Skip to content

Jak łatwo zrootować lub zrootować Samsung Galaxy S2, S3, S3 Mini i S4 bez komputera?

2 de październik de 2021

Samsung Galaxy S może mieć już kilka lat na rynku, ale nadal są dobrymi opcjami, ponieważ mają bardzo dobry sprzęt. Jedynym problemem jest to, że Android nakłada pewne ograniczenia na sprzęt, które można złamać tylko z uprawnieniami roota, więc tutaj powiemy Ci, jak możesz korzeń Samsung Galaxy bez komputera

Dzięki zrootowaniu telefonu komórkowego możesz cieszyć się wieloma zaletami, głównie dlatego, że możesz cieszyć się całym sprzętem swojego Galaxy S. Między innymi możesz również przetaktować mobilny procesor aby zwiększyć prędkość, poprawić wydajność baterii, odinstalować aplikacje zainstalowane fabrycznie przez producenta, a nawet zainstalować niestandardowe ROMy.

Zrootuj Samsung Galaxy S4 bez komputera

Zanim zaczniesz, powinieneś wziąć pod uwagę kilka rzeczy, ponieważ powinieneś wiedzieć, na czym dokładnie polega ta procedura i jak uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego.

1.- Musisz upewnić się, że Twój telefon komórkowy ma co najmniej 50% baterii (jeśli jest w pełni naładowany, znacznie lepiej). Ponieważ jeśli telefon zostanie wyłączony podczas procesu, może to spowodować uszkodzenie plików systemowych.

2.- Zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich ważnych plików. Od tego typu procedury może to spowodować utratę wszystkich danych.

3.- Musisz włączyć funkcję Nieznane źródła. Jest to bardzo łatwe do osiągnięcia, wystarczy przejść do menu Ustawienia> Bezpieczeństwo> Nieznane źródła.

4.- Ten proces spowoduje unieważnienie gwarancji telefonu komórkowego, więc musisz mieć pewność, że chcesz kontynuować korzystanie z tego przewodnika. Jednak pobierając, instalując i używając UnlokckRoot, możesz pomóc w odzyskaniu gwarancji.

5.- Na koniec musisz pobrać TowelRoo, który jest używane narzędzie.

mężczyzna trzymający telefon komórkowy samsung galaxy

Kroki, aby zrootować Samsung Galaxy S4 bez komputera

Jeśli zgadzasz się z tym wszystkim i jesteś gotowy, przejdźmy dalej. Zrootuj Samsung Galaxy S4 bez komputera Jest to coś bardzo prostego i szybkiego, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, które podamy poniżej:

1.- Pierwszym krokiem jest znajdź pobrany plik APK za pomocą przeglądarki plik taki jak ES File Explorer i zainstaluj go. W tym celu musisz pobrać najnowszą wersję tej przeglądarki

2.- Po zainstalowaniu narzędzia należy je otworzyć i kliknij Spraw, by padał deszcz. Rozpocznie się proces rootowania, który zajmie bardzo mało czasu.

3.- Kiedy skończysz, musisz zainstaluj SuperSu z Google Play, ponieważ ta metoda nie instaluje żadnego menedżera uprawnień roota.

4.- Kiedy skończysz, musisz uruchom ponownie telefon komórkowy.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby zrootować Samsung Galaxy S4 bez komputera. Aby to sprawdzić, możesz pobierz narzędzie Root Checker z Google Play, który jest odpowiedzialny za przeprowadzenie analizy na telefonie komórkowym, aby sprawdzić, czy uprawnienia Root są aktywne.

Samsung Galaxy z aplikacjami na ekranie

Kiedy myślisz o głównych producentach inteligentnych urządzeń mobilnych, których możemy znaleźć w tych czasach, wiemy, że Samsung jest jedną z preferowanych firm i dlatego spora liczba ich urządzeń jest naprawdę bardzo ceniony na całym świecie.

W tym konkretnym przypadku chcieliśmy skupić się konkretnie na jednym z nich, który w ostatnim czasie jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów. To jest Samsung Galaxy S2, więc przeanalizujmy jak ukorzenić go w prosty i łatwy sposób.

Zrootuj Samsunga Galaxy S2

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem rootowania Samsung Galaxy S2, jest to, że jest to procedura, która nie powinna prowadzić do utraty żadnych ważnych danych znajdujących się na urządzeniu mobilnym, chociaż i tak zawsze zalecamy zrób kopię zapasową, podobnie jak w przypadku innych urządzeń.

Również ta sama procedura z akumulatorem, aby nie rozładował się w trakcie procesu i wszystko zostało stracone, zalecane jest posiadanie jej powyżej 50%. Po zakończeniu wszystkich poprzednich kroków będziesz musiał włączyć nieznane źródła swojego Samsung Galaxy S2, co możesz zrobić w ciągu jednej sekundy w Ustawieniach, Zabezpieczeniach, Nieznanych źródłach.

Samsung Galaxy S2 włącza się

W ten sposób możesz użyć pliku wykonywalnego, który będziesz musiał zainstalować zewnętrzna aplikacja do sklepu Google Play. Gdy już to zrobisz, następną rzeczą do zrobienia jest pobranie pakietu APK KingRoot i zainstalowanie go.

Po zainstalowaniu tego KingRoot następną rzeczą do zrobienia jest kliknięcie go, aby go otworzyć. Pojawi się wtedy komunikat informujący, że urządzenie nie zostało zrootowane. To jest coś logicznego, ale to tylko na razie, więc musisz dać opcję Spróbuj zakorzenić, aby rozpocząć proces.

Po zakończeniu wszystkich poprzednich kroków następną rzeczą do zrobienia będzie chwilę poczekania na zakończenie tej automatycznej procedury, a pojawi się zielony sygnał dający zgodę na kontynuację. Po zakończeniu tej procedury Twój Samsung Galaxy S2 powinien być całkowicie zrootowany z powodzeniem.

Procedura rootowania S3

Cóż, w tym momencie musimy to powiedzieć za korzeń Galaxy S3 W pierwszej kolejności musimy mieć zainstalowany program Odin, potem w ten sam sposób będziemy musieli pobrać plik CF-Root, a wraz z nim upewnić się, że bateria Galaxy S3 jest naładowana.

Zakładając, że spełniliśmy wszystkie powyższe wymagania, to nadejdzie czas, aby poszukać kabla USB i mieć sterowniki odpowiadające S3, oprócz komputera z systemem Windows XP lub nowszym. Jeśli wszystko jest w porządku, możemy zacząć rootować Galaxy S3, otwierając Odina i wyłączając telefon, przechodząc w programie do RESER.

samsung galaxy s4 na ławce obok filiżanki kawy

Z drugiej strony w sekcji, która mówi PDA, musimy specjalnie poszukać pliku CF-ROOT i zobaczymy, że gdy to zrobimy, zostanie dodana swego rodzaju dodatkowa ścieżka lub rozszerzenie, w tym samym miejscu, w którym ten plik jest usytuowany. Kiedy tu dotrzemy, musimy włącz funkcję debugowania USB; znajduje się między opcjami programisty w Ustawieniach systemu, aby wykryć urządzenie.

Kiedy tu będziemy, będą następujące: wejdź w tryb pobierania Galaxy S3, wykonując kombinację określonych klawiszy, które będą przyciskiem zmniejszania głośności wraz z przyciskiem Home i przyciskiem zasilania. Pojawi się opcja dostępu do tego trybu, którą potwierdzimy zwiększaniem głośności, a gdy Odin rozpozna urządzenie, udostępnimy opcję Start, dopóki rootowanie nie zostanie zakończone.

Korzeń Galaxy S3 Mini

Jeśli przeczytałeś wszystkie powyższe i jesteś gotowy, aby zacząć, przejdźmy do tego samouczka. Wykonanie tej procedury jest bardzo łatwe i szybkie, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które podam poniżej i nie będziesz miał problemów, ponieważProces jest podobny do poprzednich.

Samsung galaxy s3 duży w kolorze białym

1.- Musisz uruchom narzędzie iRoot które pobrałeś na swój komputer.

2.- Teraz musisz podłącz telefon komórkowy za pomocą kabla USB (po wcześniejszym zainstalowaniu sterowników Samsung).

3.- Gdy iRoot rozpozna Twoje urządzenie Samsung, musisz kliknąć zielony przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu, aby rozpocząć procedurę.

4.- Ta procedura jest naprawdę szybka i po jej zakończeniu uruchomi ponownie telefon komórkowy.

5.- Teraz musisz kliknij Zakończ i odłącz telefon od komputera.

Oto kroki, które należy podjąć, jeśli chcesz zrootować Samsung Galaxy s2, s3, s3 mini lub s4 w najbezpieczniejszy i najszybszy sposób. Zrobione to możemy dCiesz się korzyściami z bycia użytkownikiem root.