Skip to content

Jak pobierać audio z Facebooka

1 de październik de 2022

Dzisiaj możesz je lubić mniej więcej, ale prawda jest taka, że ​​sieci społecznościowe są fundamentalną częścią życia ogromnej większości ludzi.

Setki tysięcy osób łączy się z sieciami społecznościowymi, z których korzystamy, aby dowiedzieć się o szerokiej gamie rzeczy związanych ze wszystkim i wszystkimi, niezależnie od tego, czy są to wiadomości krajowe i międzynarodowe, ciekawostki, wirusy, tematy związane z naszymi znajomymi lub krewnymi, w krótkie setki rzeczy.

Ale oprócz tego służy do komunikowania się ze znanymi lub nieznanymi osobami, nawiązywania nowych znajomości, a jedną rzeczą, która jest całkiem normalna, jest wysyłanie audio przez Facebooka.

Możesz chcieć to usłyszeć notatka głosowa ponownie lub zachowaj to samo na swoim urządzeniu, na wypadek, gdybyś z jakiegokolwiek powodu chciał mieć jakąkolwiek notatkę głosową hostowaną na urządzeniu mobilnym, w tym artykule nauczę Cię dokładnie, jak to zrobić jak pobrać dźwięk z facebooka w dość prosty sposób.

Sztuczka, aby pobrać dźwięk z Facebooka

  • Najpierw oczywiście będziesz logować się do swojego Facebooka.
  • Po zalogowaniu przejdziesz do części wiadomości.
  • Teraz będziesz musiał przejść do listy czatów i oczywiście wyszukać dźwięk, który chcesz pobrać.
  • Teraz musisz nacisnąć ikonę głośności prawym przyciskiem myszy.
  • Jeśli zauważysz, że pojawi się „Zapisz dźwięk jako…”, musisz wybrać tę opcję.
  • Będziesz musiał wybrać opcję „Wszystkie pliki”.
  • Rozszerzenie pliku, który zamierzasz pobrać, to mp4, więc będziesz musiał go zmienić i zamiast tego umieścić mp3, ponieważ jest to idealny format audio, aby móc go wygodnie odtwarzać.
  • Gdy będziesz gotowy, zamierzasz zapisać i powinien zostać pobrany.

Jak widać, pobieranie dźwięku z Facebooka wcale nie jest skomplikowane, w ciągu kilku sekund będziesz mieć dźwięk na swoim komputerze bez wielu problemów, w ten sposób będziesz mógł wysłać go w dowolne miejsce lub słuchaj go tyle razy, ile chcesz, bez konieczności ciągłego wchodzenia do wspomnianej sieci społecznościowej, co może być denerwujące, jeśli chodzi tylko o słuchanie dźwięku z Facebooka.

Nie zapominaj, że aby pobrać pliki audio, w których pojawia się głos innej osoby, musisz wcześniej uzyskać jej zgodę.

wiesz wtedy, jak pobrać dźwięk z facebooka i w ten sposób zachowaj wszystko na swoim komputerze, jeśli uważasz, że jest to najbezpieczniejsze miejsce, chociaż zawsze zaleca się korzystanie z usług w chmurze.

dołącz do naszego kanału telegram