Skip to content

Jak łatwo tworzyć anonimowe lub Loquendo Voice na Androida (przykład)

28 de luty de 2021

Jedną z funkcji, którą ludzie i użytkownicy telefonów komórkowych z Androidem lubią najbardziej, jest funkcja nagrywania głosu. Na przykład możemy wysyłać notatki głosowe ze zmodyfikowanymi głosami na Facebooku lub WhatsApp lub innych sieciach społecznościowych. Dzięki aplikacjom możemy nawet nadać efekty naszemu głosowi, tak naprawdę możesz się uczyć jak łatwo zrobić głos Anonymous lub Loquendo na Androidzie.

Notatki głosowe służą do wysyłania wiadomości głosowej do naszego rozmówcy, ale bez konieczności dzwonienia do niego. Jednak fakt, że można dodawać efekty i modyfikować nasz głos, jest dużym postępem, który można wykorzystać do żartów lub dobrych dowcipów.

Wśród możliwości, które niektóre aplikacje edycja głosu to móc używać głosu Anonymous lub Loquendo.

Są to powszechne głosy w świecie wideo w Youtube, używane, gdy nie chcesz ujawniać swojego głosu. Ponadto, jeśli nie masz mikrofonu do nagrywania, możesz użyć programu Loquendo do odtworzenia głosu opartego na tekście.

Oznacza to, że możesz pisać, co chcesz powiedzieć, a program głosowy Loquendo lub Anonymous zajmie się wypowiedzeniem tego, co jest napisane. Działa to w ten sam sposób, nawet jeśli chcemy zmodyfikować głos i zastosować efekty w czasie rzeczywistym podczas wysyłania audio i nie wymuszać głosu, który będzie dla nas dziwny.

Możesz łatwo dowiedzieć się, jak używać skomputeryzowanych głosów Anonymous i Loquendo z własnego urządzenia telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android.

Jak zrobić anonimowy głos na Androidzie

Głos Anonimowego może być całkiem prosty, a raczej głosem podobnym do głosu Anonimowego. Dlaczego mówimy „podobne”? Cóż, prawda jest taka, że ​​głos, którego międzynarodowa grupa hakerska Anonymous używa w swoich filmach, jest głosem własnym.

Aby rozpocząć, możesz przejść do Sklepu Play z telefonu i wyszukaj aplikację który pozwala na zmianę głosu za pomocą efektów specjalnych. Pobierz go i naucz się go używać, w rzeczywistości są one zwykle bardzo proste w użyciu, wcale nie skomplikowane, ale skuteczne.

Zwykle mają sekcję, w której możesz aktywować mikrofon i mówić, podczas gdy aplikacja Cię nagra, a następnie możesz edytować dźwięk.

Po całkowitym nagraniu słów otworzy się następna sekcja, w której zobaczysz wszystkie możliwe efekty. Należy zauważyć, że niektóre zostaną zablokowane i można ich użyć tylko za opłatą. Ogólnie rzecz biorąc, za pozostałe produkty można zapłacić kartą Mastercard lub Visa.

Możesz poszukać konkretnego, który ma głęboki głos, na tyle podobny do głosu grupy Anonymous, aby zadziałał. Następnie nagranie zostanie zapisane i będziesz mieć możliwość wysłania go do kontaktu przez WhatsApp z opcją „Dzielić” lub „Udostępnij”.

Chociaż rozwiązuje to sposób wysyłania nagrań z głosem podobnym do tego używanego przez grupę hakerów Anonymous, nadal istnieje potrzeba nauczenia się, jak używać głosu Loquendo.

Jak nadać głos Loquendo na Androida

Tak jak możesz używać aplikacji do generowania głosu podobnego do Anonymous, tak możesz używać aplikacji do konwersji tekstu na mowę Loquendo. Loquendo zaczęło być używane od 2001 roku z wzrost i wzrost liczby filmów z różnymi motywami w YouTube.

nagrany głos loquendo

Za pomocą tego dobrze znanego programu głosowego możemy pisać teksty o dowolnej długości, które będą odtwarzane z ponownie nagranym głosem. Plik nagrany głos będzie czytać tekst tak, jak jest napisany, więc akcenty i pisownia są kluczowe, jeśli chcemy, aby działał bine.

Istnieje wiele różnych aplikacji na telefony, które naśladują głos programu Loquendo, więc musisz znaleźć tę, która najbardziej Ci się podoba. Kiedy znajdziesz idealny, pobierz go i naucz się go używać, jest to proste, ponieważ są bardzo łatwe w użyciu. Napisz swoje teksty, zamień je na audio Loquendo i wyślij je do swoich kontaktów WhatsApp.