Skip to content

Jak oznaczyć osoby na swoim zdjęciu profilowym na Facebooku? – Udostępnij zawartość

14 de listopad de 2021

Wgrywanie zdjęć, filmów i dodawanie tagów to jedna z opcji oferowanych przez Facebooka, narzędzia szeroko wykorzystywane przez użytkowników Aplikacji.Na co dzień wielu udostępnia publikacje, w których taguje znajomych. Jeśli nie próbowałeś oznacz kogoś na swoim zdjęciu profilowymCzytaj dalej, a dowiesz się, jak możesz to zrobić bardzo łatwo.

Jakie wersje Facebooka umożliwiają oznaczanie osób na Twoim zdjęciu profilowym?

Facebook coraz częściej aktualizuje platformę, aby zapewnić użytkownikom więcej opcji i narzędzi, które pozwalają im cieszyć się i udostępniać treści oraz wchodzić w interakcje. W przypadku etykiet te nie we wszystkich wersjach Z Facebooka. Ale tutaj mówimy Ci, która wersja umożliwia oznaczanie osób na Twoim zdjęciu profilowym.

Wersje mobilne

Umieszczanie tagów na swoim zdjęciu profilowym na Facebooku jest niezwykle łatwe, ale ta czynność nie jest dostępna dla wszystkich wersji. Możesz korzystać z tej funkcji tylko za pomocą urządzenia mobilnego, ponieważ w wersjach Facebooka na komputer stacjonarny lub inny komputer nie można tworzyć etykiet.

Jak oznaczyć znajomego na zdjęciu profilowym

Istnieje kilka sposobów oznaczania znajomego na zdjęciu w Twoim profilu. Ta akcja wcale nie jest skomplikowana. Nadal pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

Gdy zdjęcie profilowe jest aktualne

Po wejściu do aplikacji kliknij bieżące zdjęcie, otworzy się okno i musisz kliknąć etykieta przycisku i piszesz imię przyjaciela aby oznaczyć na swoim zdjęciu, a następnie kliknij przycisk Zakończ tag. W ten sposób zaktualizujesz swoich obserwatorów swoim zdjęciem profilowym i dodanymi tagami.

Wejście do sekcji zdjęć w swoim profilu

Wchodzisz do aplikacji Facebook, klikasz na ikonkę z trzema paskami w prawym górnym rogu, a następnie na Twój profil. Dotykasz obrazu znajdującego się w Twoim profilu i wybierasz Wyświetl zdjęcie profilowe. W tym oknie kliknij ikonę Etykieta znajdującą się u góry. Następnie klikasz na zdjęcie, które chcesz oznaczyć, zlokalizuj nazwę użytkownika. Jeśli chcesz dodać więcej tagów, kliknij na obrazek.

Gdzie sprawdzasz, czy oznaczyłeś już osoby na swoim zdjęciu profilowym?

Otwierasz aplikację Facebook, a na ekranie głównym przechodzisz do Zdjęć i klikasz opcję Zdjęcia przesłane który pojawia się na górze. Tam możesz zobaczyć etykietę wykonaną na Twoim zdjęciu profilowym. Musisz tylko zlokalizować oznaczone zdjęcie i sprawdzić, czy osoba została dodana poprawnie.

Dlaczego imię i nazwisko osoby nie pojawia się na zdjęciu profilowym na Facebooku?

Być może może się zdarzyć, że podczas oznaczania znajomego na zdjęciu profilowym, imię osoby, którą oznaczyłeś, nie pojawia się. Ale nie ma się czym martwić, zwróć uwagę na to, co się prawdopodobnie wydarzyło i dlatego nie wizualizuj nazwy.

oznacz znajomego na facebooku

Jeśli nie pojawia się w wyszukiwaniu

Ten problem jest najprawdopodobniej spowodowany osobą, którą oznaczasz nie posiada konta na Facebooku, Twoje konto ma jakiekolwiek ograniczenia lub nie zawiera niezbędnych informacji, dlatego nie pojawia się w opcjach paska wyszukiwania. Innym powodem może być błędna pisownia ich nazwiska.

Gdy etykieta nie pojawia się na zdjęciu

Może nie zrobiłeś kroku podczas dodawania tagu u Przypadkowo ukryłeś tag lub Twoje zdjęcie profilowe nie jest widoczne wszystkim użytkownikom. Sprawdź te opcje, aby rozwiązać problem lub po prostu powtórz proces. Zawsze warto też szukać pomocy technicznej na Facebooku.

Jak usunąć tag ze swojego zdjęcia profilowego na tej platformie?

Po oznaczeniu zdjęcia profilowego możesz odwrócić tę opcję. Może trafiłeś na niewłaściwą osobę, którą chciałeś oznaczyć lub żałujesz dodania tagu do swojego zdjęcia profilowego. Niezależnie od powodu, możesz usunąć tag ze swojego zdjęcia profilowego.

Otwierasz swoją stronę na Facebooku, przechodzisz do swojego profilu, a następnie klikasz przesłane zdjęcia, lokalizujesz oznaczone zdjęcie i klikasz na etykieta, którą umieściłeś i da ci możliwość usunięcia, kliknij x i usuń etykietę.

dołącz do naszego kanału telegram