Skip to content

Jak natychmiast dowiedzieć się, kto przestał mnie obserwować na Twitterze? Bardzo łatwe!

1 de grudzień de 2022

Na pewno wiele razy zadawałeś sobie pytanie Kto przestanie mnie obserwować na Twitterze? Sieć społecznościowa nie ma własnego narzędzia, aby wiedzieć, kto przestaje nas śledzić, co jest właściwie całkiem logiczne. Chociaż Twitter nie jest tym, czym był kiedyś, nadal ma dużą społeczność użytkowników. Jak się dowiedzieć, kto przestał mnie obserwować na Twitterze

Ale są też inne strony internetowe, które pozwalają nam uzyskać dokładne dane, aby mieć wyobrażenie o kontach, które przestają nas śledzić, aby wszystko było jaśniejsze.

Ideą Twittera jest wysyłaj krótkie wiadomości, dziel się małymi chwilami że żyje się z dnia na dzień. Pomimo faktu, że sieć społecznościowa ewoluowała w czasie. Nie można zaprzeczyć, że w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi jest to wciąż dość proste, co nie znaczy, że jest złe.

Jak każda sieć społecznościowa, posiadanie obserwujących jest niezbędne. Dlatego Wiedza o tym, kto nas nie obserwuje, jest konieczna w celu efektywnego zarządzania kontem. Oczywiste jest, że im więcej mamy obserwujących, tym większy wpływ będziemy mieć na sieć społecznościową.

Dlatego jasne określenie, kiedy i kto przestaje nas obserwować, może pomóc nam stworzyć strategię unikania utraty większej liczby obserwujących i ulepszenia naszych publikacji w przyszłości.

Dlaczego przestałeś mnie obserwować na Twitterze?

Jest to pytanie bez konkretnej odpowiedzi, ale jeśli spróbujesz odpowiedzieć. Pierwszym powodem jest to, że wielu śledzi tylko treści lub osoby, które oglądają oni są zainteresowanichociaż są też tacy, którzy podążają za nimi, jeśli nadal za nimi podążają.

Ale aby utrzymać obserwujących na swoim koncie Konieczne jest nie tylko częste publikowanie. Jeśli nie, równie ważne jest publikowanie dobrych treści. Oczywiście nikt nie lubi oglądać ogólnych lub nieistotnych rzeczy. Dlatego powinieneś martwić się o tworzenie dobrych postów, które przyciągną więcej odbiorców i utrzymają tę, którą już masz.

Skąd mam wiedzieć, kto przestał mnie obserwować na Twitterze?

Ponieważ z Twitterem nie mamy narzędzie do sprawdzania, kto nas nie obserwuje, Zobaczymy te aplikacje poniżej, szczegółowo omawiając każdą z nich i jej działanie, abyś w końcu mógł ocenić każdą z nich zgodnie ze swoimi kryteriami.

kto przestanie Cię obserwować na Twitterze

metryczny.

Ten narzędzie jest dość interesujące, ponieważ oferuje dość obszerne i szczegółowe dane dotyczące Twoich obserwujących i trendów. Ale nie kończy się tylko na tym, ponieważ oferuje różne funkcje, takie jak najlepszy czas na publikację, jak wirusizować tweety itp. Oczywiście dowiemy się również, kto przestał Cię obserwować, a kto zaczyna to robić.

ogień tłumu.

To ma obsługa telefonów komórkowych i komputerów. Bardzo ciekawa aplikacja, w której możesz dowiedzieć się, kto przestał Cię obserwować. Zobacz także, kogo obserwujesz, a kto nie obserwuje i odwrotnie. Ma nawet bardzo interesującą opcję wyświetlania nieaktywnych obserwujących.

Możesz pobrać tę aplikację na Androida i iOS lub sprawdzić ich stronę internetową.

twitonomia.

Bycie całkowicie wolnym i bez ograniczeń. Możesz analizować, kto przestał Cię obserwowaćoptymalizuj swoje posty, aby docierać do większej liczby obserwujących, znajdź bogactwo informacji, aby przeanalizować konta, które przestają Cię obserwować i uzyskać interesujące fakty na ten temat.

Filtr menedżera.

Możemy powiedzieć, że błogość aplikacja jest w zasadzie kompletna. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, kto przestał Cię obserwować, i uzyskać informacje o innych kontach, co pomoże Ci rozwijać się na Twitterze jak profesjonalista.

Nie podąża za mną.

Choć nie ma oryginalnej nazwy, ma ciekawe opcje. Jeśli przejdziemy do sprawy, projekt jest we wszystkim podobny do tego, co widzieliśmy w Crowdfire. Ale warto wspomnieć o dobrej alternatywie.

Jak zdobyć obserwujących na Twitterze

Niezbędne jest, aby znać te dane, aby nadal rozwijać się w sieci społecznościowej. Jak powiedzieliśmy na początku, ważne jest, aby znać swoich odbiorców i tworzyć dobre posty, nie tylko po to, aby zdobyć więcej obserwujących. Jeśli nie, to również po to, aby móc zatrzymać te, które już masz.

Ważną rzeczą jest zawsze wchodzić w interakcje ze wszystkimi, publikować dobre posty i postępuj zgodnie z radami udzielanymi przez wiele z tych witryn, abyś mógł się rozwijać i mieć większy wpływ na tę sieć społecznościową, która pomimo lat nadal jest jedną z najczęściej używanych na świecie.

dołącz do naszego kanału telegram