Skip to content

Jak odzyskać utracone lub trwale usunięte zdjęcia i pliki z mojego komputera z systemem Windows

1 de marzec de 2022

Niektórzy ludzie lubią używać „Shift + Usuń” gdy chcą usunąć plik lub folder z komputera. Ponadto niektórzy mają zwyczaj regularnego opróżniania kosza w celu usunięcia niepotrzebnych plików.

Innym razem ludzie po prostu przypadkowo usuwają ważne pliki ze swojego komputera lub zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak dyski flash USB, pendrive’y, karty pamięci, karty SD itp., a także formatują pamięć USB lub pendrive na komputerze z systemem Windows 10 lub Mac bezpiecznie

Pliki lub foldery usunięte w tych sytuacjach zostaną usunięte ”stały” i nie można go pobrać bezpośrednio z Kosz.

Powoduje to problemy dla zwykłych użytkowników komputerów, którzy nie mogą znaleźć sposobu na znalezienie i pobrać te pliki.

Metoda pierwsza: Przywróć poprzednie wersje w systemie Windows

Najpierw wprowadzimy bezpłatną metodę odzyskiwania usuniętych lub usuniętych plików za pomocą oprogramowanie windows Rejestrowy.

Gdy usuniesz folder z pulpitu za pomocą przycisku „Shift+Usuń”, możesz je łatwo odzyskać przy użyciu poprzednich wersji, o ile pamiętasz nazwę usuniętego pliku lub folderu.

 • Stwórz nowy plik lub folder na pulpicie i nadaj mu taką samą nazwę jak usunięty plik lub folder.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy nowy plik i wybierz „Przywróć poprzednie wersje”.
 • Tutaj Okna wyszuka i wyświetli poprzednie wersje plików lub folderów o tej nazwie wraz z powiązanymi datami.
 • Wybierz ostatni i kliknij „Przywrócić”, aby cofnąć usunięcie.
 • odbierz swoje plik lub folder trwale usunięte.

Metoda druga: Odzyskiwanie za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS

Pierwsze rozwiązanie jest dostępne tylko dla osób, które na stałe usunęły swoje pliki lub foldery na pulpicie.

Jeśli usunąłeś z urządzenia zewnętrznego lub nie możesz odzyskać danych za pomocą Metoda pierwszamożesz cofnąć trwałe usunięcie plików lub folderów za pomocą Kreatora odzyskiwania danych EaseUS.

Ten profesjonalny program do odzyskiwania danych jest przeznaczony do odzyskiwania utraconych danych z komputera lub jakikolwiek inny wymienny nośnik danych.

Kreator odzyskiwania danych EaseUS

Jest uznawany za najbardziej znane i najszybsze oprogramowanie do odzyskiwania plików, zwłaszcza jeśli chodzi o odzyskiwanie plików. trwale usunięte pliki. W systemie Windows 10, 8.1, 7.

 • Wybierz lokalizację pliku
 1. Kliknij za pomocą lewy przycisk w jednostce X.
 2. Gdzie usunąłem pliki na stałe.
 3. Dozwolone jest również określony folder
 4. Kliknij „Skanowanie”.
 1. Oprogramowanie automatycznie rozpoczyna skanowanie całego wybraną jednostkę.
 2. Wkrótce pojawia się wynik szybkiego skanowania i jest wyświetlany w „usunięte pliki”.
 1. Oprócz wyników „usunięte pliki”.
 2. Sprawdź wyniki w odpowiednia jednostka X.
 3. Po zakończeniu możesz także wybrać inne sekcje analiza.
 4. Specjalnie w „dodatkowe pliki”.
 5. Gdzie są przechowywane pliki, które mogły utracić nazwy plików? pliki i ścieżki.
 6. Na koniec wybierz żądane pliki i kliknij „Odzyskaj to”.

Chociaż na naszych komputerach z systemem Windows możemy przechowywać absolutnie każdy rodzaj treści, nigdy nie wolno nam tracić z oczu faktu, że niewiele z nich jest tak cennych jak fotografie, które cenimy.

W tym aspekcie musimy zaznaczyć, że od czasu do czasu znajdujemy czytelników, którzy mówią nam, że tak zgubiłeś swoje zdjęciai którzy szukają możliwych rozwiązań, aby je jak najszybciej odzyskać.

Dlatego jeśli chcesz wyzdrowieć Twoje utracone zdjęcia, Radzimy kontynuować czytanie.

Odzyskaj usunięte zdjęcia w systemie Windows

Na szczęście trzeba powiedzieć, że poza rozwiązaniami, które może nam zaoferować sam Windows, nieoceniona jest pomoc niektórych aplikacji zewnętrznych, takich jak np. o nazwie Disk Drillktóry dla nas jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju.

Dzięki temu będziesz w stanie wykryć i odzyskać w prosty sposób pliki, które usunąłeś przez pomyłkę lub które chcesz odzyskać, bez względu na rodzaj pliku, o którym mówimy, ani gdzie na dysku, USB lub karcie SD był przechowywany.

To całkowicie darmowe pozwala odzyskać pliki do 100MBco prawie zawsze wystarczy na Twoje zdjęcia, chociaż w przypadku, gdy tak nie jest, możesz zapłacić 49 dolarów za wersję płatną, co eliminuje wszelkie ograniczenia.

aplikacja odzyskaj usunięte okna danych

Odzyskaj zdjęcia za pomocą Disk Grill

Po pobraniu tego programu zgodnego z Windows XP, Vista, 7, 8 i 10 Bezpośrednio z tego linku nauczymy Cię, jak z niego korzystać, aby jak najszybciej odzyskać najważniejsze pliki.

Zobaczysz, że po uruchomieniu pojawi się samouczek, z którego musisz wyjść, aż dojdziesz do ekranu głównego, a przede wszystkim musisz wybrać jednostkę, w której chcesz przeszukuj wiele plików, dając Recover. Jeśli szukasz tylko jednego pliku, opcja Szybkie skanowanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Po zakończeniu analizy w pierwszej kolejności, narzędzie to pokaże Ci wszystkie treści, które może znaleźć, tak aby w polu po lewej stronie wybrać te, które uważasz za ważne, zanim hit Odzyskaj żeby to odzyskać.

Jeden szczegół, który nie jest pod tym względem drobny, a który stanowi jedną z głównych cech tego programu, wiąże się bezpośrednio z tym, że będziesz mógł wyświetlić podgląd kwestionowane plikiabyś wiedział, jaka jest ich zawartość, zanim je odzyskasz.

Zdjęcia z twoich ostatnich wakacji, pliki robocze lub tezę, którą musisz przedstawić w ośrodku naukowym. Nie ma znaczenia, jakie dane zostały usunięte, prawda jest taka, że ​​gdy mamy problemy z funkcjonowaniem komputera lub nie jesteśmy ostrożni, możemy skończyć z eliminacją ważnych plików ze stratą czasu, wysiłku, a nawet wspomnień że to często oznacza .

I choć niektórym z nas udaje się spróbować sprowadzić ich z powrotem do zespołu, prawda jest taka, że ​​czasami lepiej zaufać ekspertom Odzyskaj dane.

odzyskać utracone zdjęcia pc

Jaki jest najlepszy sposób na odzyskanie plików?

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jeśli doświadczyliśmy awarii naszego komputera, telefonu komórkowego lub dowolnego typu urządzenia, w którym jest to możliwe przechowuj zdjęcia, filmy, dokumentyi inne, jest to, że czas jest podstawowym czynnikiem. W rzeczywistości często zdarza się, że wiele osób zadaje sobie trud, aby samemu spróbować rozwiązać problem, gdy ma trochę wolnego czasu, a do czasu, gdy mu się nie uda i zabierze go do specjalisty, niewiele może zrobić, ponieważ pliki są już niedostępny.

Dlatego jeśli naprawdę zależy Ci na wszystkich treściach, które przypadkowo usunąłeś lub które zostały utracone z powodu sprzęt lub oprogramowanie swojego sprzętu, jak najszybciej udaj się do fachowca.

W ten sam sposób musimy powiedzieć w związku z tym, że jeśli chodzi o pliki, które zostały przez pomyłkę usunięte przez samych użytkowników za pośrednictwem Kosz, niezwykle ważnym czynnikiem jest unikanie dalszego eliminowania nowych treści. Dzieje się tak, że Kosz zapisuje w swojej pamięci ostatnio usunięte pliki i oczywiście, jeśli zastąpimy je innymi, w końcu je utracimy.

Profilaktyka również nie jest elementem, który należy lekceważyć. Na przykład w ostatnim czasie byliśmy świadkami pojawienia się ogromnej liczby usług przechowywania w chmurze, dzięki którym możemy mieć kopię zapasową na wypadek usunięcia wielu naszych plików lub treści z jakiegokolwiek powodu. Nawet usługi takie jak Dysk Google lub Dropbox oferują nam więcej niż ciekawe plany abonamentowe z dużą ilością wolnego miejsca.

Mimo to, choć może się to wydawać ciekawe, profesjonaliści z różnych dziedzin, którzy naprawdę mogą stracić pieniądze i cenny czas, jeśli zabraknie im plików, są mniej dotknięci tymi problemami platformy do przechowywania online niż ci, którzy pracują z artykułami, które można bez problemu przepisać, by przytoczyć jeden przypadek.

Dziś wiemy również, że istnieją firmy zajmujące się wyłącznie odzyskiwaniem plików, które zostały usunięte przez problemy operacyjne z naszych zespołów lub błędnych eliminacji. Wiele z nich oferuje nam różne produkty, które pozwalają nam mieć pewność, że nawet w takich przypadkach nie stracimy danych i plików, będąc w stanie odzyskać je jednym kliknięciem i bez konieczności płacenia dużych kwot dziennie.

Odzyskaj wszystkie usunięte lub usunięte pliki z komputera za pomocą Recuva, doskonałej aplikacji stworzonej do odzyskiwania zdjęć i obrazów.

Jak działają firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych?

Załóżmy zatem, że nie słuchałeś nas, że nie korzystałeś z usługi przechowywania w chmurze, az drugiej strony nawet nie zadałeś sobie trudu, aby wykonać kopię zapasową swoich danych i plików na własnym komputerze. Twój komputer nagle się wyłączył lub uważasz, że omyłkowo usunąłeś a pełny folder z plikami których teraz pilnie potrzebujesz i nie masz pojęcia, jak je odzyskać.

Otóż ​​tak jak powiedzieliśmy, dzięki Bogu, są firmy specjalizujące się w odzyskiwaniu plików, dzięki którym jeśli się pospieszysz, nadal masz szansę pobrać te treści.

Aby wymienić jako przykład wiodące firmy w branżynowa moda, która panuje w ostatnich latach, musimy powiedzieć, że obsługa jest tak prosta, jak skontaktowanie się z nimi po potwierdzeniu problemu.

Jest to prosty krok, który możemy wykonać telefonicznie lub przez internet, przy czym nie możemy zapomnieć o tym, że jeśli uszkodzenie dysku twardego potwierdzi specjalista, to trzeba będzie go zarejestrować w czysta komoraaby spróbować uzyskać dostęp do tych plików, których może nie tylko brakować, ale również są one uszkodzone.

Mało tego, niezwykle ciekawym szczegółem jest to, że obsługa tych firm rozgałęzia się na dwa rodzaje rozwiązań, oba równie interesujące. Najbardziej ostrożnym mogą zaoferować cały system zarządzania plikami i archiwami, dzięki czemu unikniemy nieprzewidzianych zdarzeń, które mogłyby nas bez nich pozostawić.

Jeśli spóźnimy się z problemem, w międzyczasie możemy mieć różne usługi odzyskiwania utraconych danych, od tych najlżejszych, które trwają dłużej i nie przeszukują głęboko, po znacznie potężniejsze awaryjne, które odzyskują praktycznie całą zawartość i oczywiście mają wyższe koszty.

Jest to niewątpliwie jeden z najlepsze aplikacje w swoim segmencie, a nie tylko pomoże Ci odzyskać zdjęcia, ale także wszelkiego rodzaju treści, dlatego zdecydowanie zalecamy jak najszybsze wypróbowanie tej funkcji. Odzyskaj usunięte pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android bez rootowania. Czy udało Ci się już odzyskać część utraconych zdjęć dzięki? Grill dyskowy?

dołącz do naszego kanału telegram