Skip to content

Jak łatwo utworzyć lub zaprojektować stronę internetową w programie CorelDRAW (przykład)

10 de marzec de 2021

Jesteś przedsiębiorczą osobą i planujesz wyeksportować swój biznes na rynek internetowy, ale nie wiesz, jak stworzyć stronę, nie martw się, tutaj pomożemy. W tym przewodniku wyjaśnimy, który z nich jest najlepszy alternatywa dla projektowania strony internetowej w programie CorelDRAW i jakie kroki należy podjąć, aby to zrobić.

Jeśli chcesz stworzyć lub zaprojektować stronę internetową, CorelDRAW to doskonała alternatywa zaprojektowana przez Corel Graphics Suite. Ten program ma różne wersje, zarówno podstawową, jak i zaawansowaną, co pozwala na wykorzystanie go w takich dziedzinach, jak grafika i reklama.

W programie CorelDRAW można przekształcać, edytować, a nawet tworzyć zdigitalizowane obrazy. Ta aplikacja ma kilka bardzo przydatnych funkcji do projektowania stron internetowych. Funkcje te obejmują narzędzia do tworzenia diagramów, zastosowanie interaktywnych wypełnień wzorami wektorowymi, funkcje i efekty strony i obrazy oraz średnie opcje edycji i retuszu.

Jak używać funkcji programu CorelDRAW do tworzenia stron internetowych

Program CorelDRAW może być używany do projektowania od podstaw, grafiki i rysunków, a także zapewnia możliwość używania i konfigurowania różnych przewodników projektowych, a także edytuj dowolną grafikę. Z pomocą tej aplikacji będziesz mógł modyfikować wszelkie niedoskonałości, a nawet dodawać efekty między innymi jasności, kontrastu, przezroczystości, mieszanki.

Niektóre aplikacje CorelDRAW, które pomogą Ci utworzyć stronę.

Ta aplikacja ma oprogramowanie, które pozwala pozwalają wybrać kilka opcji zgodnie z tym, co wydaje się wygodniejsze w tworzeniu strony internetowej, niektóre z nich to:

 • CorelDRAW 9, 10, 12.
 • Graphics Suite X3, X4.
 • Zawiera bitmapę Photo Paint.
 • Ma Corel POWERTrace Vectorizer.
 • Aplikacja Bitstream.
 • Aplikacja CorelMOTION.
 • Aplikacja CorelDRAW 3D.

Oprócz tych aplikacji program CorelDRAW zawiera źródła informacji, obiekty clipart, pędzle, zdjęcia i nie tylko. instrumenty, które uzupełniają tę aplikację.

Funkcje programu CorelDRAW idealne do projektowania

CorelDRAW to program, który posiada zaawansowane oprogramowanie możliwość edycji i projektowania dowolnego zdjęcia, a nawet przycinania tła zdjęcia z efektem soczewki i co więcej stron internetowych. Te cechy pozwalają tej aplikacji być rozpoznawalną na rynku, a ponadto, że jest praktyczna do wykonywania różnych zadań i projektów stron internetowych.

Ogromną zaletą programu CorelDRAW jest to, że jest kompatybilny między innymi z szeroką gamą plików, map bitowych, formatów z grafiką wektorową. Ten program pozwala zaprojektuj własną stronę internetową, kompatybilny z szeroką gamą programów zawierających ten sam format.

Kroki projektowania strony internetowej w programie CorelDRAW

Następnie wskażemy, jakie kroki należy wykonać, aby to zrobić stwórz własną stronę internetową.

 • Zaprojektuj rysunek lub obraz, którego chcesz użyć do przedstawienia swojej strony internetowej w programie CorelDRAW. Położenie elementów graficznych powie Ci, jak obraz będzie wyglądał później, gdy program automatycznie utworzy stronę internetową.
 • Utwórz własne hiperłącze, klikając prawym przyciskiem myszy w dowolnym obszarze obrazu, a następnie wybierając „Właściwości”. Po otwarciu „Właściwości obiektu” należy kliknąć zakładkę „Internet”, wprowadzić hiperłącze i wybrać „Zastosuj”, aby przypisać łącze.
 • Teraz wybierz opcję z menu plików „Opublikuj w internecie”, otrzymasz kilka alternatyw, z których musisz wybrać „HTML”. Następnie pojawi się okno zawierające alternatywy, które istnieją, aby utworzyć własną stronę internetową.

projektowanie stron internetowych za pomocą coreldraw

 • Ustaw alternatywy, które chcesz zapisać w oknie „Ogólne”, zaprojektuj katalogi dla swojej witryny i miejsce eksportu.
 • Wybierz okno „Szczegóły” i zaprogramuj nazwę każdej witryny, którą chcesz wyeksportować ze strony internetowej, którą tworzysz.
 • Sprawdź okno „Problemy”, aby określić, czy są jakieś problemy, które mogą powodować błędy podczas projektowania strony internetowej. Jeśli zauważysz taki, popraw go przed wyeksportowaniem strony.
 • Na koniec wybierz „Akceptuj”, aby utworzyć stronę internetową zaprojektowaną dla Twojej firmy internetowej.

Jako sugestię i abyś mógł korzystać z narzędzi, pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu CorelDRAW. Mamy nadzieję, że z pomocą tego przewodnika możesz zrobić atrakcyjny wygląd za pomocą programu CorelDRAW na swojej stronie internetowej.