Skip to content

Jak mogę aktywować lub ponownie aktywować subskrypcję Uber Eats — łatwy przewodnik

8 de lipiec de 2021

Na pewno, gdy ktoś nas zapyta lub usłyszymy słowo UberNajszybciej myślimy o firmie, która ułatwia transport poprzez aplikację mobilną. I ten sposób myślenia jest jak najbardziej słuszny, bo odkąd ta aplikacja została uruchomiona, to najpierw została stworzona w tym celu.

Jednak ta aplikacja została stworzona, aby oferować tylko transport i chociaż miała dobry wpływ na populację, jej twórcy nie pozostali przy tym wyniku. Ponieważ celem firmy było dostosować się do głównych potrzeb ludziwiedzieli, że transport to nie jedyny, ale jedzenie też.

Z tego powodu w 2015 roku deweloperzy Ubera uruchomili nową aplikację Uber Eats, która ułatwia kupowanie i dostarczanie jedzenia. I to nie tylko dostawa jedzenia, ta aplikacja pozwala założyć konto firmowe, a nawet dodać swoją restaurację, aby ludzie mogli tam kupować jedzenie.

W taki sposób Uber stał się pierwszą firmą, która zaoferowała te usługi, w tym roku, w którym ludzie nawet nie kupowali jedzenia z domu. Aby ulepszyć swoje usługi, zapewnił swoim użytkownikom inne środki zarabiania na zamówieniach.

Co to jest subskrypcja w Uber Eats?

Ta subskrypcja w Uber jest znana jako karnet grzecznościowy lub członkostwo, w którym użytkownicy Ubera uzyskują korzyści, gdy dokonują zakupu, takie jak kody rabatowe. Podobnie, tę subskrypcję można również aktywować podczas korzystania z Ubera podczas podróży, aby mieć szczegółowe informacje na temat podróży.

Aby otrzymać tę przepustkę lub tę subskrypcję, możesz kupić ją w tej samej aplikacji Uber Eats i w ten sposób zapłacić za miesięczne świadczenia jako stały użytkownik. Aby szybko dokonać tego zakupu, konieczne jest zaktualizowanie aplikacji i wystarczy wejść do menu, aby zobaczyć swoje konto, a następnie wybrać ’Karnet Uber Eats.

Jedną z korzyści płynących z tej subskrypcji jest to, że wystarczy dokonać miesięcznej płatności w wysokości 4,99 euro, możemy zamówić jedzenie bez płacenia za dostawę. Oczywiście ta opcja zaoszczędzenia kosztów wysyłki polega na tym, że konto twojego zamówienia wynosi ponad 10 euro, więc jeśli uważasz, że jest dobre, zrób to.

Subskrypcja SMS-ów Uber

Z drugiej strony w Uber jest is Subskrypcja SMS, opcja, dzięki której możesz otrzymywać powiadomienia z platformy Uber, aby informować Cię o transakcjach lub odpowiedziach. Powinieneś wiedzieć, że tej subskrypcji nie da się całkowicie wyeliminować, ponieważ zawsze będziesz musiał otrzymywać informacje od wsparcia Ubera.

Ale jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji w małym stopniu, możesz to zrobić z Aplikacja mobilna Uber i wybierz centrum karnetu, aby wyłączyć automatyczne odnawianie. Tam w nowym wyskakującym okienku pojawi się opcja, jeśli chcesz kontynuować subskrypcję lub dezaktywować, dotknij opcji dezaktywuj i to wszystko.

Jak aktywować abonament SMS w Uber East?

Jeśli to, czego chcesz, to aktywuj subskrypcję SMS w Uber, a masz już pobraną aplikację mobilną na swój telefon, po prostu wejdź do niej i przejdź do menu. Tam wybierz opcję „Informacje osobiste”, gdzie znajdują się wszystkie Twoje dane osobowe; następnie poszukaj miejsca, w którym zarejestrowany jest Twój numer telefonu.

Automatycznie, gdy przejdziesz do tej opcji, aby zaktualizować swój numer, pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz aktywuj subskrypcję SMS aby otrzymywać wszystkie powiadomienia. Podobnie dostępna jest inna opcja aktywacji subskrypcji SMS, ale z e-mailem w aplikacji.

osoba korzystająca z aplikacji uber eats

Aby móc aktywować go za pomocą poczty e-mail, kroki są równie proste; musisz wejść do menu w opcji danych osobowych jak w drugim kroku. Po dołączeniu swojego e-mail W ramach swoich informacji musisz aktywować opcję otrzymywania powiadomień, które docierają do Twojej skrzynki odbiorczej.

Po aktywowaniu tej opcji będziesz otrzymywać wiadomości za każdym razem, dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi szczegółami swoich zamówień i zakupów. Więc z tą subskrypcją na bieżąco będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych aktualizacjach aplikacji i kodów które dadzą Ci zniżki na zakupy.

Odkryj zalety subskrypcji aplikacji do dostaw online

Musimy zrozumieć, że korzystanie z aplikacji dostawczej to nie to samo, w której składasz zamówienie i otrzymujesz dostawę lub prosisz o przeniesienie do dowolnego miejsca w Twoim mieście. DO mieć subskrypcję na te platformy, co daje ogromne korzyści i korzyści przy ich nabywaniu, tak jak w przypadku aplikacji Uber i Uber Eats.

Subskrybując którekolwiek z nich, otrzymasz różne korzyści, takie jak 10% zniżki na przejazdy z Uberem. W przypadku Uber Eats otrzyma również zniżki na Twoje zamówienia, a nawet te mogą być bezpłatne. Kolejną bardzo ciekawą korzyścią jest zdobywanie punktów za pomocą platformy, a następnie ich wymiana na nagrody pieniężne.

Dlaczego dezaktywujecie moje konto w Uber i Uber Eats?

Platformy mobilne lub aplikacje mają pewne warunki, że jeśli użytkownik nie zastosuje się, może ponieść kary. A jeden z nich polega na dezaktywacji Twojego konta w Uber i Uber Eats. Musimy pamiętać, że firma oferuje również swoim użytkownikom przewodnik społeczności, który, jeśli nie będzie przestrzegany, może doprowadzić do tej kary.

Ale mogą istnieć również inne możliwe przyczyny, które powodują dezaktywację Twojego konta, które mogą być spowodowane niewłaściwym korzystaniem z aplikacji. Za wydanie niekompletnych danych, za otrzymywanie złych recenzji lub niskich ocen od kierowców lub utworzyłeś wiele kont. Ale wyjaśnimy ci to wszystko poniżej.

Niepełne dane

Otwierając konto na platformie takiej jak Uber lub Uber Eats, konieczne jest, aby użytkownik wprowadza wszystkie wymagane dane osobowe;. Dotyczy to środków bezpieczeństwa zarówno dla firmy, jak i kierowcy. Ponadto dane te muszą zostać zweryfikowane, a w przypadku braku takiej weryfikacji Twoje konto zostanie dezaktywowane.

Niewłaściwe korzystanie z Aplikacji

Może to być jedna z najczęściej powtarzających się przyczyn dezaktywacji konta, gdy użytkownik nie korzysta z Aplikacji w odpowiedni sposób. Wśród tego niewłaściwego korzystania z aplikacji możemy wymienić zamów lub zamów przejazdy, a następnie je anuluj. To może sprawić, że firma pomyśli, że używa aplikacji tylko do gier.

Złe recenzje

Musimy pamiętać, że korzystając z Aplikacji, kierowcy dokonają kwalifikacji lub drobnej oceny swojego zachowania podczas podróży. Lub zabieg oferowany przy odbiorze zamówienia, jeśli ta ocena po określonej liczbie podróży jest niższa niż 4 punkty. Twoje konto zostanie dezaktywowane, ponieważ oczekuje odpowiedniego zachowania od użytkowników.

Utwórz wiele kont

Wspomnieliśmy już wcześniej, zarówno Uber, jak i Uber Eats oferują swoim użytkownikom warunki korzystania z ich usług. Te muszą być spełnione w całości, a jeden z nich wskazuje, że użytkownik nie możesz utworzyć wielu kont z tym samym adresem e-mail. Ta niefortunna sytuacja prowadzi do usunięcia Twojego konta.

Jak mogę ponownie aktywować moje konto Uber Eats?

Jeśli z niektórych powodów, o których wspomnieliśmy powyżej, Twoje konto Uber Eats zostało dezaktywowane. Możemy Ci powiedzieć, że można go reaktywować i wystarczy wykonać te proste kroki. Chociaż musimy pamiętać, że nie jest to w 100 procentach skuteczne, ponieważ nie we wszystkich przypadkach można reaktywować konto, ale trzeba spróbować.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to napisz wiadomość e-mail do pomocy technicznej Uber, można to zrobić pod następującym adresem supportber.com. W tym liście musisz wskazać powód, dla którego wysyłasz pocztę. Jeśli chcesz, aby ponownie aktywowali Twoje konto, ważne jest, aby dołączyć dokument tożsamości, aby potwierdzić, że to Ty.

Inne aplikacje do dostarczania na smartfona

Obecnie i dzięki niedawnej pandemii, która nęka ludzkość Aplikacje dostawcze stały się bardzo znane i popularne. Wiele osób przyłącza się do korzystania z nich, aby uniknąć ryzyka podczas opuszczania domu. Ale stały się też bardzo lukratywnym źródłem zatrudnienia dla tysięcy ludzi, którzy stracili pracę.

Istnieje wtedy kilka firm kurierskich, które po prostu pobierają swoją aplikację na smartfona. możliwe jest posiadanie ulubionego jedzenia w jak najkrótszym czasie, bez względu na to, czy jesteś w domu, biurze czy firmie. I to jest jedna z wielkich zalet korzystania z niego i powiemy Ci trochę więcej o jednej z najpopularniejszych aplikacji.

Rappi

Rappi to aplikacja, która narodziła się w Kolumbii i dzięki której możesz robić zakupy szerokiej gamy produktów, a nie tylko żywności. Dzięki tej aplikacji możesz zamawiać w restauracjach, kup koszulę w swoim ulubionym sklepie. Oferuje również możliwość dokonywania wypłat pieniędzy dzięki nowej usłudze RappiCash.

Dają Ci również gwarancję dostawy w najkrótszym możliwym czasie i możesz z niej korzystać codziennie, 24 godziny na dobę. Co więcej oferuje możliwość anulowania zamówienia gotówką lub kartą. Jest to obecnie jedna z najczęściej używanych usług dostawczych i rozwija się w przyspieszonym tempie.

Jedzenie Didi

Kolejna doskonała aplikacja, której możesz użyć, aby dostać się do domu lub gdziekolwiek jesteś jedzenie, które chcesz lub z ulubionej restauracji?. Więc jeśli chcesz zjeść hamburgera, pizzę lub sushi, wystarczy użyć aplikacji z telefonu komórkowego. Kolejną zaletą, jaką oferuje, jest to, że możesz nie tylko płacić gotówką, ale także kartą kredytową.

Jest to jedna z aplikacji dostawczych, która ma wiele powiązanych firm i restauracji. Mają też zespół kurierów, którzy gwarantują dostawę Twojego jedzenia w rekordowym czasie. Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i możesz śledzić swoje zamówienie w czasie rzeczywistym.