Skip to content

Jak podłączyć słuchawki Bluetooth TWS, i7S, i9s, i10, i12 do telefonu komórkowego

26 de luty de 2021

Kto nie lubi muzyka i się w tym zgubić? Wszyscy możemy się zgodzić, że słuchanie ulubionego gatunku muzyki to jedna z najlepszych przyjemności w życiu. W rzeczywistości wiele osób lubi nosić słuchawki, aby móc lepiej i prywatnie słuchać piosenek, które kochają najbardziej. Inni wolą przenieść swoje wrażenia z gry na inny poziom i robią to, przekazując i słuchając dźwięku gry PS3 przez słuchawki.

Stąd powód, dla którego firmy opracowują coraz wygodniejsze i lepsze systemy dźwiękowe, takie jak słuchawki, które dziś Wam pokażemy. To są TWS i są jednymi z najpopularniejszych słuchawek Bluetooth na rynku ze względu na swoje właściwości.

Ogólnie rzecz biorąc, większość ludzi, myśląc o słuchawkach bezprzewodowych, nie myśli o małych, takich jak TWS, ale o większych, głównie dlatego, że te słuchawki są stosunkowo nowe.

Jednak te słuchawki działają doskonale i są znacznie wygodniejsze niż inne większe modele, a także są bardzo dobrze wycenione.

Jednak nie wszystko jest dobre dla tych urządzeń, ponieważ wielu użytkowników skarżyło się, że TWS nie jest obsługiwany lub nie łączy się dobrze z telefonami. I na ten temat porozmawiamy dzisiaj o tym, jak poprawnie podłączyć Słuchawki TWS prawidłowo do telefonu.

Jak działa TWS?

Zanim zaczniemy od wyjaśnienia, jak podłączyć słuchawki TWS, najpierw porozmawiajmy trochę o jego technologii. W ten sposób lepiej zrozumiesz przewodnik, który Ci damy, i uzyskasz szersze ramy dotyczące działania tych wspaniałych urządzeń.

TWS to urządzenia, które działają dzięki technologia bluetooth który jest terminem przemysłowym określającym urządzenia, które mają bezprzewodowe sieci osobiste lub WPAM w skrócie w języku angielskim. Sieci te są odpowiedzialne za przesyłanie informacji o częstotliwości radiowej z jednego urządzenia do drugiego iw tym przypadku to właśnie one umożliwiają prawidłowe działanie TWS.

Ta technologia jest niezbędna dla każdego urządzenia, ponieważ jest to jeden z najbardziej wydajnych sposobów przesyłania nie tylko muzyki, ale każdego pliku elektronicznego. Jednak ta technologia nie jest taka sama na wszystkich urządzeniach i jest to główny powód, dla którego możesz mieć problemy z połączeniem słuchawki do telefonu. W niektórych przypadkach użytkownicy zgłaszali, że ich słuchawki i7S TWS są słyszalne tylko z jednej strony

Można go również przedstawić problemy z połączeniem jeśli masz pirackie słuchawki, radzimy zawsze kupować oryginalne produkty. Pozwoli to uniknąć bólu głowy i uniemożliwi wydawanie pieniędzy na przedmioty, które nie działają, oprócz tego, że te produkty nie są bardzo drogie, a na stronach takich jak Amazon można znaleźć bardzo dobre oferty.

Ale jeśli z jakiegoś powodu nie możesz podłączyć słuchawek TWS, nie martw się, pokażemy Ci prawidłową metodę, aby móc łatwo podłączyć je do wszystkich urządzeń elektronicznych, które chcesz bez problemu. Jeśli to nie zadziała, możesz dowiedzieć się, jak naprawić słuchawki, które przestały dzwonić. W ten sam sposób postępuj zgodnie z przewodnikiem, który Ci udostępnimy, a zobaczysz, że w krótkim czasie będziesz mógł korzystać z TWS w dowolnym momencie.

Jak podłączyć TWS do telefonu?

słuchawki tws z białym tłem

Niezbędna procedura łączenia plików słuchawki są bardzo proste a prawidłowe podłączenie słuchawek do telefonu nic Cię nie kosztuje.

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wyjęcie słuchawek z etui i upewnienie się, że są naładowane, aby z nich korzystać. Następnie z tyłu każdego zestawu słuchawkowego zauważysz, że każdy z nich ma przycisk, który jest przyciskiem do parowania między słuchawkami.

Aby móc je sparować, należy wcisnąć te przyciski w tym samym czasie przez około 5 sekund. Kiedy to zrobisz, powiesz, że na początku oba słuchawki włączają światła a po ich sparowaniu pozostanie tylko lampka na głównym zestawie słuchawkowym.

Krok 2

Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przejście do telefonu, aby połączyć je przez Bluetooth, więc spójrz między dostępne połączenia ten ze słuchawkami i sparuj je. Proces zajmie kilka sekund, ale jeśli chcesz, aby był trochę szybszy, możesz zbliżyć główny odbiornik do telefonu.

I voila, jeśli zrobiłeś to dobrze, będziesz miał podłączony przez Bluetooth Twoje słuchawki TWS, aby używać ich tyle razy, ile chcesz. Czasami zwykle pojawiają się chwile podczas nawiązywania połączenia i jeśli tak jest w Twoim przypadku, zalecamy nauczenie się, jak podłączyć słuchawki Bluetooth do telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone.

dołącz do naszego kanału telegram