą phishingu lub kradzieży tożsamości. Twoje konto może być w niebezpieczeństwie.

Podając dane logowania do swojego konta na Facebooku, włamanie się do Twojego profilu będzie niezwykle proste. Sprawdź reputację odwiedzanej platformy, zanim z niej skorzystasz. Chociaż oczywiście byłoby wskazane, aby ich nie używać. Mniej, gdy Facebook daje ci dużą wskazówkę, kto widzi twój profil na Facebooku, nie będąc twoim przyjacielem.

Skąd mam wiedzieć, kto odwiedził mój profil na Facebooku, nie będąc moim znajomym?

Jak zapewne wiesz, na Facebooku jest sekcja „Osoby, które możesz znać”. Ogólnie Facebook analizuje kontakty, z którymi wchodzisz w interakcje na innych platformach, których jest właścicielem (Instagram lub WhatsApp).

Osoby, które możesz znać

Jest jednak bardzo ważny szczegół, o którym nie wszyscy użytkownicy wiedzą. I to jest to, że z dużą dozą bezpieczeństwa kilku użytkowników, którzy pojawili się w tej sekcji, widziało Twój profil.

Wielu może pomyśleć, że te osoby są wymienione na podstawie wspólnych znajomych, których mogą mieć. I faktycznie, nie mylisz się, myśląc o tym. Jednak, to nie jedyny powód, dla którego mogą się pojawić. Jeśli użytkownik odwiedził Twój profil, prawie na pewno pojawi się on we wspomnianej sekcji.

Inne metody

Wśród wszystkich możliwych opcji jest alternatywa, która cieszy się dużym bezpieczeństwem. Ponieważ nie powinieneś wprowadzać swoich danych na żadną platformę. Wystarczy zalogować się na swoje konto na Facebooku z komputera.

platforma internetowa Facebook

  1. Zaloguj się do Facebooka.
  2. Przejdź do swojego profilu.
  3. Będąc w swoim profilu na Facebooku, kliknij prawym przyciskiem myszy stronę i wybierz opcję „Wyświetl kod źródłowy”.
  4. Aktywuj narzędzie wyszukiwania przeglądarki (Ctrl + F).
  5. Wyszukaj słowo „Lista przyjaciół”(Wszystkie małe litery, bez cudzysłowów).
  6. Naciśnij klawisz „Enter”, aby rozpocząć wyszukiwanie.

Następnie zobaczysz listę kodów (na przykład: 0000000000-2). Pierwsze kody generalnie należą do osób, które odwiedziły lub zobaczyły Twój profil. Aby dowiedzieć się, kim oni są, musisz:

  • Skopiuj jeden z kodów.
  • Napisz w swojej przeglądarce https://www.facebook.com/
  • Po ukośniku (/) wklej kod, który wybrałeś wcześniej.

Czy znasz tę osobę?

Adres z kodem wyśle ​​Cię do profilu osoby, która odwiedziła Twój profil. Działa to również w celu wykrycia osób, z którymi rozmawiasz najczęściej … a także, aby wiedzieć, która osoba najbardziej lubi Twoje posty!

Skorzystaj w pełni z tych sztuczek i narzędzi bez dostarczania danych do stron o podejrzanej reputacji. Chroń swoje konto na Facebooku i odkryj, kto je odwiedza!