Skip to content

Jak pobierać muzykę ze Spotify

9 de marzec de 2023

Pobierz muzykę ze Spotify Jest to coś, co możesz zrobić bez żadnych problemów. Jednak aby to osiągnąć konieczne jest spełnienie pewnych wymagań, w przeciwnym razie nie będzie można pobierać muzyki bezpośrednio z jej aplikacji, ale jednym słowem można słuchać muzyki bez konieczności łączenia się z Internetem za pomocą Spotify.

Jak pobierać muzykę ze Spotify

Do pobieranie muzyki ze spotify bezpośrednio z Twojej aplikacji, należy wcześniej założyć konto w aplikacji i zarejestrować je na urządzeniu. Gdy to zrobisz i pobierzesz aplikację, będziesz mógł słuchać dowolnej muzyki.

Jednakże, jeśli chcesz legalnie pobierać muzykę ze Spotify, musisz mieć subskrypcję Premium¸, ale z drugiej strony bezpłatny okres próbny usługi trwa 30 dni, po czym trzeba płacić miesięcznie od 10 do 15 USD w zależności od lokalizacji.

Po zasubskrybowaniu wersji Premium będziesz mieć możliwość pobrania dowolnej muzyki I użyć Spotify bez konieczności połączenia z Internetem. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć dowolną piosenkę, którą lubisz lub na liście odtwarzania, a następnie u góry pojawi się przycisk z napisem Pobieraćwybierzesz tę opcję i automatycznie rozpocznie się pobieranie utworu lub listy odtwarzania, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką bez połączenia z Internetem.

Jak słuchać muzyki na Spotify bez Internetu

Po pobraniu utworów, które chcesz dodać do listy odtwarzania offline, możesz to zrobić aktywuj tryb offlineMożesz to zrobić w ustawieniach, które znajdziesz w menu po lewej stronie ekranu.

Robiąc to, możesz pobieranie muzyki ze spotifywszystkie utwory, które chcesz i bez żadnych dodatkowych opłat poza subskrypcją Premia. Po wykupieniu subskrypcji będziesz mieć dostęp do wszystkich wspaniałych zalet tej wspaniałej aplikacji, dzięki czemu będziesz mieć całą muzykę na swoim urządzeniu bez konieczności łączenia się z Internetem, aby jej słuchać.

Jak pobierać muzykę ze Spotify za darmo

Teraz nadchodzi interesująca część. Będziemy musieli wyszukać wszystkie utwory, które lubimy pobierać. Możesz to zrobić piosenka po piosence lub możesz pobrać całe albumy.

Jeśli podoba Ci się cały album, wystarczy go wprowadzić, a następnie kliknąć „Wypisać”, który znajduje się tuż pod zielonym przyciskiem z napisem „grać”. W ten sposób stopniowo pobierze całą muzykę znalezioną na tym dysku na kartę microSD.

Tutaj zalecamy połączenie Wi-Fi, ponieważ jeśli masz mobilną transmisję danych, może to skończyć się zużyciem wszystkiego.

Jak pobierać utwory ze Spotify

Jeśli chcesz pobrać kilka utworów, polecam dodać wszystkie, które chcesz pobrać na liście odtwarzania. Po prostu kliknij trzy punkty po prawej stronie danego utworu, a zobaczysz opcje, wśród nich jest „Dodaj do listy odtwarzania”, a następnie wybierz odpowiednią listę odtwarzania.

Możesz utworzyć listę odtwarzania, aby pobierać wszystkie wybrane utwory pojedynczo lub pobierać je jeden po drugim. Po prostu kliknij trzy kropki, a pojawi się opcja pobierania.

Jak słuchać muzyki ze Spotify bez internetu

Widocznie pobieramy muzykę ze Spotify, aby nie zużywać danych mobilnych gdy nie ma nas w domu z połączeniem Wi-Fi. W tym celu wystarczy przejść do „Twoja biblioteka”, a następnie przechodzimy do ikony koła zębatego, która znajduje się w prawej górnej części.

Teraz tylko wybieramytryb offline„Musisz aktywować tę opcję, aby Spotify nie łączył się z Internetem i mogliśmy słuchać muzyki, którą pobraliśmy, bez konieczności korzystania z danych mobilnych.

Możesz to również zrobić z menu Androida. Przesuń palcem od góry do dołu dwa razy, a zobaczysz „tryb offline” ze Spotify, jest to o wiele łatwiejsze.

Pobierz utwory ze Spotify

Pamiętaj też, że Spotify nie jest w 100% darmowy. Możesz z niego korzystać bez płacenia z pewnymi ograniczeniami, a jednym z tych ograniczeń jest brak możliwości pobierania muzyki na urządzenie mobilne. Więc jeśli chcesz pobieraj muzykę ze Spotify na telefon komórkowy lub komputer. Aby móc to zrobić, niezbędne jest posiadanie konta Premium.

Dostęp do konta Spotify nie jest zbyt drogi, a jeśli nie możesz go mieć, ponieważ nie masz karty kredytowej, skomentowaliśmy kilka artykułów na blogu jak możesz mieć konto Spotify Premium, jeśli nie masz karty kredytowej.

dołącz do naszego kanału telegram