Skip to content

Jak łatwo założyć konto i zarejestrować się w FuboTV

15 de Maj de 2021

Zamiłowanie do sportu osiąga niespotykane dotąd poziomy satysfakcji, powszechne było uciekanie się do takich elementów, jak serwis filmowy i serialowy Apple TV, aby złagodzić chęć oglądaj wysokiej jakości treści sportowe i że jest rzadkością w powszechnych mediach. Z tego powodu wśród najlepszych aplikacji na iPada mogą znaleźć się te odnoszące się do łączności z elementami rozrywki.

Użytkownicy, którzy są zafascynowany jakością FuboTV, do tego stopnia, że ​​chcą połączyć oferowaną przez niego jakość z jakością Apple TV, nie na próżno zastosowanie mają inne przykłady, a niektórzy chcą korzystać z innej świetnej platformy, takiej jak Disney Plus na Apple TV.

Jednak wiodąca rola, jaką odgrywa FuboTV, zmusza nas do uszczegółowienia jak założyć konto i się zarejestrować, na tej wspaniałej platformie. O czym porozmawiamy dalej.

Co to jest FuboTV i dlaczego staje się tak sławne?

Krótko mówiąc, jest usługą strumieniową, stosowane i wyśrodkowane dla piłki nożnej, ale jakość początkowej usługi zachwyciła użytkowników tak bardzo, że konieczne było poszerzenie pola dostępnych opcji, aby usatysfakcjonować użytkowników, którzy zgłaszają zadowolenie z usługi. Co prawda narodził się jako streaming poświęcony piłce nożnej, ale szybko rozszerzył swoje granice i objął wszystkie sporty.

Miłośnicy imprez sportowych, jak również ogólnie w sporcie, postrzegają tę platformę jako schronienie dla swoich najbardziej namiętnych pragnień i pragnień, ponieważ znajdują w niej to, czego nie mogą osiągnąć w innych przestrzeniach. Święte poświęcenie się tematyce sportu. Ale wysoki popyt zmusza firmę do jeszcze większego rozwoju, dzięki czemu łączy się z innymi, równie atrakcyjnymi aspektami życia.

FuboTV obejmuje teraz szeroką gamę opcji, dzięki czemu jest jeszcze bardziej pożądany przez użytkowników kochających jakość transmisji. Takimi aspektami może być nauka lub rozrywka, jednak nie ma wątpliwości, że chęć firmy do rozwoju i zadowolenia użytkowników nie zmniejsza jej zaangażowania i zaangażowania w zapewniają świetne polecenia i usługi skoncentrowane na sporcie, jako główną atrakcję.

logo fubotv

Jak założyć konto i zarejestrować się w FuboTV?

 1. Pierwszym krokiem do utworzenia konta i rejestracji na FuboTV jest wejście na jego oficjalną stronę, w szczególności w sekcja „Rejestracja”.
 2. Powinien podaj sobie konto e-mail. W tym celu musi to być taki, który jest aktywny, ponieważ musi być w nim wpisany, aby otrzymywać przyszłe informacje, ponadto będzie to miejsce, w którym zostanie wysłane poświadczenie dostępu.
 3. Wprowadzane jest hasło odpowiadające użytkownikowi.
 4. Sprawdź kod pocztowy miasta. Musi być specyficzne dla regionu, ponieważ oferowane programy będzie zgodnie z regionalizacją. Wybierz „potwierdź”, a następnie „kontynuuj”.
 5. Należy wybrać plan do uzgodnienia, dla którego jest zalecany, przejrzeć szczegółowo oferowane opcje, klikając „więcej informacji”. Gdzie podano listę kanałów i dodatkowe treści.
 6. Teraz należy wybrać dodatki. Są one zawarte w konfiguracjach i postanowieniach zalecane przez wybrany plan. Można jednak wybrać więcej.
 7. Jeśli chcesz więcej, po prostu kliknij dodaj. Gdy to zrobisz, naciskamy „Kontynuuj do ostatniego kroku”
 8. Na koniec informacje o płatności są szczegółowe lub fakturowanie usług. W przypadku wprowadzenia metody płatności, która jest ważna zgodnie ze szczegółami oferowanymi przez FuboTV.
 9. Kliknij pole wskazujące, że zgadzasz się. Po przeczytaniu regulaminu.
 10. Pozostaje tylko nacisnąć „Zacznij oglądać FuboTV”. Pomyślne zakończenie procesu i teraz cieszenie się usługą.

Na jakich urządzeniach można oglądać lub obsługiwać FuboTV?

Lista jest obszerna i bardzo obszerna, ponieważ duże zapotrzebowanie na Usługi FuboTVzmusza firmę do coraz większej ekspansji.

 • Amazon Fire TV
 • Android Mobile
 • Android TV wraz z Google TV
 • Telewizor apple
 • Przeglądarka
 • Chromecast
 • Hisense
 • iPhone, iPad, iPod
 • Roku
 • Samsung Smart TV
 • Xbox One