Skip to content

Jak przekonwertować wideo MP4 na 3GP bez instalowania programów? – Konwertery online

12 de styczeń de 2022

Przede wszystkim zobaczmy, czym jest plik 3GP. Jest to plik z rozszerzeniem multimedialnym 3GPP, główną funkcją od czasu tworzenia plików w tego typu formacie była funkcja zamiar zaoszczędzenia miejsca na urządzeniu, na którym zapisywany jest wspomniany plikPodobnie intencją tych plików jest zapisywanie danych mobilnych podczas pobierania pliku z sieci. Pliki o tego typu formacie są bardzo popularne w transferach plików między urządzeniami mobilnymi.

W ten sam sposób, ponieważ pliki w tego typu formacie są tak lekkie, każde urządzenie, niezależnie od typu i wersji, ma możliwość odtwarzania plików w tego typu formacie. Ten format oferuje wideo o bardzo niskiej rozdzielczości, dzięki czemu można go bardzo łatwo przenieść na inne urządzenie lub odtworzyć na dowolnym typie urządzenia.

Wybór tego typu formatu jest tylko do osiągnięcia łatwy transfer, jeśli chodzi o mailing lub w inny sposób. Aby przekonwertować wideo MP4 na 3GP, musisz użyć programu do konwersji plików. Istnieją jednak strony internetowe, które oferują usługę konwertera formatów, za pomocą których można zmienić format pliku bezpłatnie i bez konieczności pobierania i instalowania programu.

Jakie są najlepsze darmowe konwertery wideo online na 3GP?

W Internecie jest nieskończona liczba konwerterów online, w rzeczywistości bardzo łatwo jest znaleźć dobry konwerter formatów i nie tylko zmienić format z MP4 na 3GP, ale także z MP4 na MP3 i inne opcje. Należy zauważyć, że podczas korzystania z konwertera online istnieje ryzyko pomyłki pobierz wirusa na swój komputer lub urządzenie.

W ten sam sposób, korzystając z niektórych z tych konwerterów online, narażasz się na ryzyko narażenia bezpieczeństwa swoich danych, ponieważ niektórzy są fasadą oszustów lub hakerów, którzy chcą usunąć dane osobowe, które masz na swoim urządzeniu i możesz spaść.

Ponadto, korzystając z którejkolwiek z tych witryn, ponosisz ryzyko pobrania programu, którego nie chcesz bez Twojej zgody, ponieważ niektóre z tych witryn mają aplikacje, które są pobierane i instalowane na Twoim komputerze bez Twojej wiedzy. Z tego i wielu innych powodów musisz być bardzo ostrożny, oprócz zachowania ostrożności podczas korzystania z konwertera formatu online.

Z drugiej strony istnieją również konwertery, w których można konwertować filmy z różnych stron internetowych, oprócz tego, że można pobierać te pliki za darmo, te programy proszą o podanie adresu URL w tym przypadku wideo i po tym udostępnia opcje formatowania, które musisz przekonwertować i pobrać plik. Należy zauważyć, że w wielu częściach świata za pomocą lub pobieranie filmów lub treści w ten sposób z Internetu jest nielegalne, a nawet może prowadzić do postawienia zarzutów prawnych.

konwertuje z formatów mp4 do 3gp

Dlatego musisz być bardzo ostrożny podczas korzystania z niektórych z tych witryn i w ten sam sposób podczas pobierania pirackich filmów lub piosenek z sieci, ponieważ może to być nielegalne i prowadzić do problemów z władzami.

Jakie kroki należy wykonać, aby przekonwertować wideo MP4 na 3GP?

Aby przekonwertować wideo w formacie MP3 na wideo w formacie 3GP z Internetu, musisz wykonać kilka prostych kroków, w ten sam sposób mieć dobre połączenie z internetem dla sieci, aby całkowicie przekonwertować plik, ponieważ te konwersje z sieci wymagają dobrego połączenia internetowego.

Na komputerze

Aby wykonać tę procedurę na swoim komputerze, mając dobre połączenie z Internetem, musisz przetestować w swojej przeglądarce internetowej: „Konwerter MP4 na 3GP” podczas wyszukiwania tego w sieci, a nieskończone możliwości konwerterów onlineNależy zauważyć, że przed użyciem jakiegokolwiek konwertera należy bardzo uważać na zagrożenia, jakie może nieść twój komputer.

Zwykle w opisie strony niektóre konwertery mają rodzaj oceny kategorii, są one mierzone gwiazdkami, maksymalna to 5 gwiazdek, z tym odniesieniem konwertery, które cieszą się dobrą popularnością, są najbardziej niezawodne w użyciu.

Bardzo dobrze, po wybraniu konwertera, którego chcesz użyć, otwórz przycisk, który ci powie „Wybierz plik”, Kiedy tam klikniesz, otworzy się twoja biblioteka dokumentów, w której musisz wybrać plik, który chcesz przekonwertować, po wybraniu pliku poprosi Cię o format, do którego chcesz go przekonwertować, pamiętaj, aby wybrać 3GP, potem , musisz kliknąć „konwertuj” i poczekać, aż sieć przekonwertuje plik, a następnie kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „zapisz” lub „pobierz”.

zrób to ze swojego komputera

Z telefonu komórkowego

Aby to zrobić z telefonu komórkowego, musisz wykonać procedura w taki sam sposób jak z komputerem, Ponieważ te konwertery są online, więc proces przebiega dokładnie tak samo, należy poszukać konwertera, który najbardziej Ci się podoba, a następnie dokonać wyboru pliku, po zaznaczeniu pliku, który chcesz przekonwertować, należy wybrać typ format, do którego chcesz przekonwertować ten plik i naciśnij przycisk z napisem „konwertuj” poczekaj na konwersję formatu, a następnie zapisz przekonwertowany plik.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do konwersji filmów MP4 na 3GP?

Istnieje wiele różnych programów do konwersji formatów, niektóre z większą liczbą narzędzi niż inne, a także z możliwością pobierz i zainstaluj je za darmo. Najlepszym zarejestrowanym oprogramowaniem konwertera jest Uniconverter, który daje możliwość pobrania i zainstalowania bezpłatnej wersji pomimo posiadania wersji płatnej. Dzięki temu oprogramowaniu masz możliwość konwertowania filmów do 1000 różnych formatów.

dołącz do naszego kanału telegram