Skip to content

Jak odzyskać dostęp do swojego konta TikTok w najszybszy możliwy sposób?

22 de listopad de 2021

Jeśli z jakiegoś powodu już nie masz dostępu do swojego osobistego konta TikTokAlbo dlatego, że zapomniałeś hasła, albo zostało zawieszone, tutaj powiemy Ci, jak możesz je odzyskać i w najszybszy możliwy sposób.

Jak odzyskać swoje konto TikTok bez hasła i adresu e-mail?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie masz już dostępu do swojego osobistego konta TikTok, tutaj powiemy Ci, jak to zrobić możesz go odzyskać bez hasła lub e-mailaNależy zauważyć, że aplikacja TikTok ma różne sugestie, dzięki którym możesz odzyskać swoje konto, a tym samym rozwiązać tę drobną niedogodność, która może przytrafić się każdemu użytkownikowi. Więc kroki, które musisz wykonać, aby odzyskać swoje konto TikTok bez hasła lub adresu e-mail, są następujące:

  1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie komórkowym i kliknij zaloguj się.
  2. Po naciśnięciu przycisku, o którym właśnie wspomnieliśmy, pojawi się małe okno, w którym zostaniesz zapytany, czy zapomniałeś hasła, musisz kliknąć tę opcję.
  3. Następnie pojawią się środki, za pomocą których możesz odzyskać swoje konto.
  4. Wśród tych sposobów na odzyskanie konta TikTok otrzymasz opcję e-mailW takim przypadku zostawimy to na boku i wybierzemy odzyskanie według numeru telefonu.
  5. Następnie otrzymasz wiadomość z kodem na numer, którego użyłeś do rejestracji w TikTok.
  6. Musisz dodać ten kod, aby go zweryfikować.
  7. Wreszcie, możesz dodać nowe hasło, a tym samym odzyskaj swoje konto.

W jaki sposób można odzyskać konto TikTok z innego telefonu komórkowego?

Odzyskanie osobistego konta TikTok przez inny telefon komórkowy jest bardzo proste, wystarczy otworzyć aplikację, a następnie zalogować się, spowoduje to wyświetlenie okna, w którym zostaniesz zapytany, czy zapomniałeś hasła, musisz kliknąć tej opcji, aby odzyskać konto, będziesz musiał wybierz przez SMS na swój telefon, tutaj musisz wpisać numer telefonu, na który ma dotrzeć kod.

Co powinieneś zrobić, aby odzyskać zablokowane konto w TikTok?

Jeśli próbowałeś wejść na swoje konto TikTok i otrzymasz komunikat z informacją o zawieszeniu dostępu do tego konta, oznacza to, że Twoje konto zostało zablokowane z powodu nieprzestrzegania warunków TikTok, jednak istnieje sposób na odzyskanie konta i tutaj powiemy Ci, co to jest.

W tym przypadku, ponieważ Twoje konto zostało zawieszone, najlepsze, co możesz zrobić, to wyślij wiadomość po e-mailu: [email protected]

użyj tiktok na telefonie

Następny, musisz szczegółowo wyjaśnić, co się stało, czyli wszystkie zastosowania, które nadajesz aplikacji. W kilku słowach musisz szczegółowo opisać swoją sprawę. Aby zobaczyć, jak platforma może Cię rozwiązać.

Należy zauważyć, że wiele razy konta TikTok są zawieszane na określony czas, możesz również poczekać na wygaśnięcie tego czasu, a następnie ponownie użyć swojego konta osobistego, ale tym razem spróbuj przestrzegać wszystkich zasad społeczności, już dla następne zawieszenie będzie trochę dłuższe lub możesz nawet stracić konto.

Jak możesz odzyskać swoje konto TikTok, jeśli zostało wcześniej usunięte?

Jeśli z jakiegoś powodu podjąłeś decyzję o przerwie i zdecydowałeś się usunąć wiele swoich sieci społecznościowych, w tym osobiste konto TikTok, tutaj Powiemy Ci, jak możesz go odzyskać na wypadek, gdybyś tego żałował w przyszłości.

Jak już wiemy, kiedy trwale usuniesz swoje konto z sieci społecznościowej, ogłaszają, że nie będziesz już mógł odzyskać tego konta, jednak w odniesieniu do platformy TikTok usunięcie go zajmuje 30 dni na stałe, to jeśli zalogujesz się ponownie na konto w tym czasie, możesz je odzyskać.

dostęp do aplikacji tiktok

A jeśli 30 dni już się skończyły, zalecamy skontaktowanie się z obsługą platformy TikTok bezpośrednio po tym okresie.

Jak każda inna sieć społecznościowa lub platforma TIK Tok posiada również wsparcie techniczne, który odpowiada za rozwiązanie każdego problemu.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz zmienić adres e-mail, który masz na swoim koncie TikTok za pośrednictwem wspomnianego wsparcia, możesz to zrobić.

A jeśli chcesz odzyskać swoje konto osobiste, możesz to również zrobić w ten sposób, jest to bardzo przydatne, gdy nie możesz odzyskać konta za pomocą metod, o których wspomnieliśmy w poprzedniej części. Aby uzyskać dostęp do wsparcia, będziesz musiał kliknąć link znajdujący się w aplikacji.

Następnie za pomocą e-maila będziesz musiał napisz problem, który przedstawiasz. A potem zajmą się rozwiązaniem Twojego problemu.

dołącz do naszego kanału telegram