Skip to content

Jak odblokować program ładujący Samsung Galaxy J7

31 de grudzień de 2022

Odblokuj bootloader swojego Samsunga Galaxy J7 można go używać do wielu rzeczy. Jeśli chcesz zainstalować niestandardowe ROMy, odzyskiwanie, zrootuj telefon komórkowy. Krótko mówiąc, zyskujemy swobodę robienia tego, co chcemy z naszym urządzeniem mobilnym.

W poniższym tutorialu znajdziesz krok po kroku jak to zrobić odblokuj bootloader swojego Samsunga Galaxy J7. Pamiętaj, że musisz wykonać wszystkie poprzednie kroki do litery, aby uniknąć błędów.

Zwróć szczególną uwagę, czytaj bardzo uważnie i odblokuj bootloader że mimo wszystko ten tutorial jest łatwy nawet dla osób z podstawową wiedzą na ten temat.

przed kontynuacją

Aby rozpocząć proces odblokowywania bootloadera, konieczne jest, abyśmy najpierw zainstalowali i przygotowali kilka rzeczy, aby móc przeprowadzić cały ten proces. Zaczniemy od pobrania i zainstalowania ADT na naszym komputerze, jeśli nie wiesz, jak to wszystko zainstalować, postępuj zgodnie z tym samouczkiem.

Istotne jest również, abyśmy pobrali Modaco Superboot, aby móc przeprowadzić cały ten proces w sposób zadowalający.

Z kolei w telefonie komórkowym musimy również skonfigurować kilka rzeczy, zaczynając od debugowania USB, które musi być włączone. Znajduje się w Opcjach programisty w Ustawieniach. Jeśli nie widzisz Opcji programisty, powinieneś je odblokować w Ustawieniach> Informacje o telefonie komórkowym, a następnie będziesz musiał nacisnąć kilka razy z rzędu Numer kompilacji.

Pamiętać że idealnym rozwiązaniem jest użycie oryginalnego kabla USB, aby uniknąć problemów z połączeniem.

Odblokuj program ładujący Samsung Galaxy J7

Najpierw podłącz telefon komórkowy do komputera, a następnie musisz przejść do folderu Modaco Superboot i tam w pustym miejscu przytrzymaj klawisz Shift, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy, teraz wybierz „otwórz tutaj okno poleceń”.

Spójrz na swój telefon komórkowy, który poprosi Cię o potwierdzenie kilku rzeczy.

Następnie wracamy do okna poleceń i napiszemy „adb-windows restartuje program ładujący„Gdy wszystko będzie gotowe, czekamy na ponowne uruchomienie telefonu, aby napisać to:”fastboot-windows OEM unlock”.

Gotowe już mamy odblokowany bootloaderJak zobaczysz, nie jest to wcale skomplikowane iw ciągu kilku minut będziesz mógł mieć swój telefon gotowy do robienia wszystkiego, co chcesz. Wszelkie pytania zostaw nam komentarz poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram