Skip to content

Jak pobrać i zainstalować najnowszą wersję Dropbox za darmo dla systemu Windows?

10 de sierpień de 2022

Dropbox to obecnie jedna z najczęściej używanych platform przechowywania w chmurze. Usługa hostingowa pojawiła się po raz pierwszy we wrześniu 2008 roku i od tego czasu została zaktualizowana, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi internetowych.

Program ma trzy różne typy kont: Bezpłatny, profesjonalny i biznesowy. jeśli chceszAby pobrać Dropbox za darmo, musisz wybrać pierwsze, darmowe konto, które zapewnia 2 GB przestrzeni dyskowej które można rozszerzyć do 16 GB, zapraszając nowych użytkowników. Za każdego nowego użytkownika, którego zaprosimy, Dropbox daje nam 500 MB miejsca.

Konto Pro ma pojemność 1 TB (1000 GB), a wersja Enterprise sięga do 5 TB, a także oferuje narzędzia do zarządzania do pracy zespołowej i wielu urządzeń jednocześnie.

Pobierz Dropbox za darmo, aby pracować z chmury

Jeśli potrzebujesz pracować na komputerze i dużo podróżujesz lub nie chcesz przenosić plików z jednego urządzenia na drugie, musisz pobrać Dropbox. Jedyne, czego będziesz potrzebować po zainstalowaniu programu, to połączenie z Internetem. wrzutnik Umożliwia synchronizację folderów przez to samo konto, dzięki czemu możesz przenieść swoje pliki na urządzenie, a następnie są one automatycznie synchronizowane przez Internet a kiedy otworzysz konto Dropbox na innym komputerze lub urządzeniu, Twoje pliki są na wyciągnięcie ręki.

Działanie Dropbox nie jest bardzo skomplikowane. Po pobraniu instalatora i wykonaniu procedury na naszym komputerze, pozostaje nam tylko skonfigurować nasze konto z adresem e-mail i możemy rozpocząć przesyłanie plików do zsynchronizowanego folderu. Możesz także udostępniać określone foldery innym użytkownikom Dropbox, co jest świetną funkcją do pracy z innymi użytkownikami. Możesz utworzyć określony folder, do którego będą przesyłane pliki, które muszą zostać zmodyfikowane przez dwóch lub więcej użytkowników.

poznaj darmową wersję do pobrania dropbox

Procedura dla pobieranie Dropbox za darmo jest bardzo proste. Wystarczy wejść na oficjalną witrynę Dropbox: www.dropbox.com. Tam musisz kliknąć przycisk pobierania, a następnie wybrać rodzaj konta, które chcesz zarejestrować. Jeśli chcesz bezpłatnie pobrać Dropbox na telefony komórkowe, wystarczy, że udasz się do odpowiedniego sklepu z aplikacjami (App Store na iOS – Google Play Store na Androida) i wyszukasz aplikację Dropbox. Ponownie, pobieranie jest bezpłatne i pozostaje tylko zarejestrować się za pomocą bezpłatnego konta lub uaktualnić nasz plan, aby skorzystać z zalet płatnych narzędzi w wersjach Pro lub Business.

Platformy przechowywania w chmurze stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Dropbox jest jednym z najbardziej znanych, ale musimy też wspomnieć o Google Drive i Onedrive. Operacja jest mniej więcej taka sama, polega na przesyłaniu plików i zdalnej synchronizacji folderów, aby móc korzystać z tego samego pliku z innego urządzenia mobilnego lub komputera bez konieczności fizycznego przenoszenia pliku, ponieważ wszystko odbywa się poprzez synchronizację z Internetem.

Świat technologii i komputerów stale się rozwija i trzeba nadążyć za zmianami. Jeszcze kilka lat temu dyski flash USB były najwygodniejszym sposobem przenoszenia plików z jednego miejsca do drugiego, ale obecnie najwygodniejszą i najpraktyczniejszą rzeczą jest korzystanie z magazyn w chmurze. Więc dzisiaj zobaczymy jak zainstalować Dropbox.

Dropbox to bardzo łatwy w użyciu system przechowywania w chmurze. W systemie tym możemy przechowywać wszelkiego rodzaju pliki, tworząc jednocześnie ich kopię zapasową.

Jedną z jego dodatkowych zalet w porównaniu z innymi systemami przechowywania w chmurze jest to, że my umożliwia udostępnianie folderów, a nawet dużych plików, których nie skompresowaliśmy z innymi osobami.

zainstaluj skrzynkę Windows na PC

Zainstaluj Dropbox w prosty sposób

Aby zainstalować Dropbox, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wpisanie oficjalna strona aplikacji. W prawej górnej części ekranu zobaczymy opcję, która mówi nam „Pobierz aplikację”kliknij go i zacznij pobierać Dropbox.

Po pobraniu pliku rozpoczynamy instalację, klikając go i wybierając opcję „Nie mam konta” lub „Mam już konto” w przypadku, gdy wcześniej założyliśmy konto.

W kolejnym kroku wybieramy wielkość konta Dropbox. The Darmowa wersja oferuje nam 2 GB pamięciale możemy zwiększyć pojemność, jeśli zdecydujemy się na wersję płatną.

Następną rzeczą jest skonfigurowanie naszego konta i wszystko gotowe, możemy zacząć cieszyć się Dropbox.

Plany Dropbox

Jeśli myślisz o wynajęciu usługi premium Dropbox, masz kilka opcji. Usługi Zawodowiec przeznaczony dla osób fizycznych, zapewnia do 1 TB pamięci masowej za 9,99 EUR miesięcznie, oprócz wielu usług dodatkowych.

Usługi Biznes dla firm jest dostępny za 12 € miesięcznie za użytkownika i usługę biznes jest całkowicie spersonalizowany. W tych dwóch ostatnich przypadkach pojemność magazynu jest nieograniczona, dostosowując się do potrzeb klienta w każdym konkretnym momencie.darmowa wersja dropbox

Zalety korzystania z Dropbox

Dropbox jest jednym z najczęściej używanych systemów przechowywania w chmurze na świecie, a to dlatego, że ma wiele zalet:

  • Umożliwia udostępnianie różnych folderów wielu użytkownikom
  • Ułatw sobie posiadanie galerii zdjęć online
  • Możemy szybko wysłać link do pobrania dowolnego pliku, bez konieczności kompresji
  • Jego interfejs jest przejrzysty i bardzo łatwy w użyciu.
  • Jego wirtualny dysk twardy pozwala nam pracować na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu

Dropbox dla Androida

Dropbox ma wersję swojej aplikacji mobilnej na Androida, którą możesz pobierz na własną stronę internetową lub przez Sklep Google Play. Aplikacja jest darmowa i pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami tej chmury na telefonie komórkowym. Dobra opcja, aby mieć kopię zapasową wszystkich swoich zdjęć.

dołącz do naszego kanału telegram