Skip to content

Jak łatwo tworzyć i umieszczać emotikony lub emotikony w programie Microsoft Word (przykład)

25 de luty de 2021

Programy ułatwiające komunikację pisemną przez lata wprowadzały elementy, które dodać zabawny akcent lub miło dla wszystkiego, co piszesz. Dobrym przykładem jest Word, program, w którym możesz umieszczać emotikony lub emotikony, aby animować tekst.

Dlatego z domyślnych aplikacji dla smsowanie telefonów komórkowych, a także ich różnych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, mają tak zwane emoji lub emotikony.

Jednak te pozycje nie są nowe i pochodzą z pokaźnej listy Aplikacje, zwłaszcza w przypadku komputerów, które już z nich korzystały.

Spojrzenie na historię emotikonów

Te elementy, które dziś często są częścią tego, co wiele osób na całym świecie pisze od około 1982 roku. Kiedy Scott Fahlman miał potrzebę wprowadzenia elementów do komunikacji online. Więc użytkownik mógł dodaj coś, co będzie reprezentować Twój nastrój dotyczące wysłanej lub odebranej wiadomości.

W ten sposób stopniowo pokazywały się tablice sekwencja znaków, używany przez tysiące ludzi do wyrażenia:

  • smutek ”🙁«
  • uśmiech „🙂«
  • nawet wyślij buziaka «: – *«

Spowodowało to taki wpływ na różnych twórców programów przeznaczonych do komunikacji błyskawicznej. Które nie zajęło dużo czasu, aby stworzyć obrazy przedstawiające te i inne stany umysłu lub wyrażenia.

Implementacja emotikonów lub emotikonów w programie Word

Mimo zachowania poważnego i profesjonalnego interfejsu, jeden z najczęściej używanych programów na całym świecie pakietu Microsoft Office, taki jak Microsoft Word, nie mógł dłużej trwać. zawierają te dynamiczne elementy w ramach funkcji edytora tekstu.

Dlatego o ile nie jest to praca, którą musisz zachować całkowitą i absolutną powagą, możesz zawrzeć te elementy w swoim tekście i nadać mu znacznie więcej zabawne i oryginalne do twojego pisania.

Jak używać emotikonów lub emotikonów w programie Microsoft Word?

Aby mieć te elementy i wstawić je do dokumentu Worda, wystarczy wykonać szereg łatwych do wykonania instrukcji. Ale najpierw musisz pobrać dodatek Word, który umożliwia umieszczanie emotikonów lub emoji.

emotikony lub emotikony w programie Microsoft Word

Chodzi o to, że Microsoft Word, podobnie jak reszta jego programów, ma magazyn dodatków różnego typu. Wśród nich jest Klawiatura z emotikonami, wyspecjalizowana klawiatura do wstawiania emotikonów w dokumencie.

Pobierz to? Prosty! Wystarczy przejść do zakładki „Wstaw” w programie Microsoft Word, kliknąć opcję „Pobierz dodatki” i wyszukać w sklepie aplikację „Klawiatura Emoji”.

Uwzględnij te, które chcesz

Po pobraniu i zainstalowaniu dodatku w programie Word pozostaje tylko poczekać kilka sekund, aż to narzędzie zostanie skutecznie dodane do edytora tekstu i można z niego korzystać.

Wtyczka „Klawiatura z emotikonami” pojawi się na końcu paska narzędzi odpowiadającego karcie „Wstaw” i wystarczy ją kliknąć, aby wyświetlić duża liczba dostępnych emotikonów.

Lokalizacja, rozmiar i ilość

W związku z tym emotikony lub emotikony to obrazy wstawione do tekstu i jak każdy inny obraz wstawiony do dokumentu, można je edytować pod względem położenia, orientacji i rozmiaru.

Do długości i szerokości tekstu możesz dodać dowolną liczbę emotikonów lub emotikonów. Oczywiście musisz upewnić się, że nie kolidują one ze strukturą twojego tekstu, aby wszystko mogło zachować jak najbardziej solidny, zabawny i zabawny aspekt. Możesz nawet dodać zakrzywiony lub łukowaty efekt do tekstu w programie Word.

Komputer czy Internet?

Coś ważnego w tym dodatku jest to, że nie ma znaczenia, jakiej wersji programu Word używasz. Jak powszechnie wiadomo, Microsoft utrzymuje różne wersje Twojego produktu. Istnieje nie tylko tradycyjny pakiet oprogramowania dla komputerów stacjonarnych i laptopów, ale także interesująca wersja internetowa.

Cóż, w tej wersji internetowej będziesz mieć również rozszerzenie Wtyczka Emoji Keyboard aby dodać te elementy do twojego dokumentu bez większych problemów.

Masz już swoje emotikony?

Używanie emotikonów do dokumentów i plików jest proste, łatwe i szybkie nadaj swoim dokumentom odrobinę oryginalności umieszczając emotikony lub emotikony w dokumentach programu Word. Aby umożliwić przekazanie wyrażeń lub emocji na wszystko, co piszesz … czy odważysz się ich wypróbować?

dołącz do naszego kanału telegram