Skip to content

Jak odinstalować lub usunąć gry i aplikacje na moim Android TV krok po kroku

18 de maj de 2021

Jeśli chcemy się zabawić, Telewizor z systemem Android bez wątpienia są najlepszą opcją, inteligentniejszy i bardziej kreatywny sposób na oglądanie filmów, korzystanie z aplikacji, gier i nie tylko.

Dlatego jest to jeden z najwyższej jakości systemów operacyjnych w rynku Android TVW porównaniu do innych, które nie mają takich samych funkcji, jest to jeden z faworytów na świecie.

Kiedy otrzymasz Smart TV jest wiele powodów nie widzieć typowych kanałów telewizyjnych zawsze, więc tam możemy cieszyć się platformami streamingowymi, takimi jak zakładanie konta na Netflix, Disney +, czy korzystanie z Spotify, czy Twicha, gdzie oczywiście możemy cieszyć się wieloma treściami w grach wideo aby móc cieszyć się zawartością, musimy wcześniej wykupić subskrypcję na tych platformach.

Należy zauważyć, że te telewizory z Androidem pochodzą z fabryki wraz ze swoimi kontrolkami, niemniej jednak możemy uczynić telefon pilotem, dla większego komfortu podczas korzystania z niego.

Dla wszystkich tych wygód trzeba wiedzieć jak odinstalować lub usunąć gry i aplikacje z mojego telewizora z systemem Android Krok po kroku. O tym opowiemy w tym artykule. Czytaj dalej i poznaj wszystkie szczegóły.

Najlepsze aplikacje na Android TV

Jeśli pójdziemy do kup telewizor z systemem Android Musimy wiedzieć, jakich aplikacji nie możemy przegapić mając go, aby mieć lepszą zabawę i przyjemnie spędzać czas, w ich ramach mamy VLC w najnowszej wersji, jeśli chcemy mieć wysokiej jakości odtwarzacz wideo, to najlepsza opcja, będąc łatwe w użyciu i wydajne w Twojej pracy, co pozwala nam na reprodukcję wszelkiego rodzaju treści.

Po drugie, musimy instalujesz Puffin TV Browser, która jest w zasadzie specjalną przeglądarką telewizyjną, ponieważ przeglądarki takie jak Google Chrome, Explorer lub Firefox są, jak wiemy, tymi używanymi w telefonach komórkowych.

Jakby tego było mało, telewizor z Androidem jest wyposażony w sterowanie, ale Cetus Play daje nam możliwość podłączenia naszych telefonów w celu spełnienia tej funkcji, której możemy używać jako głównego kontrolera gier lub myszy w czasie wybierz jakąś funkcję w telewizorze.

Aby uzyskać lepszą jazdę w ramach Świat Android TV Nie możemy pominąć Stadii, jednej z najlepszych aplikacji do gier wideo, zapewniającej nieskończone możliwości podczas grania.

Co zrobić, aby usunąć gry i aplikacje z mojego telewizora z systemem Android?

To pytanie jest bardzo częste wśród użytkowników Android TV, ponieważ czasami tego chcemy usuwać aplikacje lub gry, które zainstalowaliśmy bo już ich nie używamy, albo po prostu nam się nie podobają, ale robienie tego jest proste, bo możemy to zrobić na dwa sposoby, pierwszy jest z konfiguracji, a drugi ze Sklepu Play, w pierwszym opcja to są kroki, które należy wykonać:

Ustaw się na ekranie lub menu główne naszego telewizora z systemem Android, zobaczymy opcję ” konfiguracja ”, klikamy tam, wtedy opcja ” urządzenie ” zostanie przeniesiona, którą musimy wybrać, a następnie ” aplikacje ”.

konfigurować aplikacje na Android TV

Po wykonaniu tej czynności naciskamy tam, gdzie wskazuje ”pobrane aplikacje” i musimy wybrać aplikację lub gry, które chcemy odinstalować lub usunąć, po ich wybraniu wybieramy opcję ” odinstaluj ”, a na końcu ” zaakceptuj ” i tyle.

Aby zrobić to samo ze Sklepu Play, musimy oczywiście otworzyć aplikację Sklep Play na naszym Android TV, Następnie przechodzimy do ” listy zainstalowanych aplikacji ” i wybieramy tę, którą chcemy usunąć lub grę, i klikamy ” odinstaluj ”.

Niektóre funkcje, które mogę wykonywać na moim Android TV

Jest wiele funkcji, które możemy wykonywać za pomocą tego sprzętu, jedną z nich jest to, że możemy zainstaluj klawiatury bluetooth, po prostu przechodząc do ” ustawień ” i naciskając ” zsynchronizuj urządzenia ”, będziemy mieli łatwiejszy w zarządzaniu sposób, aby używać go z większym komfortem.

Najlepszą i najbardziej pozytywnie ocenianą funkcją jest sterowanie głosowe, od Android TV Mają specjalny przycisk, który w zasadzie zapewnia opcję „ zdalnego sterowania ”, w którym możemy wyszukiwać treści, takie jak aplikacje lub gry, po prostu rozmawiając, uzyskując lepsze wykorzystanie.