Skip to content

Jak pobrać i zaktualizować oprogramowanie układowe Androida na Motorola I867, I867 plus krok po kroku?

20 de kwiecień de 2022

Motorola i867 to jeden z najlepszych telefonów która jest właścicielem marki Motorola, od dłuższego czasu jest dostarczana z nieco starą wersją Androida, dobrze znaną wersją 2.1, jednak wielu z nas potrzebuje bardziej aktualnych funkcji i narzędzi do wykonywania codziennych zadań, więc musimy aktualizować do zaktualizowanej wersji.

Coś, co bez wątpienia może ułatwić życie wszystkim, a co z kolei pomogłoby nam w codziennych zadaniach, w tym sensie jesteśmy zobowiązani do pobierania i aktualizowania oprogramowania układowego Androida wskazującego na najbardziej aktualne i to oczywiście nie narusza integralności naszego telefonu komórkowego na poziomie oprogramowania lub na poziomie sprzętu, tutaj wyjaśniamy Jak zaktualizować oprogramowanie układowe Androida w Motorola i867 i Motorola i867 plus krok po kroku?.

Motorola i867 i Motorola i867 Ferrari

W marcu 2012 roku Motorola uruchomiła swój model I867 oraz specjalny model I867 Ferrari un Smartfon z Androidem inspirowany Ferrari 458, modele te mają tę samą wydajność i charakterystykę pamięci, różniąc się tylko fizycznym aspektem sprzętu, dlatego podczas pobierania i aktualizacji oprogramowania układowego Androida krok po kroku nie będzie się różnić.

Dzieje się tak, ponieważ gdy mamy zamiar pobrać ciekawe aplikacje, takie jak między innymi Instagram wymaga aktualnego systemu operacyjnego, wtedy zdajemy sobie sprawę, że są one niezgodne z systemem operacyjnym, w tym Android 2.1, na przykład wspominamy o WhatsApp, to koniecznie wymaga wcześniej systemu operacyjnego Android 2.3, w przeciwnym razie nie zadziała, więc musimy zaktualizować nasz telefon.

motorola i867 ferrari model

Aktualizacja oprogramowania układowego Androida z telefonu.

Urządzenie musi: być podłączony do sieci Wi-Fi i mieć co najmniej 70% naładowania baterii aby rozpocząć pobieranie i aktualizację oprogramowania, znaczenie połączenia Wi-Fi wynika z faktu, że jeśli nie zostanie to zrobione w ten sposób, istnieje ryzyko, że proces zostanie przerwany i poprawna aktualizacja androida firmware w Motoroli i867 nie zostanie osiągnięty.

Aby rozpocząć musimy przejść do menu ustawień, następnie poszukać opcji „o urządzeniu”, tam pojawi się opcja o nazwie aktualizacja oprogramowania, dotykamy tej opcji i aktualizacja zostanie wykonana automatycznie. Proces pobierania i aktualizacji oprogramowania układowego Androida.

Co mam zrobić, jeśli nie mogę zaktualizować przez telefon?

Jeśli podczas aktualizacji Androida na Motorola i867 lub Motorola i867 Ferrari zdarza się, że nie pozwala na tę aktualizacjęw przypadku jakiegoś problemu, który wymyka się z naszych rąk, będziesz musiał przejść ręcznie za pomocą specjalistycznego programu.

Powinieneś pobierz oprogramowanie układowe urządzeniaużywając konkretnego programu z wersją Androida, której potrzebujesz, w przeciwnym razie może wystąpić wiele rodzajów problemów, w tym niekompatybilność.

Wymagania dotyczące flashowania Motorola i867:

Jest wiele niezawodne narzędzia do flashowania które są używane przez techników naprawy urządzeń mobilnych, jeśli Twoja Motorola i867 ma problemy z aktualizacją oprogramowania układowego Androida, możesz spróbować sflashować standardową pamięć ROM za pomocą jednego z tych narzędzi.

Przed flashowaniem telefonu należy sprawdzić Upewnij się, że bateria jest naładowana w co najmniej 70%, wykonaj kopię zapasową danych urządzenia, pobierz narzędzie do flashowania z dowolnej zaufanej witryny internetowej, zainstaluj sterowniki Qualcomm i pobierz plik oprogramowania układowego dla Motoroli i867 (plik rozproszony + pliki do aktualizacji).

Jak zaktualizować oprogramowanie układowe w Motoroli i867?

Pobierz plik oprogramowania układowego, zainstaluj narzędzie do flashowania na komputerze, wyłącz urządzenie Motorola i867 za pomocą przycisku zasilania, uruchom ponownie w trybie szybkiego uruchamiania systemu Android (naciśnij przyciski zasilania). Moc + zmniejszanie głośności w tym samym czasie).

Podłącz urządzenie Motorola i867 do komputera za pomocą kabla USB, uruchom narzędzie do flashowania na komputerze, kliknij przycisk z trzema kropkami w interfejsie oprogramowania, aby wybrać plik oprogramowania sprzętowego Motorola i867 Android Stock Firmware OS, wybierz odpowiedni plik oprogramowania sprzętowego ROM.

Minie trochę czasu po kliknięciu przycisku Start, powinieneś poczekaj, aż Rom jest instalowany/flashowany zapas, po zakończeniu odłącz urządzenie Motorola i867 od kabla USB i uruchom je ponownie, co zakończy aktualizację oprogramowania układowego.

dołącz do naszego kanału telegram