Skip to content

Jak przenieść lub przenieść moją aplikację WhatsApp na kartę SD bez rootowania, krok po kroku

15 de Maj de 2021

Kiedy myślimy o korzystaj z naszych telefonów komórkowych w szybki sposób i natychmiastowo, wyobrażamy sobie wszystkie możliwości, aby to umożliwić, a mianowicie, że telefon komórkowy stał się przez lata wielkim sprzymierzeńcem wielu ludzi, umożliwiając różnorodną i bezpośrednią interakcję społeczną.

Dzień po dniu spędzamy przed telefonem komórkowym, czy to w pracy, w aspekcie społecznym, czy po prostu po to, aby rozproszyć, twórczo i oczywiście z możliwie największą rozrywką, szczególnie w ostatnich dniach ze względu na globalną kwarantannę, którą wykonujemy. żyć z powodu pandemii COVID-19, potrzebujemy rwykonywać wszelkiego rodzaju czynności, a sieci społecznościowe, takie jak WhatsApp, są tego częścią.

Postępy w mobilnych systemach operacyjnych były innowacyjne, pozwalając na dużą szybkość podczas używania ich do dowolnej pracy, która generuje znacznie więcej chęć prawidłowego korzystania z nich na wysokości ponad wszystko.

Ale czy naprawdę wiemy, o co chodzi w tej kwestii systemów operacyjnych? Jeśli tak nie jest, tutaj dowiemy się później.

Kim jest użytkownik root?

Należy zauważyć, że mając przewagę bycia użytkownikiem root, łatwiej nam to zrobićdostęp do wszystkich poleceń systemu operacyjnego których używamy. Innymi słowy, jest to tryb szkoleniowy służący do dostosowania systemu operacyjnego w jakiś sposób.

Jednym z powodów, dla których ludzie używają tego typu funkcji, jest możliwość wyeliminować te aplikacje, które pochodzą z fabryki z telefonem komórkowym i że w zasięgu wzroku nie można usunąć, służy również do ulepszenia kopii zapasowych naszych informacji.

Aby było jaśniej podczas dostosowywania systemów operacyjnych, odnosimy się do „ modułów Xposed ”, które idą w parze z tym, które pozwalają dodać nowe funkcje do systemu i to też w jakiś sposób na niego wpływa.

Jak przenieść lub przenieść moją aplikację WhatsApp na kartę SD bez rootowania, krok po kroku

Jest to bardzo częste pytanie użytkowników i czy to w rzeczywistości wykonanie tej funkcji jest bardzo proste, ponieważ możemy to zrobić z korzeniem lub bez niego, w tym przypadku, aby móc to zrobić bez niego, kroki z jasnymi, cenami i krótkimi.

Po pierwsze, wpisz „ menedżer plików ” Na naszym telefonie komórkowym zlokalizuj folder „ WhatsApp ” i przytrzymaj go przez kilka sekund, a następnie w prawej dolnej części naszego ekranu pojawi się opcja oznaczająca „ więcej ”, klikamy tam.

telefon z Androidem z rootem

Wtedy otrzymamy opcję „ przenieś się do ” i oczywiście wybierzemy opcję „ karta SD ”, Na koniec klikamy „ zaakceptuj ” i voila, wszystkie nasze pliki aplikacji zostaną już przeniesione, to takie proste, więc zrób to!

Po co rootować nasz telefon komórkowy? Zalety i wady

Wiele osób decyduje się na tę akcję, nie wiedząc naprawdę o co chodzi i nie znając swoich słabych i mocnych stron, po wykonaniu tej czynności możemy zrootować dowolny telefon komórkowy lub tablet, dlatego dobrze jestWiedz, czego będziemy używać.

Nie ma wątpliwości, że robiąc to, jesteśmy poprawienie wydajności naszego telefonu komórkowego, i jakoś go zoptymalizować, a także zoptymalizować niektóre aplikacje, to narzędzie generuje wyższą wydajność również w przypadku obciążenia mobilnego, więc jeśli o tym pomyślimy, idealnie nadaje się, możemy również dać dostęp do roota z geniuszem roota.

Ale ma też swoje wady, a mianowicie, że podczas rootowania naszego telefonu komórkowego jest to możliwe lub więcej niż pewne stracić niektóre pliki lub aplikacje które są w nim od czasu jego powstania i nie wiemy, czy w którymś momencie mogłyby nam się przydać.

W ten sam sposób gwarancja telefonu komórkowego jest całkowicie utracona, ponieważ nie ma go w wersji fabrycznej, więc przyniosłoby nam również stratęNa koniec należy zauważyć, że marketing telefonów komórkowych szybko się rozwija i pojawiają się lepsze opcje technologiczne, które możemy uzyskać, jeśli chcemy.