Skip to content

Jak pobrać i zainstalować oficjalną aplikację NASA na Androida (przykład)

28 de luty de 2021

Jeśli pasjonujesz się astronomią i chcesz mieć do swojej dyspozycji aktualne i fachowo zweryfikowane informacje, nie pozwól, aby upłynął czas i zajrzyj do aplikacji NASA. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do dalszego czytania tego nowego posta, w którym znajdziesz wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby pobierz oficjalną aplikację NASA w ciągu kilku minut.

Obecnie wiele osób interesuje się podróżami kosmicznymi i startami wahadłowców. Jednak nie wszyscy wiedzą, jakich narzędzi mogą użyć, aby szybko i łatwo uzyskać dostęp do informacji na ten temat.

Dzieje się tak, ponieważ ostatnio powstało kilka stron fanowskich Media społecznościowe które są odpowiedzialne za dostarczanie tego typu informacji użytkownikom, ale dane z oficjalnych stron są zawsze lepsze. Dzięki temu w kilku krokach poznasz dokładne dane, takie jak poznanie pogody na podstawie pogody na żywo z satelity.

W tym sensie zdecydowaliśmy się opracować mały przewodnik, w którym szczegółowo omówimy z Tobą temat Oficjalna aplikacja NASA, która jest idealna dla użytkowników, którzy są ciekawi życia w kosmosie.

Co oferuje oficjalna aplikacja NASA?

Bez wątpienia Oficjalna aplikacja NASA oferuje nam dużą liczbę zdjęć, filmów, informacji i wiadomości o wszystkim, co dotyczy kosmosu. Dlatego ta aplikacja jest szczególnie polecana tym miłośnikom astronomii, którzy nie chcą przegapić najmniejszego szczegółu z tej dziedziny wiedzy.

W dalszej części tego postu omówimy szczegółowo, jakie korzyści oferuje ta wspaniała aplikacja. Będzie to bardzo pomocne, jeśli nie masz jasności co do tego, jakie treści oferuje nam ta aplikacja. Idź po to!

Na początek musisz mieć na uwadze, że w tej aplikacji znajdziesz imponującą ilość plików zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości. Są one dostępne wyłącznie dla najsłynniejszych teleskopów, które zostały opracowane przez NASA, aby lepiej oceniać planety, galaktyki i gwiazdy.

Z drugiej strony, dzięki tej aplikacji możemy mieć również dostęp do zaktualizowana informacja. Wśród nich będziesz mógł dowiedzieć się o najnowszych misjach i premierach, które miały miejsce w całej jego historii.

Będziesz także mógł zobaczyć kanał telewizyjny NASA w transmisji strumieniowej z aplikacji, a także zobaczysz tweety z oficjalnego konta NASA. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o wszystkich czynnościach, które będą wykonywane w jego zagrodzie.

Ta aplikacja ma nawet plik interaktywna mapa centrum NASA najbliżej Twojej aktualnej lokalizacji. Dlatego ta aplikacja jest idealna dla tych użytkowników, którzy pasjonują się misjami kosmicznymi i kosmicznymi.

Ponadto jest dostępny za darmo, to znaczy, że nie będziesz musiał płacić ani jednego euro. Będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich treści oferowanych przez to niesamowite Aplikacja NASA dla Android.

A jeśli pasjonujesz się pogodą i lubisz być na bieżąco z pogodą, możesz ustawić lokalizację pogody na swoim iPhonie w zaledwie kilku krokach.

Kroki, aby pobrać oficjalną aplikację NASA na urządzenie z systemem Android

W tej nowej sekcji pokażemy Ci wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby nauczyć się, pobrać i zainstalować oficjalną aplikację NASA na urządzeniu z Androidem. Po prostu zalecamy uważne przeczytanie poniższych instrukcji, aby bezproblemowo ukończyć proces. Czytaj dalej!

  • Przede wszystkim musisz przejść do ikony Sklepu Google Play, która znajduje się w menu aplikacji twojego urządzenie z systemem Android.
  • Następnie po wejściu do sklep Google musisz wpisać „aplikacja NASA” w pasku wyszukiwania. Następnie wybierz pierwszą opcję, która pojawi się na liście wyników. Jeśli nie wiesz, przypominamy, że możesz pobrać tę aplikację za darmo.

logo nasa

  • Następnie musisz nacisnąć opcję, która mówi „Zainstalować”.
  • Następnie musisz poczekać kilka minut na zakończenie procesu pobierania i instalacji Androida.
  • Po zakończeniu tego procesu plik Aplikacja NASA będzie gotowy do użycia. Możesz też uzyskać wszystkie potrzebne informacje o przestrzeni i ciałach niebieskich.

Jeśli spodobały Ci się informacje w tym poście, nie zapomnij udostępnić ich wszystkim swoim kontaktom za pośrednictwem sieci społecznościowych. I nie zapominaj, że możesz również ustawić pogodę na ekranie blokady systemu Windows 10, dzięki czemu zawsze będziesz świadomy wszystkich zmian pogody. Do zobaczenia wkrótce!

dołącz do naszego kanału telegram