Skip to content

Jak poznać mój numer telefonu komórkowego Movistar bez salda?

20 de styczeń de 2022

Movistar to jeden z największych komunikatorów na świecie. Ta firma przez lata rozprzestrzeniła się daleko i szeroko. Dziś prawie każdy używa Klient wiadomości Movistar ponieważ twój plan danych jest bardzo dobry, a sygnał jest stabilny.

Jedną z najlepszych cech Movistar jest to, że pozwala sprawdzić, czy telefon ma saldo, a jeśli nie, za pomocą kodu połączenia. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jak poznać, co to jest Twój numer telefonu Movistar, nawet jeśli nie masz równowagi na swojej linii.

Jak możemy poznać nasz numer Movistar?

Istnieją co najmniej dwa sposoby na znalezienie numeru telefonu Movistar, te dwa sposoby, aby znać swój numer telefonu Można to zrobić przez telefon lub wiadomość. Za każdym razem, gdy wykonywane jest połączenie lub wiadomość jest wysyłana na inny numer, dołączane są szczegóły, takie jak numer telefonu drugiej strony.

Poznaj swój numer Movistar przez połączenie

Przez telefony jest dużo bezpieczniej i szybciej Znajdź numer telefonu osoby. Aby dowiedzieć się tego rodzaju szczegółów podczas rozmowy, wystarczy wybrać numer innej osoby i zadzwonić do niej. Po zakończeniu zostanie wyświetlony w historii telefonu komórkowego drugiej osoby, jaki jest Twój numer.

Jeśli nie wiesz, teraz Movistar pozwala wszyscy twoi klienci doładować usługę online w krajach takich jak Chile.

Poznaj swój numer Movistar za pośrednictwem wiadomości tekstowej

Innym sposobem na poznanie swojego numeru za pomocą wiadomości tekstowych jest napisanie wiadomości i wysłanie jej do bliskiej Ci osoby. W wiadomości, którą otrzyma druga strona, pojawi się twój numer telefonu. Należy zauważyć, że jeśli chcesz mieć szybki internet, możesz skonfigurować router Movistar.

Co się stanie, jeśli nie mam środków na sprawdzenie, jaki jest mój numer Movistar?

Dwie poprzednie metody służą do sprawdzenia numeru telefonu, gdy masz na linii saldo. Teraz, jeśli nie masz równowagi na linii, powinieneś wybrać zobacz swój numer w ustawieniach telefonu komórkowego.

Znajdź swój numer Movistar na telefonie z Androidem

Zobacz swój numer telefonu z ustawienia Androida To bardzo proste, wystarczy postępować zgodnie z kolejnymi instrukcjami:

  1. Włącz telefon komórkowy z chipem Movistar w telefonie komórkowym.
  2. Przejdź do ustawień.
  3. Poszukaj sekcji o nazwie „Informacje o urządzeniu”.
  4. Aby zakończyć, poszukaj szczegółu „Numer telefonu” lub „Numer karty SIM”, który będzie Twoim numerem telefonu komórkowego.

Znajdź swój numer Movistar na swoim iPhonie

Z telefonów iPhone jest o wiele łatwiej się dowiedzieć jaki jest Twój numer telefonu. Oto, co powinieneś zrobić, aby opisać tego rodzaju szczegóły:

  1. Włącz telefon komórkowy z chipem Movistar w środku.
  2. Przejdź do aplikacji „Kontakty”.
  3. Poszukaj kontaktu, który mówi „Mój numer”.
  4. Aby zakończyć, otwórz ten kontakt i skopiuj swój numer telefonu.

osoba używająca iPhone'a

Wszystkie telefony komórkowe iPhone zapisz swój numer telefonu do kontaktu o nazwie „Mój numer” po wejściu. Nawiasem mówiąc, jeśli przeszkadza Ci autokorekta telefonu, wystarczy ją dezaktywować.

Jakie są inne sztuczki, aby poznać swój numer Movistar z różnych krajów?

Jest kilka liczb może być używany do dzwonienia a następnie w ten sposób poznaj swój numer telefonu. Zobacz, jakie są te sztuczki:

Sprawdź swój numer Movistar z Peru

W przypadku osób, które mają chip z linią Movistar w kraju takim jak Peru, należy przejść do aplikacji „Połączenia” i wybrać numer „*128#” lub „*#62#”. Kiedy zadzwonisz pod ten numer, Twój numer telefonu zostanie wyświetlony na ekranie.

Ta sztuczka jest dla tych, którzy mieszkają w Kolumbii

W przypadku tych, którzy mają chip z linią Movistar w kraju takim jak Kolumbia wystarczy przejść do aplikacji „Połączenia” i wybrać numer „*#61#”. Gdy zadzwonisz pod ten numer, Twój numer telefonu zostanie wyświetlony na ekranie.

chłopiec dzwoni?

Dowiedz się, jak znaleźć swój numer Movistar, jeśli pochodzisz z Wenezueli

Mieszkańcy Wenezueli powinni zadzwonić pod numer „#62#” i zadzwonić, aby dowiedzieć się, jakie są ich Numer telefonu linii Movistar.

Jeśli mieszkasz w Urugwaju, poszukaj swojego numeru Movistar w ten sposób

Mieszkańcy Urugwaju powinni wybrać numer „*#611#” i zadzwonić pod ten numer, aby dowiedzieć się, jaki jest ich numer telefonu linii Movistar.

Znajdź swój numer Movistar z Ekwadoru

Mieszkańcy Ekwadoru powinni wybrać numer „*100#” i zadzwonić do dowiedz się, jaki jest twój numer telefonu Linia Movistar.

Poznaj swój numer Movistar z Chile

Dla tych, którzy mieszkają w Chile i Mają chip Movistar, będą musieli użyć jednego z procesów, o których wspomnieliśmy wcześniej, ponieważ w Chile numer nie jest dostępny.

Sprawdź, jaki masz numer Movistar, jeśli mieszkasz w Argentynie

Jeśli mieszkasz w Argentynie, będziesz musiał przejść do aplikacji „Połączenia”, aby wybrać numer „321” lub inaczej wysłać wiadomość całkowicie pusty pod tym numerem.

Jak mogę sprawdzić swój numer, jeśli jestem z Meksyku?

Numer, który musisz wybrać, jeśli mieszkasz w kraju takim jak Meksyk, to „051” i zadzwoń pod ten numer. Teraz, jeśli zdarzy ci się mieć problemy z linią telefoniczną Movistar, możesz wejść na stronę My Movistar, aby uzyskać rozwiązania.

dołącz do naszego kanału telegram