Skip to content

Jak przejść do trybu podglądu dla niejawnych testerów systemu Windows 10 — szybko i łatwo?

6 de luty de 2022

Ci, którzy chcą wiedzieć wszystko o Windows, najlepszym systemie operacyjnym dla komputerów, mogą dołączyć do otwartego programu Windows Insider. To jest program firmy Microsoft w którym ludzie mogą się zarejestrować, aby poznać funkcje późniejszych wersji, które zostały umieszczone w systemie.

Za pomocą niejawnego programu testów systemu Windows 10 możesz zmienić styl komputera, ma to zastosowanie w tryb podglądu programu. Później pokażemy, jak zmienić podgląd w Windows 10 Insider, jak aktywować nowe funkcje i inne rzeczy.

Jak przełączyć się na Windows 10 Insider Preview?

Windows 10 Insider to program aktualizacyjny dzięki któremu zawsze możesz cieszyć się całkowicie wolnymi od kolejnych innowacji, które będzie miał system Windows. Czasami chcesz dostosować pewne rzeczy i przypadkowo miejsce, w którym wprowadzasz te zmiany, nie jest tam, gdzie było, ponieważ jest to część nowej edycji systemu.

Jeśli chcesz zmień podgląd na Windows 10 Insider, musisz wykonać określone kroki, które wyjaśnimy poniżej:

 1. uruchom komputer
 2. Będąc na pulpicie wirtualnym, naciśnij przycisk „Start” na klawiaturze
 3. W opcjach, które zostaną wyświetlone, kliknij opcję „Ustawienia”
 4. Użyj narzędzia do aktualizacji systemu Windows
 5. Następnie wybierz sekcję „Ekran”
 6. Poszukaj sekcji, w której widok ekranu został zmodyfikowany i wprowadź żądane zmiany

Jeśli w każdym razie zauważysz, że nie chcesz już mieć niejawnego programu testów systemu Windows 10, możesz przystąpić do wyjścia z tego programu. Dobrą rzeczą w Windows 10 Insider jest to, że możesz dołączyć do programu, kiedy tylko chcesz a także zostaw niejawnego testera systemu Windows 10, kiedy najbardziej tego chcesz.

Nawiasem mówiąc, musisz wiedzieć, że istnieje sposób na zainstalowanie systemu Windows na tabletach z systemem operacyjnym Android po wyjęciu z pudełka. Windows 10 wygląda świetnie po zainstalowaniu na tabletach, a co najważniejsze, urządzenia te przez większość czasu mają ponad 2 GB pamięci RAM, co pozwala na płynną pracę systemu.

Jak włączyć nowe funkcje niejawnego programu testów systemu Windows 10 i przetestować je na swoim komputerze?

Jeśli masz zainstalowane okna insider na swoim komputerze możesz korzystać z najnowszych funkcji udostępnianych w jeden sposób. Zobacz, co musisz zrobić:

 1. uruchom komputer
 2. Następnie przejdź do ustawień systemu Windows
 3. W ustawieniach systemu Windows poszukaj sekcji „Aktualizacja/Zabezpieczenia”
 4. Kiedy trafisz na tę sekcję, poszukaj opcji, która mówi „Windows Insider Program”
 5. Wejdź do Windows Insider i wybierz funkcje, które chcesz pobrać, i Włącz

ludzie korzystający z komputera

W ten sposób nowe funkcje są aktywowane dla komputery korzystające z niejawnego programu testów systemu Windows. Jeśli nie podobają Ci się nowe funkcje, możesz powtórzyć ten sam proces, o którym mowa w części, ale w tym przypadku oznaczałoby to wyłączenie tych funkcji.

Dlaczego nie możesz włączyć niejawnego programu testów systemu Windows 10 na swoim komputerze?

Czasami, mimo że wszystko, czego potrzebujesz do uruchomienia Windows 10 Insider, zostało pobrane na Twój komputer, nie ma możliwości aktywacji programu. Wiele osób zastanawia się, dlaczego tak się dzieje. Prawdę mówiąc, coś takiego może być spowodowane kilkoma rzeczami, jednym z nich jest brak rzeczy do dostosowania.

Oprócz pobierz wszystkie niezbędne dane Aby uruchomić niejawny tester systemu Windows, musisz przejść do dostosowywania danych użytkowych i diagnostycznych. Oprócz skonfigurowania tych danych, powinieneś sprawdzić, czy cała instalacja została przeprowadzona w najlepszy sposób.

Dostosuj „Dane diagnostyczne i użytkowe”

Dane dotyczące użytkowania to coś, co musi zrobić więcej niż cokolwiek z dostępnymi zasobami używaj niejawnego programu testów systemu Windows podczas pracy. Jeśli zasoby są bardzo niskie, program nie może zostać włączony.

Zapewnienie udanej instalacji Windows 10 Insider

osoba instalująca coś na swoim komputerze

Jeśli po dostosowaniu danych użytkowania nadal nie możesz aktywować niejawnego programu testów systemu Windows, powinieneś spróbować zainstaluj ponownie poprawne z niejawnego programu testów systemu Windows. Najczęstszym problemem jest sposób instalacji Insidera, a nie zużycie danych i ich wykorzystanie.

Jeśli masz jakiś problem z Ustawienia niejawnego testera systemu Windows, musisz odwiedzić witrynę pomocy technicznej firmy Microsoft, aby zobaczyć, jak rozwiązano problem.

Co zrobić, jeśli aktualna struktura zespołu jest taka sama jak w przypadku niejawnego programu testów systemu Windows 10?

Czasami zdarza się, że struktury komputera nie są takie same jak Insider i wtedy pojawiają się awarie Co powolny bieg. W takich przypadkach najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to spróbować zaktualizować strukturę komputera. w tym celu musisz kupić takie rzeczy jak pamięć RAM lub kartę graficzną.

Jeśli go nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić te rzeczy, najlepiej opuścić niejawny program testów systemu Windows. Jeśli Twój komputer nie jest w stanie poradzić sobie z nowymi funkcjami Windows Insider, najlepiej nie przeciążać komputera.