Saltar al contenido

Jak przestać widzieć posty znajomego na Facebooku bez ich usuwania lub blokowania

18 de julio de 2023

Facebook jest jednym z największych sieci społecznościowych na świecie, w każdym razie nie możemy nie podkreślić, że od czasu do czasu prawdopodobnie zaglądamy do niego, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami. Jednak wiele razy chcemy przestać widzieć irytujące posty na Facebooku.

W tym sensie musimy powiedzieć, że wszyscy mamy tego przyjaciela na Facebooku, który ze swoimi postami idzie z konta I jesteśmy zmuszeni znaleźć metodę, aby przestać widzieć, co jest przesyłane do tej sieci społecznościowej.

Problem często polega na tym, że we wczesnych dniach Facebooka, aby przestać widzieć, co ktoś opublikował, najpierw musieliśmy to zrobić przestańcie się przyjaźnićco w prawdziwym życiu mogłoby wywołać u nas różnego rodzaju bójki lub kłótnie iz tego powodu wielu zdecydowało się ostatecznie nie podejmować żadnej decyzji.

W każdym razie musisz wziąć pod uwagę w tym sensie, że na szczęście z czasem wszystko się zmieniło, a dziś istnieje dość prosta i wysoce zalecana metoda, jeśli chcesz przestać widzieć, co dana osoba publikuje bez jej usuwania.

Rzeczywiście, chociaż jasne jest, że w przypadku niektórych użytkowników wygodniej jest usunąć daną osobę, ponieważ jej nie znamy lub nie rozmawialiśmy z nią od dłuższego czasu i nie zamierzamy utrzymywać serdecznych relacji, mamy również przypadkach, w których musisz go szukać alternatywne rozwiązanie.

Mówimy o tym, żeby przestać widzieć co opublikować kogoś na Facebookui musisz wiedzieć, że w tego typu przypadkach mamy naprawdę przydatne rozwiązanie, które zostawimy Ci poniżej.

Może wyciszenie kogoś będzie najlepszą opcją?

Jak wyjaśniliśmy wcześniej, chęć zaprzestania oglądania publikacji tych innych osób nie oznacza, że ​​powinniśmy walczyć z tą osobą, ale raczej to, że nie chcemy nadal oglądać ich publikacji z wielu powodów.

Obecnie ta procedura jest niezwykle łatwa do wykonania, wystarczy uzyskać dostęp do Facebooka w profilu osoby, którą chcesz uciszyć, wybierz trzy kropki, które pojawiają się po prawej stronie, a wybierzesz Ukryj (imię osoby) przez 30 dni.

Czy dobrym rozwiązaniem jest użycie opcji „Przestań obserwować”?

Chociaż istnieje również opcja Przestań podążać, Wielką zaletą tej opcji jest to, że przestaniesz widzieć wszystkie posty tej osoby w swoich postach i aktualnościach bez konieczności przestawania ze znajomymi.

Jak nie widzieć czyichś postów na Facebooku bez ich usuwania

Chociaż jednym z głównych powodów, dla których użytkownicy chcą przestać widzieć czyjeś posty, jest to, że jest to zawsze automatycznie planowane i Zawsze denerwuje mnie ich widokTo jedna z najlepszych sztuczek Facebooka.

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje prosty proces, ale wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy, jeśli chodzi o moc usuń posty kogoś konkretnego. To, co powinieneś zrobić, to przejść do profilu osoby, której posty chcesz przestać widzieć i przejść do Znajomych.

Facebook z Maca

Nie martw się, ponieważ nadal będziesz się z nią przyjaźnić, ponieważ wystarczy, że klikniesz Przestań obserwować, aby pozostaną przyjaciółmi w sieci społecznościowej, ale przestaniesz widzieć ich posty. Idealne rozwiązanie, oczywiście.

Czy można odwrócić tę opcję?

Teraz, jeśli po pewnym czasie zmieniłeś zdanie, musisz wiedzieć, że powrót do tego krok po kroku jest niezwykle prosty, ponieważ wszystko, co musimy zrobić, to ponownie wejść na Twój profil, aw tym przypadku kliknij śledźktóra pojawi się w miejscu, w którym poprzednio znajdowało się polecenie Unfollow.

Więc możesz zobacz wszystkie posty, które napisałnawet te, które ta osoba zrobiła w czasie, gdy postanowiłeś nie śledzić niczego, co opublikowała w sieci społecznościowej.

Jak być może zauważyłeś, jest to prosty i szybki proces, który znacznie pomoże większości użytkowników, którzy mają tego typu problem. kłopot z przyjacielem lub znajomym.

Ponadto zaoszczędzi Ci to konieczności usuwania użytkownika, który publikuje stałe lub irytujące posty, a wszyscy znamy kogoś takiego. Ilekroć chcesz przestać widzieć czyjeś posty na Facebooku, pamiętaj, że najlepszą opcją, jaką mamy pod ręką, jest zaprzestanie obserwowania ich, zamiast bezpośrednio go usunąć.

dołącz do naszego kanału telegram